Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co pisali koledzy trochę wyżej wynika, że loga ze strony VROCa są dopuszczone do wykorzystania. Niemniej, można by dla spokoju sumienia do nich napisać prośbę o zgodę na wykonanie naszywek. Może przysłaliby logo w lepszej rozdzielczości.

Znajdzie się ktoś mocny w angielskim, żeby taką korespondencję przeprowadzić?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że w naszej sprawie dobrze sie dzieje :) już wróciłem i moge klikać spokojnie .

ciekawe co odpowiedzą goście od naszywek i czy też będą upierdliwi jak ten co z nim gadałem mam nadzieje że ktoś wkońcu bedzie wstanie zrobić naszywki w sugerowanych przez nas wymiarach

heh ide tera sobie do garażu podłubać przy motongu bo co tak bede siedział , pomysł jest tera tylko zrobić

jak zrobie zapodam fotki , jeden pomysł miałe zajefajny tylko za nic w świecie nie szło wyprofilować blachy chromowej bo franca gieła sie jak chciała ja w tą a ona w tą :notworthy: i wyrzuciłem do złomu ale za to reszta pasi jak ulał heheh

pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do goscia ktory zaprojktowal znak z prosba o potwierdzenie i jezeli jest mozliwe o cos w lepszej jakosci. Niestety patrzac na jego konto logowal a moze cos zmienal na kocie ostatni raz w w marcu 2006 czyli dosyc dawno. niemniej czekam na odpowiedz o ile ona dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś dostałem dwie a właściwie półtorej odpowiedzi na temat naszywek (wysłałem 5 czy 6 maili). Jedna firma podała ceny i odpowiedziała, że przy długości 12 cm napis "riders" nie będzie czytelny ale na pytanie o sugerowane wymiary i nowe ceny już brak odpowiedzi. Inna firma nie robiła problemów i ceny podała. Chcecie je znać już czy czekać na ewentualne dalsze informacje?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś dostałem dwie a właściwie półtorej odpowiedzi na temat naszywek (wysłałem 5 czy 6 maili). Jedna firma podała ceny i odpowiedziała, że przy długości 12 cm napis "riders" nie będzie czytelny ale na pytanie o sugerowane wymiary i nowe ceny już brak odpowiedzi. Inna firma nie robiła problemów i ceny podała. Chcecie je znać już czy czekać na ewentualne dalsze informacje?

pzdr

witam,

myslę, że nie ma na co czekać - zamawiaj te naszywki z firmy, która nie robi problemów, podaj nr konta, ja chętnie zamówiłbym dwie szt. :)

PS napisałem do bellgrado - do tej pory nie ma odpowiedzi :lapad: . myslę, że dla wielu wykonawców jest to za małe zlecenie aby zawracali sobie głowę (co nie zmienia faktu, że odpowiedzieć by mogli).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:

1.

Witam,

Przy wielkości 12 cm nie wyjdzie czytelnie napis Riders.

Przygotowalnia programu hafciarskiego 150,00 pln netto

Naszywki w ilości 10 szt 17,00 pln netto

20 szt 15,00 pln netto

30 szt 10,00 pln netto

Pozdrawiam,

Małgorzata Szczęsna

Leopard

 

2.

Dzień dobry

Kolor czarny byłby nie haftowany (tło)

ceny w zależności od zamawianej ilości

przedstawiają się następująco:

ilość 10, cena: 16.75 zł za sztukę, w sumie: 167.50 zł

ilość 20, cena: 12.81 zł za sztukę, w sumie: 256.20 zł

ilość 30, cena: 11.36 zł za sztukę, w sumie: 340.80 zł

ilość 40, cena: 10.56 zł za sztukę, w sumie: 422.40 zł

ilość 50, cena: 10.05 zł za sztukę, w sumie: 502.50 zł

kod kalkulacji: 32-911-765,

 

Do końcowej ceny należy doliczyć 22% podatku VAT i koszt przesyłki.

Koszt przesyłki i informacje o ubezpieczeniach: http://naszywki.com.pl/dostawa .

 

Proszę o akceptację ceny w celu wykonania projektu.

Proszę o podanie stacjonarnego numeru telefonu jako alternatywnej formy kontaktu.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji, dane kontaktowe znajdują się na końcu tej wiadomości.

 

Zapraszam do współpracy

Pozdrawiam

Paweł Nijakowski

naszywki.com.pl

 

Są chętni?

pzdr

 

PS. Właśnie wysłałem pytanie do jeszcze dwóch firm.

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor... zaraz puszcze Tobie na priv moj nr koma.

Jak wieczorem puscisz mi sms to podam namiar Tobie na goscia, ktory robi naszywki.

On jest z Warszawy i jak odbieralem to zawsze umawialem sie z nim na stacji Metro Politechnika.

 

Gosciu robil mi naszywki (tekst + grafika) mniej wiecej tych Waszych rozmiarow w zeszlym roku.

Naszywki dotyczyly gry netowej Ogame (moze ktos zna lub gra?).

Projekt namaszynie hafciarskiej 80zl i potem jedna naszywka wyniosla cos ok. 15zl brutto.

Zamowienie bylo na ok. 10szt (juz nie pamietam). Tak bylo w zeszlym roku.

 

Gostka poznalem na motobazarze w Wawce gdzie handluje moto-naszywkami.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... odnośnie koszulek ...

myślałem ... i wymyśliłem... :buttrock:

dorwałem hurtownie która sprowadziła mi papier do robienia naprasowanek :buttrock:

i teraz:

arkusz A4 kosztuje około 8 zł.

Na taki arkusz wchodzi 6 szt. rzeczonego (wybranego przez nas loga) w niezłej rozdzielczości. Tak więc groszowe sprawy.

Mogę zająć się wydrukowaniem dla Was i rozesłaniem naprasowanek – reszta w Waszych rękach (i waszych żelazek) … i odpada mi temat kupowania jakichkolwiek koszulek – z czego się niezmiernie cieszę :icon_mrgreen: .

PS okleiłem połowę swoich „łachów”, żona ma niezły ubaw gdy obserwuje mnie w akcji z żelazkiem w ręku

PSS wychodzi lepiej niż w pierwszym przypadku…

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Dzisiaj otrzymalem odpowiedz od autora log - zamieszczam ponizej:

 

Hi! Artur

 

I am happy that you like my logo, as to use it for anything no problem.

Before sending the logo, maybe you would like to have it another color or also it can be personalized for your bike (nomad, classic , drifter etc)

I am sending the logo (in .jpg format) as is look in the vroc web page and another one personalised.

If you need the logo in another format or anything else don't hesitate to contact me.

 

Drive safely,

 

Jumo

 

Przeslal mi rowniez logo w wysokiej rozdzielczosci - tylko ja nie umiem wstawiac do pobrania. Jezeli ktos potrafi to mu przsle i zamiesci na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem nowy w świecie motocykli jak i tego forum ale postaram sie nadrobić zaległości. od paru tygodni mam vn 700. zalogowałem sie na VROC nr 22764 i nie wiem co dalej ale "wizja" naszywek mi sie podoba dlatego chętnie sie do niej podlącze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... odnośnie koszulek ...

myślałem ... i wymyśliłem... :bigrazz:

dorwałem hurtownie która sprowadziła mi papier do robienia naprasowanek :buttrock:

i teraz:

arkusz A4 kosztuje około 8 zł.

Na taki arkusz wchodzi 6 szt. rzeczonego (wybranego przez nas loga) w niezłej rozdzielczości. Tak więc groszowe sprawy.

Mogę zająć się wydrukowaniem dla Was i rozesłaniem naprasowanek – reszta w Waszych rękach (i waszych żelazek)

 

hary pomysł masz świetny.......tak więc zamawiaj, drukuj, podaj nr konta na pw i wysyłaj :smile:

sam chętnie zakupiłbym cały arkusz czyli 6 jak pisałeś,

 

A sprawa naszywek - jak tylko bedzie możliwość to piszę się na 2 sztuki

 

DZIĘKI WIELKIE WSZYSTKIM KTÓRZY ZAANGAZOWALI SIĘ W ZAŁATWIANIE NASZYWEK I PRASOWANEK

 

Teraz tylko czekamy na finał :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Dzisiaj otrzymalem odpowiedz od autora log - zamieszczam ponizej:

 

Hi! Artur

 

I am happy that you like my logo, as to use it for anything no problem.

Before sending the logo, maybe you would like to have it another color or also it can be personalized for your bike (nomad, classic , drifter etc)

I am sending the logo (in .jpg format) as is look in the vroc web page and another one personalised.

If you need the logo in another format or anything else don't hesitate to contact me.

 

Drive safely,

 

Jumo

 

Przeslal mi rowniez logo w wysokiej rozdzielczosci - tylko ja nie umiem wstawiac do pobrania. Jezeli ktos potrafi to mu przsle i zamiesci na stronie.

 

witaj,

dawaj to logo ... :bigrazz:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...