Skocz do zawartości

Tuning dt 80 pomocy


kolo98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem poniewaz chce zrobic tuning mojej dt mam juz wydech gianneli, teraz kupilem cylinder mallosi i tu zaczyna sie problem poniwaz nie weim co dalej...

1)od jakiego moto mozna wziac gaznik wiekszy albo skad wziac dysze

2)skad wziac tuning kruciec ssacy jesli ow taki jest ptrzebny

3)--------||------------membrany lub same listki

4) co mozna jeszcze zrobic zeby to wszystko ze soba grało ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem poniewaz chce zrobic tuning mojej dt mam juz wydech gianneli, teraz kupilem cylinder mallosi i tu zaczyna sie problem poniwaz nie weim co dalej...

1)od jakiego moto mozna wziac gaznik wiekszy albo skad wziac dysze

2)skad wziac tuning kruciec ssacy jesli ow taki jest ptrzebny

3)--------||------------membrany lub same listki

4) co mozna jeszcze zrobic zeby to wszystko ze soba grało ????????????

Z cylindrami malossi jest lipnie ponieważ ciezko jest do niego dostać tłok,ja sobie założyłem poliniego,kruciec miałem bo od 53V(taki już był u mnie w silniku) gażnik 26mm dellorto,z membrany zdjołem te blaszki(co dociskaja te listki) i narazie ładnie chodzi moze pali mi z 4-5 kopa ale jak sie rozgrzeje to idzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaznik w DT'tce ma bardzo grube scianki takzez krociec ma spora srednice ale gardziel jest maly. To w zacznym stopniu ulatwia dobranie gaznika! Od KDX125 pasuje idealnie tylko od strony airbox'u krociec nachodzi ciezko. Zostawiaj orginalny krociec i szukaj gaznika z ta sama srednica z zewnatrz ale z wieksza gardziela

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu powinienes znalezc to czego szukasz

ale gdzie??

 

Z cylindrami malossi jest lipnie ponieważ ciezko jest do niego dostać tłok,ja sobie założyłem poliniego,kruciec miałem bo od 53V(taki już był u mnie w silniku) gażnik 26mm dellorto,z membrany zdjołem te blaszki(co dociskaja te listki) i narazie ładnie chodzi moze pali mi z 4-5 kopa ale jak sie rozgrzeje to idzie pięknie.

Ja juz mam skad wziac tłok malossi. Ja mam 53v i to jest wtedy jakis inny kruciec?A i skad wzioles gaznik dellorto 26mm ( a ile jest w dt gryginał mm?)

 

gaznik w DT'tce ma bardzo grube scianki takzez krociec ma spora srednice ale gardziel jest maly. To w zacznym stopniu ulatwia dobranie gaznika! Od KDX125 pasuje idealnie tylko od strony airbox'u krociec nachodzi ciezko. Zostawiaj orginalny krociec i szukaj gaznika z ta sama srednica z zewnatrz ale z wieksza gardziela

pzdr

a gdzie mozna dostac gaznik od kdx125 bo ja nie moge znalezdz na allegro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie??

Ja juz mam skad wziac tłok malossi. Ja mam 53v i to jest wtedy jakis inny kruciec?A i skad wzioles gaznik dellorto 26mm ( a ile jest w dt gryginał mm?)

a gdzie mozna dostac gaznik od kdx125 bo ja nie moge znalezdz na allegro :)

 

Z cześciami do KDX jest troche nie za bardzo bo prawie nigdzie nie ma moze na ebayu by sie coś znalazło,

a ja dokupiłęm Dellorto(włoski) mają go aprilie i chyba NSR125 też no jak jest wieksza gardziel to moto wtedy jest bardziej czulsze do dodanie ..gazu'' tyle ze gorzej zimnie zapala ale ciepły na dyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej kupić DT 125, albo taki silnik , ponieważ bardzo trudno dostać tłok albo inne części do innych części tuningowych. Ja tak radze...

 

Już lepiej kupić DT 125, albo taki silnik , ponieważ bardzo trudno dostać tłok albo inne części do innych części tuningowych. Ja tak radze...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gaźnik to proponuje poszukać od MTX 125RG, taki jak ja mam. Tzn Dellorto 26mm. Tutaj masz link do aukcji, gdzie gość sprzedaje dwa motorki z tymi gaźnikami, może ma taki na zbyciu.

http://motoallegro.pl/item161160338_honda_...ne_enduro_.html

 

Pozdro Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...