Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

Długo czekaliśmy, ale się doczekaliśmy - są blachy, ufff... Lista wygląda, jak niżej

1. kotlara - zupełnie na początku

2. Remo - 10.10. x2

3. easy nomad - 11.10.

4. Piotr27 - 16.10. x2

5. Alex36 - 16.10.

6. Unek - 16.10.

7. Paweł z Łodzi - 16.10. x2

8. czaki38 - 24.10.

9. wadir - 24.10.

10. mosiu - 24.10.

---------------------------

11. szwarc - 25.10.

12. pinas - 6.11.

13. swider70 - 6.11. x2

14. qudlaty2004 - 8.11.

15. Vampimar - 8.11.

16. hary kapuchan - 9.11.

Jest już zamówiona następna dostawa, która zaspokoi bieżące potrzeby do końca roku. Bieżąca przesyłka zawierała 10 odznak, więc koledzy od 1 do 10 z listy mają na mur, ale...

Ale tak sobie pomyślałem o zamawiających po 2 sztuki i doszedłem do wniosku, że byłoby nielogiczne i nieekonomiczne wysyłać im teraz i za tydzień ponownie. Mam więc propozycję, żeby z pierwszej części listy zaspokoić najpierw zamawiających dublety, potem zaś pojedynczych z tej samej listy. Do kolejnej (gwarantowanej) przesyłki musieliby poczekać czaki38, wadir i mosiu. Jeśli zgodzicie się na takie - rozsądne IMHO rozwiązanie, to zaoszczędzicie mi podwójnej roboty przy wysyłce okazując zarazem cierpliwość ze szlachetnym koleżeństwem powiązane. Co?

Jakby nie było - poproszę Wasze adresy pocztowe na PM i od ręki będę wysyłał. Teraz koszty - skalkuluję sobie 3$ za blachę i koszty wysyłki, a potem Wam napiszę ile i jak wysłać. Pinas dostaje za friko, bo się podlizał, a ja jestem próżny i łasy na pochlebstwa. Jeśli zauważycie potrzebę korekty lub zgłoszą się kolejni chętni, to wiecie co zrobić. Szerokości!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq nie bądż taki, jak się spotkamy to chłopaki mnie rozjadą jak tylko zobaczą a potem wplączą między szprychi(...)Wszyscy jesteśmy równi.
Ale niektórzy równiejsi... George Orwell powiedział w "Folwarku zwierzęcym" :bigrazz: Tym razem padło na ciebie pinas, a właściwie sam się wystawiłeś. Na kimś trzeba pojeździć, bo bez tego nasze przyszłe spotkanie byłoby uboższe o jeden smaczek. No proszę, nie dąsaj się już - nie będzie tak źle :cool: Browar, jaki postawisz wszystkim będzie namacalnym dowodem rehabilitacji. Żeby nie było, że ja jakiś prześmiewca jestem, to ponownie potwierdzam własną próżność i zadowolenie z posta, w którym podkreślałeś zalety mojej epistolografii. Jedynyś, jako motonita tylko to docenił, a pozostali ignoranci nic! :icon_mrgreen: Czy warto więc perły i diamenty sypać?

----

minęło 0,5 sec...

----

Warto, warto! :buttrock:

Aha - jeszcze jedno; ponieważ czaki38 i wadir zgodzili się poczekać, więc będzie z dubletami, jak nieśmiało zaproponowałem. Wiwat przyjaźń i koleżeństwo! Wiwat browar dla mnie (lubię Lecha Premium)!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dąsam się bo ja w ogóle nigdy takich rzeczy nie robię.Zawsze na luzie..Miło bedzie postawic browar takiej ekipie.No i chyba równie miło bedzie przyjąć na garba tych co będą chcieli po mnie pojeździć ;) Masz rację,że sam się wystawiłem ale taka już moja natura,iż zawsze w coś się wpakuję.Raz trafię dobrze,jak ze znaczkiem :buttrock: ,a raz żle tak jak z zapleceniem mnie w szprychy.

Tak na marginesie to mam prośbę do Ciebie.Jeżeli z drugiej tury znaczków coś zostanie to chciałbym zakupić jeszcze drugi znaczek.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo ale juz jestem jeszcze nawet nie przeczytalem okropnej ilosci postow ale obiecuje ze odczytam i jesli bede mial cos do powiedzenia nieomieszkam a narazie melduje ze moj Shark dostal nowe kapcie i jest zadowolony :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dąsam się (...) chciałbym zakupić jeszcze drugi znaczek
Już notuję - drugi znaczek dla pinasa... Mówisz i masz, bo ze mną jak z dzieckiem - za rękę i do knajpy :biggrin: . Tak na marginesie; poprosiłem 'Badgera' o kilka słów o nim i jego Rodzinie. Poczytajcie, co napisał ten sympatyczny młody człowiek:

I am married to my high school sweetheart Susan for 34 years and have two daughters. The oldest Megan (who is 24) is now a graphic designer in NYC, but spent a year in Seattle Washington doing design work too. She also spent a summer in Florence Italy studying design and art all over Italy. Nice life, eh? My younger daughter Kathryn is 20 years old and studying nursing at University level, intending to get her Registered Nurse Bachelors degree and go on for a Nurse Practicioner Masters degree. We are very proud of both of them, but they are as different as night and day! I am a Middle School Science teacher (11 to 13 year olds) and have been teaching for 34 years. I am finally retiring on Friday at the end of this week! ;-) I will be 57 this coming April and want to have some time to enjoy my life before old age takes away my mind and my body. ;-) It has been a wonderful and satisfying career and I have many ex students to be proud of (and a few that have died, been killed, gone to jail as criminals, turned to drugs or alcohol or simply wasted their lives - but only a few thank goodness.)

It is sad to leave what I have done all my life, but exciting to think of having the freedom to travel, visit people, work in my gardens or shop, or just lay around and watch the world go by for a while. My wife says she has LOTS of ideas to fill my time up - starting with cooking dinner each night for us! Uh-oh, maybe I should stay at work..........

I wiecie co? Jest czymś niezwykle miłym i wzruszającym odkryć, że gdzieś tam za Wielką Wodą ktoś żyje i czuje podobnie do nas. Jest wrażliwy i tkliwy nie naruszając nic ze swoich męskich przymiotów. Kumacie dlaczego, nie?

Bo jest jednym z nas - VROC! ;)

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już notuję - drugi znaczek dla pinasa... Mówisz i masz, bo ze mną jak z dzieckiem - za rękę i do knajpy :icon_razz: . Tak na marginesie; poprosiłem 'Badgera' o kilka słów o nim i jego Rodzinie. Poczytajcie, co napisał ten sympatyczny młody człowiek:

I am married to my high school sweetheart Susan for 34 years and have two daughters. The oldest Megan (who is 24) is now a graphic designer in NYC, but spent a year in Seattle Washington doing design work too. She also spent a summer in Florence Italy studying design and art all over Italy. Nice life, eh? My younger daughter Kathryn is 20 years old and studying nursing at University level, intending to get her Registered Nurse Bachelors degree and go on for a Nurse Practicioner Masters degree. We are very proud of both of them, but they are as different as night and day! I am a Middle School Science teacher (11 to 13 year olds) and have been teaching for 34 years. I am finally retiring on Friday at the end of this week! ;-) I will be 57 this coming April and want to have some time to enjoy my life before old age takes away my mind and my body. ;-) It has been a wonderful and satisfying career and I have many ex students to be proud of (and a few that have died, been killed, gone to jail as criminals, turned to drugs or alcohol or simply wasted their lives - but only a few thank goodness.)

It is sad to leave what I have done all my life, but exciting to think of having the freedom to travel, visit people, work in my gardens or shop, or just lay around and watch the world go by for a while. My wife says she has LOTS of ideas to fill my time up - starting with cooking dinner each night for us! Uh-oh, maybe I should stay at work..........

I wiecie co? Jest czymś niezwykle miłym i wzruszającym odkryć, że gdzieś tam za Wielką Wodą ktoś żyje i czuje podobnie do nas. Jest wrażliwy i tkliwy nie naruszając nic ze swoich męskich przymiotów. Kumacie dlaczego, nie?

Bo jest jednym z nas - VROC! :clap:

 

Witam

Wojtaq a mógłbyś przetłumaczyć ten tekst,

wiem wiem piwem się nie wypłace, nie znam

jezyków niestety :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza tlumaczyc teksty odrazu nie liczac na znajomosc przez nas wszystkich jezykow bo wiem ze popelnilem ten sam blad nie tlumaczc listu Badgera na temat utworzenia polskiego chaptera VROOC bylo to zaraz na poczatku tego tematu :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wojtaq a mógłbyś przetłumaczyć ten tekst,

wiem wiem piwem się nie wypłace, nie znam

jezyków niestety ;)

ja Ci w skrocie moge powiedziec, >>>>>>>ze jest to o pewnym 57 letnim panu, zonatym i pracujacym w szkole od 34 lat, majacym 2 corki, 24 letnia i 20 letnia....w piatek(czyli jutro?)odchodzi na emeryture i chce reszcte zycia spedzic na korzystaniu z niego, miec wolny czas na :eek: podrozowanie ;) odwiedzanie znajomyuch, uprawianie ogrodka itp zanim cialo i umysl odmowia posluszenstwa(zestazje sie poprostu)....i bardzo dowcipna zona :clap: hehe

 

No, ale ponizej wojtaq Ci slowo w slowo przetlumaczyl

pozdr :)

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...