Skocz do zawartości

GS 500 po NSR 125? nie za mało?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kolejnym moto. Teraz jezdze na Hondzie NSR 125 z 89r (33konie), a bardzo podoba mi sie Suzuki GS 500 tylko zastanawiam sie czy ta roznica w mocy wynoszaca zaledwie albo moze az 12 konie to nie bedzie za malo i nie znudzi mi sie zbyt szybko? Prosze, przedstawcie swoje opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka że jeżeli podoba Ci sie Suzi beż zastanwienia brał bym ją, możesz pojeżdzic jeden sezon i zobvaczysz jak bedzie, ja mam podobnie w swoim przypadku pardzo podoba mi sie Kawa 9-ntka, ale tez myśle ze za mała moc na sezon można :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało. Uwierz mi. Jeśli masz trochępoukładane w głowie i pojeździłeś NSR`ką dłużej, to możesz pójść trochę dalej. Zależy na ile chcesz mnieć to moto - jak na rok, to polecam, jak na dłużej, to pomyśl nad czymś większym. Dodam , że podobnie bym odpowiedział w stosunku do XJ600. naprawdę różniecę poczujesz np. na Bandicie 600 lub GSX600F. Myślę, że to by był dla Ciebie idealny motocykl. Osiągi są już naprawdę zadowolające, a z drugiej strony nie jesy to "potwór" o mocy 100 km, gdzie różnica w osiągach może być za duża.

 

Pozdro, Paweł

 

PS. Starszą Suzi gsx600f kupisz już za około 9 tys, nie jest to więcej niż GS, ale znowu nie kosmiczna suma. Naprawdę polecam.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Starszą Suzi gsx600f kupisz już za około 9 tys' date=' nie jest to więcej niż GS, ale znowu nie kosmiczna suma. Naprawdę polecam.

 

Pozdro, Paweł[/quote']

 

starszą :?: za 9 tysi spokojnie wyrwie "96 ja za swoją dałem 8 tysi rocznik 96 przebieg nie całe 10,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją dałem 8 tysi rocznik 96 przebieg nie całe 10' date='000[/quote']

 

i wierzysz w autentycznośc przebiegu???? siedem lat i niecałe 10 tysięcy przebiegu??? Jak kupowałeś od Niemca, to rzeczywiście, ale jak w Polsce .... :roll: . Zauważ, że prawie wszystkie motocykle poniżej 10roku życia w giełdzieŚm mają nie więcej, niż 20tysięcy. Z tego wynika chyba, że w Polsce się mało jeździ.

 

Pozdrówka

 

PS. Przebieg jest nieistotny, jak maszynka chodzi, jak burza i do tego jest dobrze utrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po glowie chodzi mi tez GSXF ale nie bylem pewien czy to nie za duzo...Bandity kosztuja w granicach 10tys a GSX'a dostane juz za 7-8tys., a moze Bandit 400? Podobno jest bardzo dynamicznym i ciekawym motocyklem, ale z kolei dosc rzadko spotykanym. Mysle tez o GPZ 500 chociaz slyszalem ze sa awaryjne a nie znam nikogo kto ma ten motocykl i moglby temu zaprzeczyc lub potwierdzic...wiecie cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, bandit 400 nie bardzo.

Za malo czesci, i za dlugo trzeba na nie czekac.

Nie polecam, jak juz to 600.

GSXF-a tez moze byc, tylko pewnie trudno bedzie dostac w dobrym stanie, bo te motocykle sa chodliwe ze wzgledu na wyglad (scigacz) i cene , ludzie je piluja a nie laduja w serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz kasy. Jak Cię stać na coś lepszego, to możesz pomyśleć o CBR600 albo o zzr600 - masz 100 koni i ... wcale nie dzikich (no, chyba że jeździsz zawsze i tylko powyżej 8 tys. obrotów).

 

A za mniejszą kasę i na sezon - GSXf-600. Trzy zalety:

 

- tani

- łatwo znaleźć (jest popularny)

- lekki, łatwy i przyjemny w prowadzeniu (a i 200 wyciśniesz jak będziesz chciał sprawdzić, ile życia Ci pisane) :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pchnąć w miarę łatwo.

 

Co do GPZ, kolega ma taki sam silnik w EN500. Silniczek jest super, ładnie brzmi, zapewnia na prawdę niezłą dynamikę (a w EN ma tylko 50KM zamiast 60 w GPZ). Silnik jest bardzo udany. Musi taki być, jeżeli Kawasaki montuje go od lat w swoich motorkach:

- KLE500 - enduro

- ER5 - naked

- GPZ500S - sporcik

- EN500 - chopper

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją dałem 8 tysi rocznik 96 przebieg nie całe 10' date='000[/quote']

 

i wierzysz w autentycznośc przebiegu???? siedem lat i niecałe 10 tysięcy przebiegu??? Jak kupowałeś od Niemca' date=' to rzeczywiście, ale jak w Polsce .... :roll: . Zauważ, że prawie wszystkie motocykle poniżej 10roku życia w giełdzieŚm mają nie więcej, niż 20tysięcy. Z tego wynika chyba, że w Polsce się mało jeździ.

 

Pozdrówka

 

PS. Przebieg jest nieistotny, jak maszynka chodzi, jak burza i do tego jest dobrze utrzymana.[/quote']

 

przebieg był na 10000% autentyczny kupowałem w Polsce od spolszczonego Niemca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam w takie cuda z tym przebiegiem nie wierzyl, nawet znajomy znajomemu wcisnie kit tylko zeby sprzedac.

NIe da sie udowodnic ze przebieg taki a nie inny.

Moze w przyblizeniu, ale to zawsze sie da zrobic, wymienic gumy ponozkow, umyc silnik, powymieniac simeringi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam w takie cuda z tym przebiegiem nie wierzyl' date=' nawet znajomy znajomemu wcisnie kit tylko zeby sprzedac.

NIe da sie udowodnic ze przebieg taki a nie inny.

Moze w przyblizeniu, ale to zawsze sie da zrobic, wymienic gumy ponozkow, umyc silnik, powymieniac simeringi itp.[/quote']

 

heh chłopaki ten przebieg jest akurat na 10000% prawdziwy, sprzet był kupiony od goscia ok 50-lat i nadodatek prawie najlepszy koles mojego ojca..

a co do innych przebiegów to jasne że nigdy nie ma pewnosci ile dany sprzet ma naklepane kilosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...