Skocz do zawartości

Prosze o komentarze YZ 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe stopek niema ale ma rejestracje gdyz zrobilem ja na tymczasowe enduro poniewaz chcialem zarejestrowac :) i sie udalo....teraz zostawilem tylko swiatla a z rejestracja jezdze na plecach wiem ze to glupie ale wole tak jezdzic niz potem szukac gdzies zlamanej czy jakby miala odpasc w jakikolwiek sposob.zreszta jezdze 95% enduro i 5% tor :icon_razz: dziwne jak na yz ale bardzo dobrze mi sie jezdzi, pod koniec tego sezonu kupuje wr 250 albo 125exc/250exc zalezy czy bede sie czul na silach na 250 :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec tego sezonu kupuje wr 250 albo 125exc/250exc zalezy czy bede sie czul na silach na 250 :)

uhhh.. to lada dzień bo sezon "dobiegł końca" :biggrin:

YZta ładna :) nie podoba mi sie tylko ta naklejka na tylnym błotniku (płomienie czy co to tam jest) bo jakos tak do niczego nei pasuje :)

Jak ją zarejestrowałeś?? Czy taką już z homologacją kupiłeś?? Też mam zarejestrowanego crossa ale wiem ze poprzedniego wlasciciela kosztowało to spoooro zachodu i kasy.

Motorek ładny, widać ze rama była odmalowywana :) i ogolnie zadbany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhhh.. to lada dzień bo sezon "dobiegł końca" :biggrin:

YZta ładna :) nie podoba mi sie tylko ta naklejka na tylnym błotniku (płomienie czy co to tam jest) bo jakos tak do niczego nei pasuje :)

Jak ją zarejestrowałeś?? Czy taką już z homologacją kupiłeś?? Też mam zarejestrowanego crossa ale wiem ze poprzedniego wlasciciela kosztowało to spoooro zachodu i kasy.

Motorek ładny, widać ze rama była odmalowywana :) i ogolnie zadbany.

 

hehe co do sezonu to mi chodzi o ten, ktory teraz bedzie...czyli jakos na grudzien moze kupie...

nie, nie kupilem z homologacja...jedynie co mialem to swiatla hehe masz racje ze duzo zachodu nawet bardzo a kasy hmm okolo 500zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe....stwierdzenie "full cross" przy moim motorze niema sesu :icon_mrgreen::P "pół cross" :icon_mrgreen: hehehe byl juz temat kiedys o "full crossie" i jestem przeciwny temu oznaczeniu :icon_biggrin: jest cross i jest enduro :icon_mrgreen: rozumiem hard czy soft enduro ale cross to cross :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kasy hmm okolo 500zl :wink:

no to niewiele :bigrazz: e to on juz musiał mieć swiadectwo homologacji chociaz bo tyle prawie to kosztuje sam "pierwszy przegląd" stwierdyający pryzstosowanie pojaydu do drog publicynzch :)

no i odeszła Ci droga sparawa jaką jest pradniczka do świateł której crossówki normalnie nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak eloelo napisał YZ jak YZ mrugacz.gif,

w tym przypadku lepiej by brzmialo YZ125 jak WR125 . Wg. mnie bardzo ladna fura! Oswietlenie prosto z akumulatora czy masz do niego cewke i regulator napiecia? Szacuneczek ze Ci sie udalo zarejestrowac ja bym nie wiedzial za co sie wogole zabrac zeby zaczac proces rejestracji czegos takiego :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! Oswietlenie prosto z akumulatora czy masz do niego cewke i regulator napiecia

 

Jest "pradnica" nie wiem jak sie to fachowo nazywa, jest ona przy silniku, akumulator takze do kierunkowskazow (zalozylem tylko do rejestracji, sa wymagane) oraz klaksona,regulator napiecia jest takze ale on tylko reguluje przesyl pradu :notworthy:

 

 

prosze o komentarze, typu gdybyscie mieli ten motor co byscie zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...