Skocz do zawartości

Kazdy ma swoje 5 minut :)


Rekomendowane odpowiedzi

No moto ciekawe :D Gratuluje :) Ale wlasnie moglbys podac przebieg i cene,ile Cie wynioslo moto i podróz :) Jak dobrze zrozumielem siedziales z tyl razem z moto czy o co chodzi w tym na malysza :D Jezeli dobrze zrozumielem to za wygodnie chyba Ci nie bylo,A6 duze auto no ale bez przesady :)

A filmik calkiem ciekawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :clap:

 

Jakis tydzien temu odbylem podroz do Niemiec.500 km w jedna strone az pod sam Erfurt.Sprzet po ktory jechalem to Husqvarna cr 125.Jestem b.zadowolony i szczesliwy ze udalo mi sie kupic sprzet w stanie dobrym za... malo :clap: Dostalem od niemca 6 opon gratisowo oraz piaste do huski z tarcza i zebatka praktycznie nowa. Motocykl jest dosc dobrze utrzymany (normalne slady uzytkowania takie jak wytarta rama w okolicach butow,opony,klocki) z tym ze mam do wymiany przewod hamulcowy i lozyska glowki ramy.

Motocykl byl jezdzony na oleju motorex (dostalem 500ml gratis :clap: ) oraz wszystko co wymagalo wymiany bylo wymieniane.Tloczek zdrowy,cylinder tez.Posiada excela obrecze (standard) kierownice rentahala,osprzet domino.

Dzisiaj zalozylem dwa czarne blotniki i okleilem okleina wlasnej roboty.Oto foty :clap: :

pierwszy dzien po powrocie: http://www.bikepics.com/pictures/774786/

dzisiaj jakies 30minut temu:http://www.bikepics.com/pictures/781714/

Pozdrawiam!

 

Za male pieniadze tzn??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tym na malysza :bigrazz:

Wzobraz sobie goscia sra...go nad kiblem w pozycji przkurczono stojacej :wink: czyli nie siedzac :) taka sama pozycje ma malysz jak leci :D a teraz wyobraz sobie kolege TwisterZG wlasnie w takiej pozycji wstawionego na siedzenie A6 :D to jest wlasnie na malysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boze :buttrock: Nie wyobrazam sobie aby jechac z Niemiec i nawet dobrze sobie nie usiasc tylko caly czas w pozycji "na małysza" :crossy: Podziwiam i moge sie domyslac co oznaczalo dla Ciebie nowe moto,wszystko bys wytrzymał,co za determinacja i poswiecenie :)

Twister jak mozesz to odpowiedz na moje poprzednie pytania :icon_razz: Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 1500km z Holandi z 160kg KTM-em we 4 w peugeocie 806:D koła poodkręcaliśmy i moto stało w pionie, ale nie było w ogóle ruchów na boki bo pare opon tez było;/ no ale opłacało sie:D Huska dobry sprzęt ale w dobrych rękach:D

PZDR all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie bo niemcownia podobno cywilizowany kraj, nikt nie miał problemów z policajami jak żeście wieźli tak moto dziwnie? że ktoś tam leżał zamiast siedzieć etc? Bo teoretycznie samochód osobowy nie jest przystosowany do przewozu takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem na granicy.Niemiaszek sie przyjebal ze jesli motocykl ma numery na ramie to musi miec brief.Postalismy 20 minut,zadzwonili do bylego wlasciciela,oddali papiery (laskawie) i kazali jechac.Co do samej pozycji nikt sie nie czepial bo autobana jechalismy to za wiele pal nie bylo widac :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...