Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A szanowni koledzy maja moze manuala lub serwisowke do vn1500 FI. Bezskutecznie poszukuję tego w dziale serwisówek :clap: , dlatego zapytuję tutaj.

Pozdrawiam

unek

ja mam w jezyku niemieckim całą książkę, niestety jest to tylko plik do odczytu więc nie mam pojęcia jak to wysłać bo ma jakieś blokady, ale nie ma tego złego bo posiadam to na dykietce, muszę ją tylko odebrać z serwisu bo pozyczyłem. jak jesteś zainteresowany to daj jakiś sygnał, to się umówimy, albo prześlę albo jak będziesz w wawie to się spotkamy. pozdrawiam

 

witam

przegladając strone vroc stwierdziłem że troche nas Polaków tam jest i tak sobie pomyślałem że fajnie by było jak mogłibyśmy się rozpoznać na imprezach bez pytania ot podchodzisz widzisz i wiesz , może jakieś nalepki , naszywki etc. co o tym panowie myślicie chyba żle nie pisze ?? przyznam że coś tam już wykombinowałem i mam naklejone na szybie , ale chyba lepiej by było mieć jakiś wspólne logo

pozdrawiam

:crossy:

czy ktoś ma może instrukcje jak zmienić filtr w 1500 classic lub w nomadzie gażnikowym, bo z tego co wiem trzeba tam zmienić strony gdzie znajduje się filtr a co za tym idzie jakies modyfikacje z gaznikiem, albo z tubami, którymi idzie powietrze. albo może ktoś z was ogarniał temat. dzieki za ew odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w jezyku niemieckim całą książkę, niestety jest to tylko plik do odczytu więc nie mam pojęcia jak to wysłać bo ma jakieś blokady, ale nie ma tego złego bo posiadam to na dykietce, muszę ją tylko odebrać z serwisu bo pozyczyłem. jak jesteś zainteresowany to daj jakiś sygnał, to się umówimy, albo prześlę albo jak będziesz w wawie to się spotkamy. pozdrawiam

czy ktoś ma może instrukcje jak zmienić filtr w 1500 classic lub w nomadzie gażnikowym, bo z tego co wiem trzeba tam zmienić strony gdzie znajduje się filtr a co za tym idzie jakies modyfikacje z gaznikiem, albo z tubami, którymi idzie powietrze. albo może ktoś z was ogarniał temat. dzieki za ew odpowiedz. pozdrawiam

Super dzieki. W Warszawie bywam często służbowo więc jak najbardziej chetnie się spotkam. Zatem jak będe jechał to dam sygnał na PW.

Pozdrawiam

Unek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

oko sie jakoś naprawia , ale z jazdy już nici więc motocykiel na stojak i przęgląd , trza wymienić swieczki , oleum , przewody chamulowe ( na oplot) przednią tarcze na wierconą ( dla niewiedzących drifter ma pełną tarcze z przodu ) trza założyć jakieś gmolisko i coś tam coś tam :flesje: więc zajęcie będzie , w sobote chciałem jeszcze dyrdnąć do poznania na zakończenie sezonu z nadzieją że spotkam Klausa ale ślepota na motocykielu = gleba albo gorzej hehehe . pozdro

 

ps.

ide do garażu popatrzeć jednym ślepiem na WŁÓCZEGĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulek

Wysłałem już maila z instrukcją, teraz Ty będziesz na końcu łańcuszka.

Oczywiście jeżeli ktokolwiek zwróci się do mnie z prośbą o przesłanie

napewno nie odmówię.

 

Pogoda jest okropna ja również zaplanowałem na jutro mały serwis,

chociaż sobie popracuje przy moim sprzęcie.

Ale chyba jeszcze w tym sezonie pojeździmy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq życzymy Ci (...)
Dzięki za życzenia! Właściwie ze względu na zły odbiór tzw. 'kolekcjonerów wpisów' powinienem zbiorczo podziękować na koniec dnia. Ale co tam; może moderator będzie łaskawy dla zgreda i nie pokara banem. Szczerze mówiąc (pisząc?) włączony komputer skłania do odwrotnej reakcji na ciepłe słowa. A siedzę uziemiony przy informatyce wyborczej. Pogoda zimna, ale słoneczna więc mam doła, ze nie pojechałem z kumplami w odwiedziny do Karola w Nakle. Ale cóż - służba, nie drużba. Przynajmniej mam ciagły podglad na Forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dołączam się do życzeń,

Ale kożystając z okazji że jesteś przy komputerze chciałbym zapytać

czy już zamoawiałeś znaczki VROC, jezeli jest jeszcze możliwość to proszę

zamów dla mnie 2 szt.

Rozliczenie natychmiast po ustaleniu w jaki sposób.

 

Jutro zrobię mały wypad nawet jak będzie zimno

byle tylko nie padało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dołączam się do życzeń

Koledzy, jestem wzruszony, lecz bynajmniej nie zmieszany! :clap: Za życzenia i pamięć o ziomalu serdecznie dziękuję polecając się na imieniny 23 kwietnia każdego roku. Jak każdy zakochany w sobie facet jestem łasy na życzenia, więc wstępnie awizuję okoliczność he, he! W temacie znaczków VROC zostało zamówionych 10 szt. i przesyłka niebawem zza Wielkiej Wody nadejdzie. Ale skoro popyt się zwiększył zadam Badgerowi pytanie o jeszcze, lecz niczego nie obiecuję ponieważ zapasy mogły się skurczyć. Jak wiecie - z pustego to nawet Ęndriu L. nie naleje... Skoro otrzymam pakiecik to natychmiast kolegów zawiadomię i sprawiedliwie z ar2r podzielę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...