Skocz do zawartości

Yamaha WR 250f i 450f


GuZu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie!

 

Kupiłem sobie wczoraj Świat Motocykli i pierwszy, jaki przeczytałem był o nowych modelach Yamahy na 2007 rok, a mianowicie o WR 250F i 450F. Ogólnie są to zupełnie inne konstrukcje, niż rok temu, różnią się miedzy sob, tylko pojemnością silnika. A co ciekawe 450'tka jest o tysiąć złotych tańsza od 250'tki ... Może mi ktoś powiedzieć czemu :biggrin:

 

pOzdrawiam, Kuba :D

 

PS Tu są linki dla niedowiarków :P

http://www.yamaha-motor.pl/products/motorc...tion/wr250f.jsp

http://www.yamaha-motor.pl/products/motorc...tion/wr450f.jsp

 

EDIT:

Jednak to był chyba tylko błąd w tekscie w ŚM, bo na stronie Yamahy jest rzeczywiście 1000 różnicy, ale 250 jest tańsza.

 

To jak już napisałem temat, to przedstawicie swoje opinie na temat tych motorków :(

Może miał ktoś, albo jeździł starszym modelem.

Edytowane przez GuZu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z roku na rok WR sie robi coraz bardziej łagodniejsza. I co raz bardziej charakterystyką przypomina KTM EXC. Wreszcie yamaha wprowadziła również alu rame do WR a nie tylko do YZF.

I dlatego jak bede sie przesiadal na 4t to kupie sobie jak najstarsza 4suwowa WR'ke.

Ogolnie to mi sie cholernie nie podobaja wizualnie ale taka 250 musi byc cholernie leciutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pisało że Te nowe WR'ki nadają się nawet dla amatorów... bo na tamte starsze wersje to amatorzy narzekali że jest za mocna.

 

Za duzo czytacie pseudo profesjonalnych artykułów w ŚM.

Jednym słowem jak wynika z tego artykułu to to wrka nie ma wad :banghead:

W ogóle artykuły tego Pana z ŚM zawsze są dziwnie przesadnie pozytywne. Każdy motocykl który opisuje nie ma wad. Mam wrażenie jakby to było przepisywanie kolorowych prospektów producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czytacie pseudo profesjonalnych artykułów w ŚM.

Jednym słowem jak wynika z tego artykułu to to wrka nie ma wad

W ogóle artykuły tego Pana z ŚM zawsze są dziwnie przesadnie pozytywne. Każdy motocykl który opisuje nie ma wad. Mam wrażenie jakby to było przepisywanie kolorowych prospektów producentów.

reklama dzwignia handlu??? - widac na niektorych jak dziala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przed sobą gazetę "Dirt Rider", w której jest test nowej wr250f 2007... I jedyne za co tak na prawdę chwalą nową WR jest zawieszenie i rama, oczywiście połowa artykułu jest jeszcze o tym jakie to super jest dojście do filtra powietrza i świetne światła pozwalające na jazdę w nocy...

 

w tabeli minusy : All the monkey buisness to get the WR to run like it should.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszystko fajnie

tylko zauważcie że z tego co piszą o nowych, wynika że poprzednie byłe kiepskie, ale gdybyśmy przypomnieli sobie co pisano o modelach 2003- 2006 to okazało by się że były wspaniałe. I tak też będze z modelami 2007 za jakiś czas wyjdą nowe i nikt nie na pisze że są do niczego, bo się tak na prawdę nie da muszą być wspaniałe, to się nazywa BIZNES. A jak by ktoś główkował o co chodzi to wiadomo - o kasę.

 

A moim skromnym zdanie to każda Wr-a jest FAJNA jeśli się nie sypie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...