Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe - czy regeneracja jest opłcalna


Durex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pewny smile.gif jak jococo z forum bedzie mily to pykne fotke tylko czy mu sie bedzie zacisk chcialo sciagac smile.gif aaa i te klocki nie maja takich rowkow wtedy co wskazuja zuzycie, tylko wlasnie maja taklie cos:

 

grubosc klocka 5mm

otwor o srednicy 3mm jest wywiercony na odleglosc 3,5mm

otwor o srednicy 2mm jest wywiercony na calosc i w taki sposob to nituja, nity sa dwa tylko nity nie takie aluminiowe hehe tylko takie zaklepywane smile.gif zrobie fotke a bedzie jasne

 

haha czyli jednak miałem racje ze się da...

 

a poza tym się czepiacie tej regeneracji ze to zmniejsza bezpieczeństwo... a jak ktoś regeneruje wał ?? to co tez mu się zaraz rozsypie ?? jak Ci dobrze zrobia to jest lepiej od orginału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci dobrze zrobia to jest lepiej od orginału...

 

nie obraź się ale musisz być bardzo mało doświadczony albo bardzo młody, co w sumie na jedno wychodzi.

 

Mała różnica- regeneracja wału- to elememt naprawialny

regeneracja klocków- to element jednorazowy

 

Kondomy też można myć i używac wielokrotnie, tylko nikt jakoś tego nie robi. Może to niezbyt smaczny przykład ale chyba dobitny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durex, papier toaletowy tez zregenerujesz ?

Na tych 2 nitach chcesz powiesic twoje zycie czy zdrowie ?

Jak cie nie stac na klocki to po prostu nie jezdzisz do momentu az cie bedzie stac, a nie wkladasz badziewia grozacego smiercia lub kalectwem tobie i innym uzytkownikom drogi.

Macie chyba duzego farta ze Pawel tu nie zajrzal, bo juz by dawno wam za te glupie teksty kota pogonil.

 

Adam M.

 

Durex, papier toaletowy tez zregenerujesz ?

Na tych 2 nitach chcesz powiesic twoje zycie czy zdrowie ?

Jak cie nie stac na klocki to po prostu nie jezdzisz do momentu az cie bedzie stac, a nie wkladasz badziewia grozacego smiercia lub kalectwem tobie i innym uzytkownikom drogi.

Macie chyba duzego farta ze Pawel tu nie zajrzal, bo juz by dawno wam za te glupie teksty kota pogonil.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak rozumując mozna w ogóle nie używać hamulca... ten z tyłu wystrczy ;p a jest w dobrym stanie :)

 

Nowe klocki hamulcowe – 40 zł, moje zdrowie i życie – bezcenne. Widze, że masz inną hierarchię. Trudno. Potrafię to zrozumieć. ALE NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ JAK MOŻESZ NARAŻAĆ INNYCH LUDZI. Proponuje usunąć ten bezsensowny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, usuwac nie ma po co, moze przydac sie na przyszlosc...

ale tekst z regeneracja walu mnie rozbroil:D

 

tak czy siak regeneracje klockow hamulcowych sobie odpusc. rozbieralem takowe i wiem jak to wyglada od strony technicznej. sfera zyje- udalo mu sie. nie zebym komukolwiek zyczyl zlego, ale tobie moze juz sie to nie udac...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...