Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chce krzyknac zdrada
E tam zdrada! Jaka zdrada? Po prostu wszyscy w wieku 50+ automatycznie kierowani są do tego towarzystwa. Geriatria i tyle... Margines życia, zero testosteronu, dziewczynki tylko z gazet, a kieliszki na regale za szybą. Takie życie, heh... Ale trzeba szukać i odnajdywać dobre strony wczesnego wieku emerytalnego i dlatego skrzydełek z kurtki nie zdjąłem, a na stopce profilu ciągle jeszcze VROC z numerem figuruje. Tam patrz ar2r, a nie pod avatarem szukasz. A twój VROC to niby gdzie, ha? Za cztery złamane korbowody Yamahy przehandlowałeś i nawet wstydliwie pod modem skrzydełka onegdaj ukryłeś. Godne to i sprawiedliwe, że nawet zdradą nazwać nie można? :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zdrada! Jaka zdrada? Po prostu wszyscy w wieku 50+ automatycznie kierowani są do tego towarzystwa. Geriatria i tyle... Margines życia, zero testosteronu, dziewczynki tylko z gazet, a kieliszki na regale za szybą. Takie życie, heh... Ale trzeba szukać i odnajdywać dobre strony wczesnego wieku emerytalnego i dlatego skrzydełek z kurtki nie zdjąłem, a na stopce profilu ciągle jeszcze VROC z numerem figuruje. Tam patrz ar2r, a nie pod avatarem szukasz. A twój VROC to niby gdzie, ha? Za cztery złamane korbowody Yamahy przehandlowałeś i nawet wstydliwie pod modem skrzydełka onegdaj ukryłeś. Godne to i sprawiedliwe, że nawet zdradą nazwać nie można? :biggrin:

 

A ja myślałem, że wiek 40+ automatycznie kwalifikuje do tego towarzystwa

i czekałem kiedy zostanę przeniesiony, ale widziałem że są tam mlodsi

ode mnie np. mój sąsiad Klaudiusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem znaczki

Uffff... Wiem, że nie twoja wina z tą Warszawą ale dopiero od teraz będę miał spokojniejsze sny. A jeśli jeszcze Vampimar i bumik dostaną wówczas będę mówił, żem w czepku urodzony :buttrock: Kiedy już wszyscy potwierdzą i nacieszą podam co i jak z rozliczeniem. Nie pali się...

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff... Wiem, że nie twoja wina z tą Warszawą ale dopiero od teraz będę miał spokojniejsze sny. A jeśli jeszcze Vampimar i bumik dostaną wówczas będę mówił, żem w czepku urodzony :icon_razz: Kiedy już wszyscy potwierdzą i nacieszą podam co i jak z rozliczeniem. Nie pali się...

 

mam, juz mam, dostalem dwa dni temu :) nie doczytales ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq:

- Vampimar, mam nadzieję na optymistyczną informację po otrzymaniu pakietu ze znaczkami.

Vampimar:

- no i ja mam, dzieki

 

Ot i widzisz co wychodzi, kiedy Polak z Polakiem sobie pogadają. Ja byłem przekonany, że w oczekiwaniu na przesyłkę nadzieja cię nie opuszcza. Tymczasem w zawoalowany sposób dawałeś mi do zrozumienia, że masz... znaczki! Heh, a to dopiero numer... W każdym razie czekamy tylko na bumika i koniec zwieńczy dzieło! Byliście dzielni i cierpliwi - jestem pod wielkim wrażeniem... :icon_mrgreen:

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie;

 

Od kilku dni zarejestrowałem się na forum. Tak sobie czytam i przeglądam i myslę troche mało na temat Classiców Kawasaki. Sam ujeżdzam od 4 lat VN 800 CLASSIC i nie wiedziałem, że jest coś takiego jak wasza grupa VROC. Prosze napiszcie czy mogę do Was dołączyć, a jeśli tak to jak to uczynić. Na jakich zasadach dziala VROC. Kurczę ale się cieszę, że są podobi do mnie maniacy VN-ów. Wszedzie dookoła Yamachy, Suzuki że nie wspomnę o H-D. Myślałem sobie dlaczego tak mało jest szalenców na VN-ach.

Aż tu naglę miód na moje sercę.

Serdecznie Was pozdrawiam

---AL---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...