Skocz do zawartości

Wspinaczka zimową porą... w Wawie


JoasiaDH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie tylko Stegny mamy w naszej ukochanej stolicy, zapraszam chętnych na zastępczą formę podnoszenia adrenaliny zimową porą, zarówno amatorów jak i siedzących już w temacie.

 

Ściana wspinaczkowa w OsiR ul. Nowowiejska 37B, Warszawa

 

Wejście 12 zł i zabawa do oporu :flesje:

 

Ściana czynna codziennie:

Poniedziałek 12:00-21:00

Wtorek 12:00-20:00

Środa 12:00-21:00

Czwartek 14:00-21:00

Piątek 12:00-20:00

Sobota 12:00-22:00

Niedziela 12:30-20:00

 

Lekcja z instruktorem kosztuje 30zł (instruktor tylko do 18:00).

Sprzęt zapewniają na miejscu.

Kto chętny niechaj się zgłasza i można umówić spotkanko.

Ja złapałam bakcyla.

Pozdrawiam,

Joaśka

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zaproszę wszystkich motocyklistów do ruchu i nauki upadków.

Prowadzę sekcje sztuk walki na warszawskich jelonkach, można dołączyć się do treningów i pouczyć się upadać.

Zaproszenie jest na naszej stronie www.pro-motor.pl, ale pewnie tak ukryte że nie wszyscy doczytali (na razie jeszcze jest tam chaos).

Na wiosnę ruszymy z pełnym kursem "upadków z motocykla" ale nie czekajcie, można wykorzystać zimę.

 

Piątki 20.00, soboty i niedziele 18.30.

[email protected]

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że deszcze niespokojne nie sprzyjają wyżłowaniu, chętnie wespnę się na ściankę i nauczę z niej upadać. Czyli piszę się na obie opcje! Aśku, czekam tylko na wezwanie i ruszam zdobywać szczyty :biggrin: :icon_mrgreen: A jak już opanujemy Nowowiejską, to czeka na nas warszawski Mt. Everest na Obozowej.

Pozdrawiam i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś, jesteś wielka :biggrin:

Zbieraj chętnych, nawet tych z lękiem wysokości. Jako, że ja go miałam tylko do momentu pierwszego wspięcia się. Zabawa daje za dużo frajdy aby tracić czas na strachy, życie ucieka :biggrin:

Pozdrwiam,

Joaśka

P.S. To jest dopiero rozgrzewka przed kursem paralotniarskim, który zamierzam zrobić latem lub na jesieni. Więc na tą imprezkę również będę szukała chętnych ale o tym w następnym odcinku...

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny niechaj się zgłasza i można umówić spotkanko.

Ja złapałam bakcyla.

 

Ja się zgłaszam! Też złapałem bakcyla jakiś czas temu. Wspinaczka stała się moim drugim, po motocyklach, hobby. Zwykle wspinam się na Obozowej a na Nowowiejskiej jeszcze nie byłem, więc bardzo chętnie się tam wybiorę. Co do terminu, to pasuje mi właściwie każdy dzień od godz. 17 (z pracy mam tam rzut beretem).

 

Pozdrawiam,

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym miejscu na Nowowiejskiej to jest?

Tam jest obok basen moze?

Między Staszicem a zakrętem torów tramwajowych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uzbierało się kilka mordek, więc mam propozycję terminu:

czwartek lub piątek (1 bądź 2 lutego) o godzinie 17:00 spotykamy się na miejscu.

Kto za kto przeciw, a kto ma inną propozycję niechaj się wypowie.

 

P.S.

Belgu http://www.osirochota.waw.pl/hala.php?tresc=kontakt

Mary Lou zapraszamy bezwstydnie :biggrin:

 

Pozdrawiam,

J :buttrock: aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joaśka... a ja tak w sprawie logistycznej zagaję... czy na to wdrapywanie się na ścianę to nie trzeba posiadać... jakiś... spec-sandałów albo innego spec-equipmentu :) ...pytam, bo się filmów naoglądałem ;)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik, Ty lepiej chłopcze płaskostopcze dla własnego zdrowia psychicznego pozostań przy filmach .... To tak od serca radzi wujek dobra rada :)

A wracając do nurtującego Ciebie problemu wystarczą zwykłe trampeczki, na nie ślizgającej się elastycznej podeszwie i wrzynające się w pośladki szorty.

Uprząż jest dostępna na miejscu, w dowolnym rozmiarze i kolorystyce, jak i liny gwarantują.

Uwaga, jeżeli ktoś będzie pierwszy raz, to są dwa warianty:

1. nie przyznawać się i udawać profesjonalistę... w razie czego mogę pobawić się w związywanie :wink:

2. wynająć instruktora, który kosztuje 30 zeta (za ścianę nie trzeba już dodatkowo płacić), ale ostatnie szkolenie zaczyna się około 17 i najlepiej jest się z nim umówić telefonicznie (tel. 0 601 24 29 23 lub 0 609 622 467), ponieważ spóźnionych przyjmuje jedynie na piękne oczy po wcześniejszym zmierzeniu wzrokiem :D (wypróbowane ;) )

Nic więcej nie potrzeba, oprócz odwagi.

Pozdrawiam,

Joaśka

P.S. Ciocia Asia asekuruje osobników jedynie do 60kg, większa masa podnosi mnie do góry, bolesne doświadczenie.

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek lub piątek godzinie 17:00spotykamy się na miejscu.

Kto za kto przeciw, a kto ma inną propozycję niechaj się wypowie.

Mary Lou zapraszamy bezwstydnie :D

 

 

:) no to pieknie. TTylko ja w czwartek niestety nie moge- exam mam na 19 :wink:

No ale to juz demokratycznie musicie ustalic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciociu dżoAsiu!

Mnię niestety ten tydzień w ogóle nie pasi. Także kompletujcie się beze mnie. Od przyszłego tyg dołączam się ochotnie!

A tak w sprawach organizacyjnych, to jestem przeszkolonym wspinanto-asekurantem, ale bez dyplomu :) :wink: Bo wspinać się to każdy człekokształtny potrafi, ale uratować takiego odpadającego ze ściany to już jest wyższa sztuka jazdy. Także ja proponowałabym np. grupowo wynająć instruktora, który zapozna wspinaczy i wspinaczki z tajnikami sztuki asekuracji. To tak tylko zaznaczam na marginesie, nie dla wymundrzania się, a dla większej radochy uczestników mogących spokojnie i bezstresowo pokonywać lęk wysokości. :cool:

z pozdrowieniami

M

 

ps. Wojtasik, słyszałam, że najlepiej wchodzi się w seledynowych laczkach typu japan.

Edytowane przez Maryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie przyznawać się i udawać profesjonalistę... w razie czego mogę pobawić się w związywanie :biggrin:

Jak będzie trzeba kogoś związać, to i ja służę pomocą :biggrin:

 

Ciocia Asia asekuruje osobników jedynie do 60kg, większa masa podnosi mnie do góry, bolesne doświadczenie.

To jak od dziś przestanę przyjmować posiłki, to może się załapię :wink:

Teoretycznie asekurować można osobników cięższych o 40 kg, ale trzeba mieć dobrą technikę. Z doświadczenia jednak wiem, że asekurowanie osobników cięższych o ok. 30 kg może stwarzać pewne problemy, aczkolwiek nie jest niemożliwe.

 

Co do terminu, to bardzo mi pasuje czwartek o 17, a jeszcze bardziej piątek o 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...