Skocz do zawartości

Mam pytanie, pomóżcie


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no powinien pasowac :/ jest jeszcze inna kwestia. chodzi o to od jakiego modelu KX pochodzi rama KDX (o ile tak naprawde jest bo juz patrząc z boku mają całkiem inna geometrię) bo mozliwe ze amor ten co kupiłes pochodzi od KX ale juz z inną ramą. I to myślę ze rocznik nie ma nic do rzeczy bo wiem ze np CRM ma rame od CR ale o 5 lat starszej. Czyli prawdopodobnie po skonczeniu produkcji jakiegos tam modelu CR zaczeli na tej "starej" ramie robić CRM i myśle ze bardoz podobnie było w KDX & KX

Pozatym teraz juz troszke pozno na morały ale nie kuiłbym amora nie mając starego w ręce i nie porównojąc. no chyba ze wysyłkowo. Współczuje Ci.. szkda kasy. Pomyśl moze da sie to jakos poprzerabiać.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama od Kx 125 93' jest inna niż rama kdx 125 93? kupilem amor od kxa i jest o cholere inny niż mam w kdxie, sorry za głupie pytanie ale chce sie upewnić...

 

przy KDX-ie jest amorek ciut szerszy i bedzie ci sie pewno opierał o rame i nie bedzie chciał podejść a to co ci sie stało ze wymieniasz(tamten uszkodzony czy cos innego) a to nie ma nigdzie amorka od KX-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie w od kxa amor jest o wiele za gruby i za krótki do mojego KDX'a, no niestety mój jest juz słaby a regeneracja nie pomaga...

 

http://img266.imageshack.us/my.php?image=161348308zq7.jpg czy to jest amor od KX 125? czy od czego innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie taki motocykl jak kx to juz nawet te stare miały gazownik, nie spotkałem się z motocyklem crossowym zeby miał gazownik jakiś wewnętrzny, zawsze na zewnątrz są. Ten amortyzator jest chyba osd zupełnie innego motocykl. Byc moze sie mylę, jak tak to poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiech na sali. dales ciala - kupiles amortyzator prawdopodobnie od SLR'y i jeszcze masz pretensje ze ja mowilem ze od KX'a pasuje. Na Twoim miejscu zapi*rdolilbym sprzedajacego i byl bardziej uwazny nastepnym razem, bo wartosc tego amortyatora nie przekracza 40zl

pzdr

 

PS. http://allegro.pl/item148055905__uszkodzon...a_slr_650_.html <--- masz tu swoj amor od KX'a :crossy: . Sam fakt ze jest wyprodukowany przez firme "showa" swiadczy o tym ze nie jest od kawy (tam byly kayaby)

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...