Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac instrukcje od Remo(dziekuje za przesykle) wyczytalem, 3,2 litra oleju. Mysle, ze temat ilosci oleju jest zamkniety. Igor ja mam zamontowane do gmoli. Nie zrob tego bledu co ja - jezeli bedziewsz wiedzial gdzie zamocujesz musisz kupic takie lampy - wazny jest top - u mnie powinno byc pionowo a jest poziomo. ale mimo tego fajnie swieca i do tego sa nisko zamontowane. Jak bys chcial to puszcze ci na maila zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

igor lightbar przy lampie głownej oczywiście gdzie kupic najlepiej bazar bo zawsze urwiesz z ceny no i pozostaja sklepy internetowe ale musisz dobrze szukac bo co niektórzy maja ceny kosmiczne , jest jeszcze jedna opcja zrób sobie sam odpowiednia rurka przyspawaj podstawy pod lampy wypoleruj spawy daj do chromu i masz zima jest długa wiec wybrałbym ostatnią opcje

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy w końcu te jesienne party(spotkanie) czy nie?

 

Paweł, myślę tak - z każdym chłodniejszym dniem obniża się temperatura pomysłu. Wychodzi, że przez zimę przygotujemy się do spotkania na wiosnę. Będzie to godne i sprawiedliwe tym bardziej, że np. nasza kompania ma w połowie października własne zakończenie sezonu. Nie chcę się wypowiadać za innych, więc niech to będzie moje votum separatum.

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przegladając strone vroc stwierdziłem że troche nas Polaków tam jest i tak sobie pomyślałem że fajnie by było jak mogłibyśmy się rozpoznać na imprezach bez pytania ot podchodzisz widzisz i wiesz , może jakieś nalepki , naszywki etc. co o tym panowie myślicie chyba żle nie pisze ?? przyznam że coś tam już wykombinowałem i mam naklejone na szybie , ale chyba lepiej by było mieć jakiś wspólne logo

pozdrawiam

:icon_mrgreen:

rozumiem,że jest to na wzór amerykańskiego zrzeszenia miłośników vn, czy posiadacz poczciwego nomada może należeć do "bandy" vnowców nie mylić z kaowcami? oprócz posiadania wiadomej marki jakie jeszcze warunki obowiązują? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czy ktos zwas ma opis Mean Streaka 1600 ze ŚM lub innego czasopisma motocyklowego (jeżeli oczywiscie takie było)? Strasznie nurtuje mnie ten model i chciałbym się coś o nim dowiedziec. W necie mało jest na ten temat, baa w ogóle nic nie ma :) Stąd moja prozba o małą pomoc! :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy nomand - aby nalezec do bandy nalezy posiadac motocykl kawasaki vulcan i zaresjestrowac sie na www.vroc.org . Gwoli informacji - nie jest to na wzor amerykanskiego stowarzyszenia tylko to jest dokladnie to stowarzyszenie.

ar2r pisaliscie cos o naszywkach czy to jest dalej aktualne,bo jesli tak to ja z checia takowe bym nabyl.

mam juz swoj nr. we VROC.Serdecznie wszyskich Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czy ktos zwas ma opis Mean Streaka 1600 ze ŚM lub innego czasopisma motocyklowego (jeżeli oczywiscie takie było)? Strasznie nurtuje mnie ten model i chciałbym się coś o nim dowiedziec. W necie mało jest na ten temat, baa w ogóle nic nie ma :D Stąd moja prozba o małą pomoc! :)

 

Pozdrawiam :)

grudniowy nr motocykla z roku 2001 jest opis ms 1500 na wtrysku, myslę,że dużych różnic nie ma, i w sierpniowym z 2003 jest porównanie z innymi power cruiserami, ale też 1500. pozdrawiam

 

easy nomand - aby nalezec do bandy nalezy posiadac motocykl kawasaki vulcan i zaresjestrowac sie na www.vroc.org . Gwoli informacji - nie jest to na wzor amerykanskiego stowarzyszenia tylko to jest dokladnie to stowarzyszenie.

aha mam jasnośc w temacie. dzięki pozdrawiam.

 

zarejestrowałem się już na vroc, oczywiście nie mam jeszcze numeru-ile czasu mogę czekać? i ewentualnie również byłbym zainteresowany naszywką i innymi tzw gadżetami ( nigdy nie przypuszczałem,że zostanę gadżeciarzem-to chyba wiek), z kim mam się ew skontaktować w tej sprawie? pozdrawiam właścicieli warczących rowerów m-ki kawasaki vulcan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex 36 i easy nomad!

 

Mam nadzieję, że z naszywkami sobie poradzicie. Równie atrakcyjnym i trochę egzotycznym gadżetem jest metalowy znaczek VROC autorstwa i w wykonaniu Joe Paradise z USA. Liczylem trochę na zapoczątkowanie pewnej tradycji, że oto jeden z nas ściąga kilka pinsów od Joe, przypina sobie sztukę, a pozostałe prezentuje nowym kolegom. Tą drogą zostali zaopatrzeni Lelek i WWaldi. No ale chyba na porywie się skończyło. Jednak rozmawiałem dziś z innym 'aplikantem' Kotlarą i namawiałem go serdecznie do załączenia 10 $ na 3 znaczki. Jeżeli nasz nowy kolega przyjmie propozycję, to wrzucę pieniądze do innej przesyłki, którą i tak wysyłam do kolegi Paradise i powinniśmy otrzymać trzy nóweczki. A jeśli nie zechce, to wysupłam zaskórniaka i zrobię to sam jeszcze raz. Dystrybucja u nas to już sprawa wtórna. Popilotuję, jak chcecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...