Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz znaczki - pierwsza dostawa już zrealizowana i będę zadowolony niezmiernie z wiadomości o odebranych i nieuszkodzonych przesyłkach.

 

Chciałbym poinformować, że za pośrednictwem

Poczty Polskiej otrzymałem dzisiaj znaczki bez żadnych uszkodzeń. ;)

Nie pozwolę jednak żeby zasługi za nienaruszoną przesyłkę zostaly przypisane

poczcie, ponieważ nasz kolega Wojtaq bardzo starannie je zabezpieczył i zadbał

o to żebyśmy mogli cieszyć się z nowych gadżetów :evil:

Jeszcze raz serdeczne dzięki Wojtaq :lapad: :biggrin: :evil:

 

Na narty oczywiście się wybieramy ale to dopiero w styczniu.

Pojedziemy w nasze góry, to będzie mam nadzieję pierwszy poważny

sezon mojej córeńki Oleńki(skończyła 15.11.2007 4 latka).

W zeszłym roku były pierwsze kroki ale chyba zbyt wcześnie, najważniejsze, że Jej się podoba :biggrin:

i chce jechać w tym roku.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)otrzymałem dzisiaj znaczki bez żadnych uszkodzeń.
A to dopiero miło się dowiedzieć w poniedziałkowe popołudnie! Jeden malutki kamyczek spadł mi z serca... No a teraz Piotr wyrażę publicznie zadowolenie, że w naszym gronie są kolejni narciarze. Zgłosił się mosiu, teraz twoja rodzina, ha! Jestem przekonany, że godnym i sprawiedliwym będzie zimowe spotkanie na śniegu po odprowadzeniu motocykli na odpoczynek. Może jeszcze nie teraz, ale byłoby to także miłe. Dla córeczki wcale nie jest zbyt wcześnie na nartki - powiem nawet, że w sam raz. Rozkoszny jest widok takich beztroskich maluchów turlających się na stoku pod opieką rodziców. Ja może też wyskoczę, choć najczęściej bywam w Alpach lecz nie unikam Karkonoszy i Sudetów po naszej i czeskiej stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje kolegów a szczegulnie szanownego Wojciecha że znaczek vroc dotarł nie naruszony solidnie zapakowany.Dziękuje serdecznie

Dodam że moja cała rodzina jeżdzi na nartach a w nowym roku w pierwszy tydzień ferji wybieramy się do Czech.

Ps mój syn zaczoł jeżdzić na nartach jak miał 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chetnie dowiem sie gdzie w te Alpy jezdzisz?
Standardowo dla Polaków - Val di Sol; Folgarida/Marileva oraz Madonna di Campiglio i to najczęściej na pierwszy śnieg, chociaż w zeszłym roku nawet to nie dopisało. W Polsce póki śnieg był, to do Szklarskiej albo Karpacza i obowiązkowo do południowych sąsiadów, czyli Harrachov, Spindleruv Mlyn i okolice. Już mi tęskno za śniegiem i jestem zaskoczony dużym odsetkiem narciarzy wśród nas!

 

Acha, przypomniałem coś sobie ale to już zupełnie z innej beczki, bo tyczy naszych odznak VROC. Gwintowany sztyft jest bardzo ostry i zalecam po przebiciu materiału kurtki i zakręceniu nakrętki zabezpieczyć gwint kroplą Loctite lub np. Kropelką. Następnie spiłować ostrze sztyftu i za pomocą lutownicy nanieść na jego koniec kroplę lutowia. To zabezpieczy przed kaleczeniem dłoni i uszkodzeniami koszulek przy zapinaniu i rozpinaniu kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo dla Polaków - Val di Sol; Folgarida/Marileva oraz Madonna di Campiglio i to najczęściej na pierwszy śnieg, chociaż w zeszłym roku nawet to nie dopisało. W Polsce póki śnieg był, to do Szklarskiej albo Karpacza i obowiązkowo do południowych sąsiadów, czyli Harrachov, Spindleruv Mlyn i okolice. Już mi tęskno za śniegiem i jestem zaskoczony dużym odsetkiem narciarzy wśród nas!

 

N to jak bedziesz jechal w te nasze Karkonosze to rozumiem , ze dasz znaka bo inaczej sie nie da. Zgarne cie wtedy i pojedziemy na Czarna Gora.Szkoda czasu na Szklarska(za duze tlumy i za dlugo sie czeka) aczkolwiek Lolobrygida jest piekna trasą. Ja na marzec wybieram sie do Risoul to drugie co do wartosci miejsce we Francyji po 3 dolinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolegom!

 

Alex36, Paweł z Łodzi i Remo nie potwierdzili przesyłki ze znaczkami. Trochę mnie to niepokoi, bo wysyłane były wszystkie priorytetem jednego dnia. Dobre wieści przyszły już od czaki38, mosiu i Piotr27. Jeśli jest wszystko w porządku, to dajcie proszę jakiś znak. Pieniądze do USA wysłałem i czekam na kolejną dostawę, a więc i kolejna wysyłka lada dzień. Przykro mi pinas, że się naczekasz mimo obietnic - tak wyszło :buttrock: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolegom!

 

Alex36, Paweł z Łodzi i Remo nie potwierdzili przesyłki ze znaczkami. Trochę mnie to niepokoi, bo wysyłane były wszystkie priorytetem jednego dnia. Dobre wieści przyszły już od czaki38, mosiu i Piotr27. Jeśli jest wszystko w porządku, to dajcie proszę jakiś znak. Pieniądze do USA wysłałem i czekam na kolejną dostawę, a więc i kolejna wysyłka lada dzień. Przykro mi pinas, że się naczekasz mimo obietnic - tak wyszło :buttrock: ...

 

 

Witaj Wojtaq!

Wlasnie dzisiaj listonosz doreczyl mi ta piekna odznake!

Wielkie dzieki !

Wojtaq teraz chcialbym Cie prosic o podanie nr.konta,zeby jak najszybciej wyslac Tobie pieniazki!

Jeszcze raz Wielkie dzieki !!

Pozdrawiam Alex36-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolegom!

 

Alex36, Paweł z Łodzi i Remo nie potwierdzili przesyłki ze znaczkami. Trochę mnie to niepokoi, bo wysyłane były wszystkie priorytetem jednego dnia. Dobre wieści przyszły już od czaki38, mosiu i Piotr27. Jeśli jest wszystko w porządku, to dajcie proszę jakiś znak. Pieniądze do USA wysłałem i czekam na kolejną dostawę, a więc i kolejna wysyłka lada dzień. Przykro mi pinas, że się naczekasz mimo obietnic - tak wyszło :flesje: ...

Witam.Wojtaq czy ja robiłem kiedykolwiek jakieś ciśnienie?Ważne,że w ogóle dostanę i jestem wdzięczny,iż zajmujesz się tym.Mogę czekać nawet do wiosny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawdę się martwiłem i tupałem nóżkami,że prawie wszyscy znaczki dostali a ja nie.Nie na darmo mówią że Łódź (centralna Polska) to gorzej niż jakaś mała wiocha na końcu Polski (bez urazy dla mieszkańców kresów naszego pięknego kraju) i poczta ginie albo po dwóch miechach list dostaniesz.Aż tu nagle listonosz dzisiaj po południu.....są piękne.

 

Wojciechu wielkie dzięki :flesje: :crossy: :clap: .

Daj znać jak się rozliczamy.

 

Ps.W sumie mieszkam na ul. Krańcowej to może dlatego tak długo :icon_question:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtaq.

Nie mogę odmówić Ci przyjemności spożywania napojów wysokooktanowych. Ciągle czekam.

Ciekawa sprawa, że przesyłka już u Alexa36 a tu nic. Ale wiadomo - W-wa - Praga - może listonosz zaginął przy okazji z emerytuarami. :crossy:

Może dziś.

PZDR

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...