Skocz do zawartości

Panowie ... Jezdzimy


Tasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry kiepsko ta beemwee technika tu dziala Ha, Ha

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam, w polsce nie ma myślących ludzi.

 

Bo widzisz w Polsce trzeba myslec o pieniadzach, o tym skad je brac. Ktos przygotowal oferte i bardzo dobrze, chwala mu za to. Nie myslisz chyba, ze wywali 200tysiecy zl po to, zeby 15 malolatow moglo sobie polatac. Kto co z tego bedzie mial? Wiadomo, moze za 10 lat Ci mlodzi beda... itp

Malolatami powinny zajac sie kluby, ktore nie istnieja...

 

Poza tym patrzac co sie dzielo w klasach pucharowych to nie ma chetnych na "tanie" sciganie.

W GS500 w pierwszym roku bylo duzo zawodnikow, bo kazdy salon Suzuki musial takiego wystawic.

W 2005 juz zdecydowanie mniej a w 2006 tylko 7 osob. Dlaczego? Mnie caly sezon kosztowal 6tysiecy (wszystko) + 4tysie za stary GS. Nieduzo. Nie bylo tanszego scigania a mozna sie czegos nauczyc - patrz Chmielewski :)

 

Byly Aprilki 125. I co? W ostatniej rundzie 2005 startowal jeden chlopak. Extra.

 

 

W Polsce coraz wiecej jest mlodych ludzi, 20-paro letnich, pracujacyh, studiujacych ktorych stac na kredyt i zakup nowej 600. I mysle, ze dla nich w duzej mierze sa takie oferty jak Gixa czy R.

 

A malolaci moga bawic sie jeszcze w skutery. Ale tez ich tam niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Suzuki Cup jest o tyle lepsze że można wystartować na starszym motocyklu, niekoniecznie kupionym w salonie w ramach pucharu.

 

Dlatego też przymierzam się do startów w klasach amatorkskich. póki nie wykorzystam potencjału obecnej R6-tki kupowanie nowszego motocykla poza większymi kosztami nie przyniesie mi nic więcej.

 

ps. Jeszcze trochę trzeba wytrzymać do tej upragnionej wiosny :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako swierzak w tych klasach nie ma sie zupelnie szans, bo starzy wyjadacze beda lepsi - czyli mlodzi niedoswiadczeni odpadna. Czy o to to chodzi ? :)

 

Panowie nie oszukujmy sie, przejzyjmy posty i podany w nich wiek osob ktore do tej pory tu sie wypowiedzieli.

 

W tym wieku co poniektorzy to inni maja juz na koncie 6 tytolow mistrza swiata. To jakbym ja 45 lat walnal znalazlem sponsora ktory zalatwi mi udzial w moto GP :D :P i bede startowal !

 

pomijajac juz sama technike jazdy i rezultaty, to chyba troche smieszne.

 

Konikkonik chyba mnie zrozumial.

 

Dajcie szanse mlodym w wieku 11, 12 lat. Tam trzeba lozyc aby za pare lat spic nektar moze mie swiatowej ale chociaz europejskiej slawy.

 

pozdrawiam

 

:P

Tylko ze mnie malo obchodzi to , ze jakis szczeniak ma malo kasy na to, aby startowac , to jego problem i jego starych.

Ja (jak wszyscy, ktorzy beda startowac w pucharach markowych) ciezko pracuje na to, aby tam jezdzic i super , ze jest mozliwosc zajebistej zabawy na torze - tylko i wylacznie tak to traktuje, liczy sie tylko fun.

Jak juz ktos w jakims poscie na forum napisal, wyscigi motocyklowe sa dla ludzi z wieksza kasa i tak jest wszedzie na swiecie - jak bede mial dziecko , to moze ponsporsoruje mu starty od najmlodszych lat ale tylko jemu, reszta mnie nie obchodzi, life is brutal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to pisalem, poza tym, Emil, naucz sie czytac ze zrozumieniem. chodzilo mi ze masz zrobiona r6/06 na tor za 27 tysi. ku*wa mnie 30 lacznie bedzie kosztowal moj gixer bez pakietu. jakbym nie mial fury to nawet oplacaloby sie wziac r6 nowa stamtad smignac runde czy dwie i se zostawic moto. w koncu '06 to i tak nowa generacja i jeden ch*j czy to je 06 czy 07. zreszta 30 za r6 '07 tez kozak oferta jak w salonie sa po jakies prawie 50...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, np nowa R1 w salonie ma byc po 59000 a tu z pakietem 48000

IMHO nie mozna na to patrzec w ten sposob, skoro nowy K7 w salonie kosztuje 50-52, ale to i tak sie w sumie oplaca jesli ktos chce zmieniac sprzeta (i nie przeszkadza mu, ze w wiekszosci pism K7 jest oceniany lepiej :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam że jak dla mnie, na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo interesująco. Wysmrowałem maila do Pawelca z prośbą o bardziej szczegółowe info, jak mi odpowie to wrzucę tutaj

no to super bo jestem ciekaw co kryje się za ta na pierwszy rzut oka bardzo dobrą ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super bo jestem ciekaw co kryje się za ta na pierwszy rzut oka bardzo dobrą ofertą

 

 

Chyba podpisanie zobowiazania do startu we wszystkich sponsorowanych przez sponsora zawodach / wyscigach. Nie myslicie chyba ze robia to tak zupelnie za friko i bezinteresownie ?

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslicie chyba ze robia to tak zupelnie za friko i bezinteresownie ?
No co ty, to oni nie będą płacili za to że będziemy startowali w tym pucharze :icon_mrgreen: Spam Rider, o ile nie jesteś zainteresowny startem w takim pucharze to moze zachowaj swoje błyskotliwe uwagi dla siebie i idż pospamowajć gdzie indziej co...

 

Wklejam maila otrzymanego od organizatorów

 

Witam serdecznie, Jestem zainteresowany wzięciem udziału w organizowanym Przez Was pucharze R6 i w związku z tym mam kilka pytań: 1. Jakie są obostrzenia przy zakupie motocykla w tak promocyjnej cenie jaką oferujecie (23150 pln netto za 2006 rocznik) ? Konkretnie chodzi mi o to że na pewno każda osoba "z ulicy" nie będzie mogła nabyć motocykl w takiej cenie a później nie brać udziału w wyścigach - jak to jest rozwiązane ? Czy takim motocyklem będę mógł pomiedzy kolejnymi rundami jeździć po ulicy ? MOTOCYKL MOŻNA KUPIC TYLKO W PAKIECIE.W PRZYPADKU ROCZNIKA 2006 JEST TO KWOTA 27000 NETTO.Z ZAWODNIKIEM BEDZIE PODPISANA UMOWA,KTÓRA BEDZIE ZOBAWIAZYWAŁA DO WZIECIA UDZIAŁU W CAŁYM CYKLU ZAWODÓW.JEŚLI CHODZI O JAZDĘ PO ULICY, TO MOŻNA BĘDZIE JEŻDZIĆ ALE W PRZYPADKU USZKODZENIA MOTOCYKLA, KRADZIEŻY,KONTUZJII ZAWODNIKA BĘDĄ WYCIĄGANE KONSEKWENCJE FINANSOWE,KTÓRE BĘDĄ ZAWARTE W UMOWIE.MOTOCYKL KUPOWANY JEST NA WŁASNOŚĆ. 2. Czy dobrze rozumiem że koszt uczestnictwa zawarty jest w cenie motocykla ? Jeśli nie to ile takowy kosztuje oraz czy są jeszcze jakieś opłaty związane z samym uczestnictwem ?TAK, NIE MA ŻADNYCH OPŁAT DODATKOWYCH ZWIĄZANYCH Z UCZESTNICTWEM!!! JEDYNE CO ZAWODNIK MUSI ZAPŁACIĆ TO WPISOWE ZA START, KTÓRE WYNOSI OK. 550ZŁ ZA RUNDE( NORMALNA OPŁATA , KTÓRA PŁACA WSZYSCY ZAWODNICY).WLICZONY JEST CATTERING DLA ZAWODNIKA I MECHANIKA NA TORZE.DLA OSÓB TRZECICH JEST ODPŁATNE. 3. Czy przygotowanie motocykla w cenie 3850 PLN jest obowiązkowe ? Czy możliwe będzie jeżdzenie w cywilnych owiewkach, czy też owiewki są obowiązkowe ?JEST OBOWIĄZKOWE I NIE MA MOŻLIWOŚCI OBNIŻENIA KOSZTU PAKIETU = 27000NETTO ZA MODEL '06.WSZYSTKIE MOTOCYKLE SĄ PRZYGOTOWYWANE W TEN SAM SPOSÓB. 4. Czy są przewidziane jakieś obostrzenia co do rodzaju/marki opon jakich będzie można używać podczas treningów oraz wyścigów ? Jeśli tak to w jakiej cenie będzie dostępny komplet opon ?RODZAJ ORAZ MARKA OPON NA JAKICH MOŻNA BĘDZIE JEŹDZIC BĘDZIE ZAWARTY W REGULAMINIE.OPONY KUPOWANE BEDA TYLKO U ORGANIZATORA.CENA TO OK.1200PLN. 5. Czy są jakieś obostrzenia co do ewentualnych sponsorów pozyskanych indywidulanie ? Domyślam się że raczej nie będzie możłiwe nawiązanie współpracy z jakąkolwiek firmą odzieżową, czy są jeszcze jakieś sektory z których potencjalni sponsorzy nie będą mogli być pozyskani ?TAK, BEDĄ SPECJANE UMOWY STANOWIĄCE O TYM W JAKIM MIEJSCU BEDZIE MOŻA NAKLEJAC LOGO EWENTUALNYCH SPONSORÓW INDYWIDUALNYCH 6. Gdzie będzie można umieszczać logotypy sponsorów pozyskanych indywidualnie ?JESTEŚMY W TRAKCIE USTALANIA I PROJEKTU MOTOCYKLI

Wysłałem kolejne zapytania dotyczące tego jak ma być skonstruowana sama umowa, no i jakiego rzędu są to kary finansowe. Jak dostanę odpowiedż, wklejam.

 

Drugi mail z moimi pytaniami

1. OK, ale rozumiem że kupując motocykl de facto kupuję motocykl cywilny (ubrany w cywilne owiewki, lampy, kirunkowskazy itp.) + do tego obowiązkowy pakiet sportowy, w który motocykl musi być wyposażony na każdej rundzie pucharu ?TAK MOTOCYKL JEST WERSJA CYWILNA. 2. Jakiego rodzaju będą to konsekwencje finansowe ? Co się stanie gdy np. w wyniku ważnych spraw opuszczę np. jedną rundę ? Co w sytuacji gdy podczas którejkolwiek rund kontuzja, bądż też rozbicie motocykla wykluczy mnie na pozostałe ?NIE MOŻNA OPUŚCIĆ RUNDY.W RAZIE KONTUZJI MUSISZ ZNALEŹĆ INNEGO KIEROWCE W ZASTĘPSTWIE, RESZTE USTALAMY!!!MOTOCYKL TRZEBA ODBUDOWAC Z TĄD PROMOCJA NA CZĘŚCI YAMAHA 50%. 3. Czy wspomniana umowa będzie obejmowała tylko sezon 2007, czy też w momencie jej podpisania będziemy się też zobowiązywali do startów w sezonie 2007 i 2008 ?UMOWA JEST PRZYGOTOWYWANA I BĘDZIE DO KOŃCA TYGODNIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, to oni nie będą płacili za to że będziemy startowali w tym pucharze :biggrin: Spam Rider, o ile nie jesteś zainteresowny startem w takim pucharze to moze zachowaj swoje błyskotliwe uwagi dla siebie i idż pospamowajć gdzie indziej co...

 

Wklejam maila otrzymanego od organizatorów [/b][/size][/font]Wysłałem kolejne zapytania dotyczące tego jak ma być skonstruowana sama umowa, no i jakiego rzędu są to kary finansowe. Jak dostanę odpowiedż, wklejam.

 

Drugi mail z moimi pytaniami [/size][/font][/b]

 

Wiesz czym my sie od siebie roznimy ????

 

Ze ja to wiem z doswiadczenia od reki a ty spamerze aby sie tego dowiedzies musisz az do Yamahy pisac.

 

z powazaniem

 

P.S. i juz widze jak zajmujesz wszystkie pierwsze miejsca na tych wlasnie wyscigach ! Szczescia zycze

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czym my sie od siebie roznimy ????

Ze ja to wiem z doswiadczenia od reki a ty spamerze aby sie tego dowiedzies musisz az do Yamahy pisac.

wez na luz, tylko narzekasz a jakis konstruktywnych opinii to masz moze 1/10 - poczytaj to co piszesz i JAK piszesz a potem rob afere

 

jeszcze info, czesciowo to co napisal Sligier:

 

min 1 komplet opon na wyscig trzeba kupic, gornego limitu nie ma, mozna kupowac tylko u nich, firma jeszcze nie ustalona

zaliczka 5tys

trzeba startowac w kazdym wyscigu, jak sie rozwalisz to naprawiasz moto jak sie rozwalisz w sobote i nie wyrobia sie z naprawa/nie bedzie czesci na miejscu (raczej watpliwe) to dostajesz moto zapasowe albo sie wtedy zastanawiaja wszyscy co robic

jak sie polamiesz to musisz znalezc zastepstwo (wszystkie moto musza byc na torze)

do wszystkiego jest normalny vat 22%

przeglad moto po 1000km to ok. 300-350zl

ok. 25 miejsc na klase

 

szczegoly do konca tygodnia

 

EDIT: do startu w Brnie beda dodatkowe warunki, ustalenia trwaja

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ja to wiem z doswiadczenia od reki a ty spamerze aby sie tego dowiedzies musisz az do Yamahy pisac.
Ty to w ogóle jesteś wszystkowiedzący i chodząca alfa i omega, ale już goń się stąd udzielac te swoje złote rady podobnym sobie i już naprawdę nie pieprz w tym temacie żadnych głupot bo ich nawet nie przeczytam. Zgodnie z zasadą że z debilem się nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem niniejszym lądujesz w worze z resztą zignorowanych spamerów. Też życzę szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to w ogóle jesteś wszystkowiedzący i chodząca alfa i omega, ale już goń się stąd udzielac te swoje złote rady podobnym sobie i już naprawdę nie pieprz w tym temacie żadnych głupot bo ich nawet nie przeczytam. Zgodnie z zasadą że z debilem się nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem niniejszym lądujesz w worze z resztą zignorowanych spamerów. Też życzę szczęścia.

 

Posluchaj inteligencjo szpagatowa bo wypowiem sie tylko raz. Gonic to sie mozesz sam swoja glupota,

tak samo jak ten pieszy ktory przy 50 km/h wedlug Ciebie bedzie mial wieksze szanse do przezycia przy spotkaniu z puszka. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...