Skocz do zawartości

doradzcie mi przy ns`ce


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko żeby nie wyszło, że jestem jakimś tam zaawansowanym wt tjunerem
nie no, to wiadomo:)

 

No,no wiadomo, nic nie musi wychodzić.

 

chetnie sie zamienie- oddaje motorowery/skutery i nske- ty mi to, co ty masz:P

No dobra. Mój Kross Raven Steppen czeka na odbiór, dziś go wyczyściłem, dorzuce Ci stelaż pod kufer. Pasi? :icon_rolleyes:

 

 

 

A tak na marginesie panowie, to mam ochote zeszmacić ten temat :icon_razz: Najwyżej dostaniemy po +20%, ale jak jak sie bawić, to sie bawić - temat zeszmacić, nowy postawić. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raven steppen, no troche niebardzo. lubie pedalowac ale bez przesady:P no chyba ze dorzucisz mi jeszcze jakies fajne kalosze czy cos, oczywiscie pod kolor "moto- Krossa':smile:

 

poza tym chyba z 5 godzin dzisiaj strugalem to dziadostwo do owiewki i dupa. pocialem 5 opakowan plyt DVD, wsrod nich Dirty-Dancing mamy i inne, i i tak nic mi nie wyszlo. nie wiem, chyba cos ze mna nietak :wink: :biggrin: :)

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym chyba z 5 godzin dzisiaj strugalem to dziadostwo do owiewki i dupa. pocialem 5 opakowan plyt DVD, wsrod nich Dirty-Dancing mamy i inne, i i tak nic mi nie wyszlo. nie wiem, chyba cos ze mna nietak :notworthy: :notworthy: :banghead:

pzdr:)

 

Mozliwe że z toba cos nie tak ale napewno masz zla technike wycinania... wystrugac to ty se mozesz wykałaczke a nie element owiewki :notworthy: . Potrzebujesz pionowej piły tasmowej więc chyba musisz sie do mnie usmiechnac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz? Pudełka od płyt można o kant.... tigera potłuc. Też kiedyś z nich rzeźbiłem. Tu masz kolege z "oprzyrządowaniem" to niech Ci powycina, albo daj mi te owiewke w sobote to Ci coś spod kiecy wyczesze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez szmacimy temat :biggrin: tak wiec nadal trzymam sie wersji strugania :lalag:

 

technike wycinania po tylu probach juz mam opanowana, wiec mi tu nie cuduj :D

 

usmiechne sie do ciebie, ale to na gg, zebys mi do szkoly kamien do wiertarki przyniosl, to wystarczy :( :D :P ja jestem z tych rzezbiarzy co nawet z g*wna cos dobrego ulepia :P :P :P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z tych rzezbiarzy co nawet z g*wna cos dobrego ulepia

 

No, tylko pamietaj, że "Jawa 50 w rękach MISTRZA znaczy więcej, niż NS1 u partacza"

hehhhehheh

 

Mówie Ci, kup kawałek czegoś z tworzywa i zaopatrz się w piłę włośnicową i duuuużo brzeszczotów na początek (15 zł za całość). Prócz owiewki od Buella zrobisz sobie jeszcze spojler na tył i kołpaki.

 

A strugam to zwykle głupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chciales powiedziec, ze ns1 w rekach mistrza znaczy wiecej niz cbr u partaczy... bo ze jawa to chyba zadna nowosc:P

 

a jak dobrze pojdzie z tym ospojlerowaniem to sie kurde na allegro wystawie w koncu... :icon_rolleyes:

 

a i bylem na gieldzie w niedziele ale nic zadnego konkretnego plastikwego tatusia do pociecia na mniejsze nie bylo...

 

a co do strugania, to wole jarząbka.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie k.... problem . naprawde!! zajmijcie sie naziemnymi sprawami.......

 

Ojej, paznokieć mi sie złamał...

 

a i bylem na gieldzie w niedziele ale nic zadnego konkretnego plastikwego tatusia do pociecia na mniejsze nie bylo...

 

Było w uliczce motocyklowej coś? Bo chyba z nudów sie wybiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze trzeba po pogotowie dzwonic...!!!

 

Musisz popracować nad poczuciem humoru ;]

 

Magneto стороны центрального зала реактора :):D:D

раздался сокрушительной силы взрыв Казалось, всё рушится?Отключилось оборудование. Ударная волна с белой :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popracować nad poczuciem humoru ;]

 

Magneto стороны центрального зала реактора :bigrazz::D:D

раздался сокрушительной силы взрыв Казалось, всё рушится?Отключилось оборудование. Ударная волна с белой :)

no własnie widzdze...Ty już nad swoim nie panujesz... pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...