Skocz do zawartości

Duro Accelerator - Jak z nią jest??


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem na tych oponkach (obie mam duro) jakies 1500km z czego 1/3 po asfalcie, przód znika szybko, tył sie trzyma dość dobrze za tylnią nową dałem 160zł a przednią 80zł, 110 jak na tą to zadużo...

 

przedniej mam ok 50-60%, tylnej ok 75% nawet dośc dobrze się tył trzyma, na mokrym gładkim asfalcie zdradliwa i sie ślizga, mozna odchodzić slidem... przód na mokrym blocie tańczy jak chce, lepiej sie trzymał dunlop do enduro... ogolnie jak za te pieniadze 240zł za komplet jestem zadowolony...

 

http://www.bikepics.com/pictures/728400/

 

http://www.bikepics.com/pictures/728404/

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dosc sceptycznie podchodze do opon firm "krzoki inc." kupilem dwie sztuki opon Bull racing... po pierwszym wypadzie az strac było aptrzec co sie z nia stało, klocki sie nie poscieraly wrecz sie pokruszyly, dalem za nie cos kolo 150zł lepiej dolozyc albo za te same pieniadze kupic Mitaska a zwlaszcza C-10, C-16, za 200 juz mozna dostac Kende, Maxxisa i cos tam jeszcze, cena prawie ta samo a jakosc a niebo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucilem Bull Racing do wczesniejszej DT125 :biggrin: Oponka naprawde byla wrecz idealna do tamtego motorku :) Ale pod moca CRFa to na pewno na asfaldzie sie zetrze. BTW. Wtedy za oponke dalem kolo 120zl :icon_razz: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do duro acelerator to koles sie na allegro ogłasza z mitasami no i wysłałem do niego maila ze do 50 enduro potrzebuje tylnią oponkę 18 30% szosa 70% teren i stwierdził ze włąsnie duro bedzie idealna xD mam pytanko moja dt jest na kółkach sm ;/ narazie nie mam kasy na koła do enduro i czy wiecei gdzie mozna kupic kostke na koła 17?? wiem ze takie są bo jak dt kupowałem to obydnie oponki miały kostki tylko ze mocno zjechane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitas c02 jest cholernie szeroki i chyba nawet nie wejdzie. MItas c-11 poszukaj dokladnie to znajdziesz. Ale odrazu mowie ce bedzie cieezko. Ja szualem codziennie pzrez 2 tyg i wyszukalem 1 szt. Czasem na allegro sie trafiaja takie oponki. JA kupilem 2 za 100zl tyle ze troche za cienkie na tyl..

A co do tylnej to poszukaj kings tire jakas 3,5", zapewne tez bedzie trudno....

Ewentualnie moge ci spzredac jakiegos michelina 3" 17" praktycznie nowke jeszce dzyndzle kontrolne sa na srodkowych kostkach. za 70zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj nowych mitasów c-11 albo jeszcze jak szukalem to znalazlem jakas kende nie pamietam jaka ale byla tylko na przod za 150zl. byl tez dunlop jakis taki cienki nie apmietam nazwy./ Ogolnie to trudno takie oponki dostac. Chyba ze zalozysz c-02 na tyl ale watpie zeby na feldze supermoto wszedl w wahacz i moto bedzie mocno zamulac. A na przod tego mitasa c-11 bedzie najlatwiej z tyc wszystkich dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak chcesz ale na cienszej by sie lepiej jezdzilo. A moglbys zmierzyc jaka jest dokladnie szerokosc twojej opony?? bo masz ja zalozona na felge supermoto 3"???

 

no jak chcesz ale na cienszej by sie lepiej jezdzilo. A moglbys zmierzyc jaka jest dokladnie szerokosc twojej opony?? bo masz ja zalozona na felge supermoto 3"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...