Skocz do zawartości

Wspinaczka zimową porą... w Wawie


JoasiaDH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, wybieramy piątek o 17:00.

Maryś, w przyszłym tygodniu mam zamiar również powisieć, więc nic straconego.

Do zobaczenia,

J :D aśka

 

P.S. Marek, jesteś aniołem, dzięki za pomocną dłoń w spełnieniu moich marzeń :wink:

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wojsku właziliśmy po budynkach, ruinach, i innych elementach krajobrazu industrialnego. Po kilku przypadkach dyndania na linie wspinacza i asekuranta (bo się debile nie umieli wagą dobrać) zarządzono przypinanie się asekuranta do samochodu. Czyli pasem do zderzaka i można asekurować każdego, nawet z oporządzeniem bojowym. Wchodziliśmy w glanach, jak to we wojsku.

 

St.szer.rez. Kulik. Speckompania Mazowieckiego Oddziału ŻW :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Staszicem a zakrętem torów tramwajowych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Thx

 

I uzbierało się kilka mordek, więc mam propozycję terminu:

czwartek lub piątek (1 bądź 2 lutego) o godzinie 17:00 spotykamy się na miejscu. Kto za kto przeciw, a kto ma inną propozycję niechaj się wypowie.

 

P.S. Belgu http://www.osirochota.waw.pl/hala.php?tresc=kontakt

Dzieki Asiu... postaram sie ale moge miec problem bo o 17:00 to ja dopiero prace koncze.

 

A wracając do nurtującego Ciebie problemu wystarczą zwykłe trampeczki, na nie ślizgającej się elastycznej podeszwie i wrzynające się w pośladki szorty.

Oj... to widze, ze masz ochote pogapic sie na nasze posladeczki :biggrin:

 

2. wynająć instruktora, ...

spóźnionych przyjmuje jedynie na piękne

A instruktorek nie ma?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny. Ale mogą być problemy z miejscem. Specjalnie teraz poza sezonem. A stanie i czekanie na wolne miejsce na ściance jest mało przyjemne.

Faktycznie można asekurować będąc cięższym o 40 kg. Mówię jako asekurowany i cięższy... :bigrazz:

Ja pewnie też bym się zgłosił ale nie w tym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a ja dzis idę spróbować badmintona! :icon_rolleyes:

http://www.goodminton.pl/

Od 20lat nie grałem! Podobno godzinka daje człowiekowi popalić i jest super frajda... zobaczymy... poza tym przed sezonem trzeba troche zrzucic bo mi sie po zimie motocykl zarwie :)

..ale jak będę w stanie po dzisiejszym meczu chodzic to może na ściankę też się wybiorę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kto się stawia w piątek??

 

Wpadnie jeszcze 3 moich znajomych

Pozdrawiam,

Joaśka

 

P.S. Dziś pani okulistka starowinka wyrzuciła mnie z gabinetu za niepoważne podejście do tematu.

Ale istnieje szansa, że mnie poznacie po avatarku :biggrin:

No jak sie nie zgubie to bede :) Mam nadzieje ze nie zrobie z siebie Sierotki Marysi :biggrin:

 

Pozdrawiam

Mary

 

P.S. Asia ja wygladam podobnie :crossy: bedzie latwiej sie rozpoznac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zatrzyma mnie burza z gradobiciem lub epidemia tyfusa albo cholery, to stawię się w piątek o 17 w wyznaczonym miejscu w pełnym rynsztunku.

Wezmę też dodatkowe liny, żeby - w razie gdyby ktoś był za ciężki - przywiązać się do zderzaka samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu :icon_mrgreen:

 

sorki, że się wtrącę, czy nikt nie obstawia OSiR-u przy Obozowej na Woli? Hm...tam też super ścianka i również mam znajomą o imieniu Joanna. Może to ta sama Asia?

 

Wobec tego ja popróbuję w moim klubie, a wy w swoim, a potem możemy wymienić się wrażeniami. :) Prawdę mówiąc, w życiu nie wspinałam się na ściankę. To zupełnie inny styl wspinaczkowy, w odróżnieniu od wysokich gór.

 

Rety, Belgu ...ale z Ciebie łasy człowiek na kobietki. Z pełnym szacunkiem, of course. :P

 

 

Życzę fascynujących wrażeń i odpow.poziomu adrenaliny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się Pszczoła nie wykręcajcie ścianką na Kole :icon_mrgreen:

Dziś Nowowiejska, Obozowa następnym razem.

Buziaki. Tomek.

 

P.S. Zapomniałem dodać, że chyba będe :icon_mrgreen:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko, następnym razem można i na Woli mięśnie ponapinać.

Wpierw zobaczmy kto dziś wymięknie i da sobie spokój. ;)

 

Belgu, pozdrawiam Mariolkę :icon_mrgreen: a co do pośladeczków to wystaczy mi widok moich.

Do zobaczenia.

Pozdrawiam,

Joaśka

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w życiu, kochani!

 

Dopiero niedawno dotarłam po dyżurze do domku, wobec tego nici ze wspinaczki :wink: Ani tu, ani tam, kurczak blady! A wam, jak poszło? Asiu, kto wymiękł , a która istotka dzielnie kleiła się do ścianki? :icon_twisted:

 

Jeżeli ustalicie kolejny termin, to postaram się stanąc na głowie i przyjść ( chociażby pod ściankę ) i dopingować ( o kurcze, sama też wejdę, jasna sprawa) :icon_mrgreen:

 

Tomciu, jak twoje glany? Wchodziłeś z..., czy też bez...? :buttrock:

 

Buźka dla ciebie...a wszystkich pozdrawiam serdecznie. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem!

 

Dzięki Joasiu za rzucenie na forum tematu ścianki oraz za jego realizację praktyczną. Dzięki też dla wszystkich, którzy się stawili :icon_mrgreen: . Było miło i na szczęście obyło się bez strat w ludziach i sprzęcie, więc można by następnym razem ruszyć na podbój warszawskiego Mount Everestu w hali sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 60. Szczegółowe info tutaj: http://www.redpoint.pl/sciany/obozowa.html

Bardzo wstępnie proponuję najbliższy piątek ok. godz. 18 lub sobotni poranek - tak gdzieś około godz. 11.

Co Wy na to? Może jakieś inne propozycje?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...