Skocz do zawartości

CBR 600 F obnizka ceny modelu 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Wszystkich fanow obecnych i przyszlych chcialbym poinformowac, ze Honda obnizyla cene CBR 600 F do

 

7 990,- €. Nie wiem czy polscy importerzy dotrzymaja kroku niemieckim ale warto miec dodatkowy argument przy negocjacji ceny. Szczegoly www.honda.de ( zawsze mozna adres podac, czy sprzedawca bedzie znal niemiecki to juz inna bajka ).

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wszystkich fanow obecnych i przyszlych chcialbym poinformowac, ze Honda obnizyla cene CBR 600 F do

 

7 990,- €. Nie wiem czy polscy importerzy dotrzymaja kroku niemieckim ale warto miec dodatkowy argument przy negocjacji ceny. Szczegoly www.honda.de ( zawsze mozna adres podac, czy sprzedawca bedzie znal niemiecki to juz inna bajka ).

 

pozdrawiam

 

:icon_question:

 

 

Polscy importerzy moga nie dotrzymac kroku ale napewno beda sie starac.

 

Teraz HONDY beda schodzic jak swieze buleczki. :crossy:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, suzuki sprzedaje modele z 2004 roku(nówki) za 28.800.

http://www.polandposition.pl/main1024.htm

 

Powstaje edycja Yamahy z wólczanką gdzie można kupić do startów w pucharze moto za 27.000 do 30.000.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda obnizyla cene CBR 600 F do 7 990,- €.
a kogo w polsce to obchodzi? wiekszosc ktorej nie stac ma gdzies czy kosztuje 4 czy 8 k Euro bo i tak nie kupi, a kogo stac ma gdzies 600f. Kupi 1000 z dodatkami i strojem za 2 tyle co moto, chyba ze precel to V roda, takie realia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kursie z dnia poprzedniego w NBP: 3,92

Daje nam: 31 320 PLN

Model z 2006 stoi po 39 900!!!!!!!!!!!!!

http://moto.honda.pl/

http://www.moto.hondaplaza.pl/?nodeid=847

 

Śmiech na sali.

W ch... lecą z Polakami, biedakami.

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M330020 najtańsza nówka, jaką znalazłem, ale to wciąż 2006

Czemu Nas tak krzywdzą????

 

Ja chcę EURO w Polsce!!

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Suzuki obniżyła Cene Bandyty 1200 S z ABSem z 34 400 PLN na 34 000 PLN, buhahahahahahahahaha :icon_eek:

 

P.S. U Boguslawskiego, CBR 600 F rocznik 2006, kosztuje 8 264 EURO :wink: I nawet Kredyt dostaniesz i Leasing więc po co mam do Reichu jechać? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek niemiecki jest kilka albo nawet kilkanaście razy większy pod względem sprzedaży nowych motocykli niż Polski, więc i marże mogą nakładać mniejsze. Jak wzrośnie sprzedaż motocykli z salonu to też pewnie ceny spadną (choć może nie aż tyle).

 

A na razie to trzeba wybrać się na zakupy do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma małe znaczenie ze w niemczech 8 tyś euro , a w polsce 9 tys euro. Duze znaczenie ma to ze niemcowi łatwiej znaleźć i wydać 8 tyś euro niż Polakowi 4 tys euro.

zgadzam sie z tym. Niestety płace w tych krajach troche sie róznią (troche bardzo). No ale nie ma co marudzić- trzeba sie cieszyć z tego co jest i że kitu z okien nie musimy wp*****ć :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. U Boguslawskiego, CBR 600 F rocznik 2006, kosztuje 8 264 EURO :biggrin: I nawet Kredyt dostaniesz i Leasing więc po co mam do Reichu jechać? :banghead:

 

...bo kredyt i leasing jest dużo mniej opłacalny niż branie za gotówkę. Poza tym kupując np. u Bogusławskiego masz gwarancje od Jego firmy a nie od Suzuki... Więc po nowe i tańsze moto warto jechać do Niemiec.

Edytowane przez ruso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...