Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedziałem z ironią, bo taki temat to też spam. Kolega chciał się pochwalić że ma motocykl który osiąga 300km/h. Nie wiem tylko po co się pytać gdzie przetestować taką prędkość. Przecież nikt mu nie odpowie że na osiedlu czy wokół komina. Wiadomo, że musi to być albo droga z dobrą nawierzchnią równa jak stół i najlepiej o takiej porze aby nie było ruchu, albo jakieś lotnisko.

 

Dlaczego nikt ze starszych forumowiczów nie zadaje takich głupich pytań związanych o prędkość?

He,he...i znów oberwałem. Tyle że mi chodziło o odpowiedzi typu trasa z tąd do tamtąd...itd., a nie czy to lotnisko,czy podwórko... i nie chwale się motorem, bo to nawet nie mój. Gdybym chciał się chwalić to bym w opisie go podał. Ale jak sobie kupie,to się pochwale. Fakt...głupie pytanie zadałem,ale jakoś wszyscy mają rozrywkę... I przepraszam jeśli uraziłem "szanownych panów'. Tyle. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie uraziłeś. Myślałem że chcesz się pochwalić że masz najszybszy motocykl i przykozaczyć, więc ci odpisałem z humorem (zobacz te uśmiechnięte buźki które się szczerze śmieją).

 

Ps. Na twoim miejscu to bym poczekał aż się ociepli. Cieplejszy asfalt, cieplejsze gumy = większa przyczepność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikowo to se mozesz :notworthy: przeczytaj jak swiat motocykli bil rekord predkosci, licznikowo ponad 300 bylo juz na 5 biegu. W rzeczywistosci jechali 296, kiedy predkosciomierz dawno chcial wskazowke zlamac.

Potrzebna Ci jakis GPS co predkosc Ci zmierzy. Podobno policyjne suszarki tylko do 201 km/h lapia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa spuszczacie sie o jakies pierdoly czy licznikowe 300 czy 299 :banghead:

I nie chodzi tez o to ze chce sie pochwalic tylko chce sie kolega dowiedziec czy moze ktos zna miejscowke do wycisniecia wszystkiego ze sprzeta bo jak wiadomo w PL nie ma za duzo dobrych odcinkow pozwalajacych na to ale czasem sie zdazaja jakies fajne odcinki na jakims zadupiu ze tylko kilka osob zna i o to mu chodzi.

 

Ps. mowie ci najlepiej uderz w jakas niedziele z rana (nie chodzi mi ze musi byc juz moze byc tez za 3 miesiace) bo wtedy najmniejszy ruch,

u mnie wlasnie ekipki robia ustawki w lecie zawsze w niedziele raniutko ok 8-9 godziny na parkingu na banie i potem dzida i ile fabryka dala :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle gadania a nikt nie zapyta o jaki dokladnie GSXR chodzi - domyslam sie ze 1000 ale z ktorego roku ?

Jaka jest Twoja dotychczasowa max predkosc na tej maszynie ?

Z autostradami nie jest tak idealnie jak sie wydaje - nie kazdy ma na tyle jaja aby przy max predkosci wyprzedzac inne samochody. Nie da sie tez powtorzyc danego odcinka np. dluzszej prostej bo zawracanie jest niemozliwe. Wiadomo ze lepiej jest najpierw sprawdzic trase zanim sie bedzie jechalo na max. Z kolei lotniska maja ten minus ze nie sa zbyt dlugie a predkosci rzedu 300 nie rozwinie sie tak szybko i potrzeba bardzo dlugiej drogi hamowania. Mysle ze nie mozna sprawdzac predkosci na sile bo akurat na zlosc znajdzie sie zawalidroga jadaca 200 lewym pasem, to musi wyjsc spontanicznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...dzięki! Wreszcie odpowiedzi o jakie mi chodziło. Ten GSX-R to 750 z 97roku. Kolega twierdzi że jechał tym 280,a ja się z nim o to sprzeczam i dlatego to napisałem. Fakt, licznik to licznik. Nie uważam się za dobrego kierowcę i dlatego poszukuję miejsca w miare bezpiecznego. Dodam tylko że chodzi tu o spory zakład i zamierzam go wygrać. Swoją drogą zazdroszcze odwagi tym wszystkim którzy rozwijają takie prędkości na zwyczajnych drogach. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez watpie aby seryjny srad 750 z 97 wyciagnal 300,jak dla mnie to jest nie mozliwe ;) 270-280 to max co moze z niego wyciagnac :wink: I chyba jednak wygrasz ten zaklad tylko pytanie jak on Ci to udowodni? Montuje kamere czy jak :eek: A wlasnie jak najlepiej jest zamonowac kamere na motocykl?Kamere do kasu a kas przymocowac do baku za pomoca siatki albo tasmy klejacej,to dobry pomysl?

A co do zazdrosci to nie ma co zazdroscic bo jazda 300 km/h po normalnych drogach to dlamnie glupota a nie podziw :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc...to ja mam to sprawdzić. No i mam pretekst żeby sie przejechać, bo chce podobny kupić.

No to w takim razie jak on to sprawdzi ze tyle jechales :icon_question: Ta sama zasada,musial bys miec jakis dowod a nie powiedziec:"jechalem 300" :wink: Skoro to Twoj kumpel to chyba nie potrzebujesz pretekstu aby sie przejechac :icon_biggrin: Ale czegos tu nie rozumiem,Ty mu nie wierzysz ze jechal 280 a sam chcesz jechac 300 :icon_rolleyes: Mówie Ci z góry ze raczej tyle nie pojedziesz,do tego potrzebna jest przynajmniej 1000 :smile:

Który rocznik chcesz kupic? No i jesli wolno zapytac to o co sie zalozyliscie? :biggrin:

Edytowane przez Pixel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie jak on to sprawdzi ze tyle jechales :icon_question: Ta sama zasada,musial bys miec jakis dowod a nie powiedziec:"jechalem 300" :wink: Skoro to Twoj kumpel to chyba nie potrzebujesz pretekstu aby sie przejechac :icon_biggrin: Ale czegos tu nie rozumiem,Ty mu nie wierzysz ze jechal 280 a sam chcesz jechac 300 :icon_rolleyes: Mówie Ci z góry ze raczej tyle nie pojedziesz,do tego potrzebna jest przynajmniej 1000 :wink:

Który rocznik chcesz kupic? No i jesli wolno zapytac to o co sie zalozyliscie? :smile:

Już wyjaśniam. Tytuł jest troszkę mylący. Ja nie zamierzam jechać 300. Mam nadzieję że nie pójdzie tych 280, wtedy wygram. Chcę kupić rok 96-99,na taki mnie stać. A założyliśmy się o 2 miesiące imprez gratis :biggrin: Kto przegra, ten sponsoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez watpie aby seryjny srad 750 z 97 wyciagnal 300,jak dla mnie to jest nie mozliwe :icon_biggrin: 270-280 to max co moze z niego wyciagnac :biggrin: I chyba jednak wygrasz ten zaklad tylko pytanie jak on Ci to udowodni? Montuje kamere czy jak :icon_question: A wlasnie jak najlepiej jest zamonowac kamere na motocykl?Kamere do kasu a kas przymocowac do baku za pomoca siatki albo tasmy klejacej,to dobry pomysl?

A co do zazdrosci to nie ma co zazdroscic bo jazda 300 km/h po normalnych drogach to dlamnie glupota a nie podziw :icon_rolleyes:

kamere mozesz przymocowac na zbiorniku z tym że dobrze by było abys miał stelaz , na kasku przy tych predkosciach to chyba nie najlepszy pomysł , chyba że masz soczewke na elastycznym połączeniu ale to juz inna bajka ,wracając do tematu co do bicia rekordów predkości to dał bym sobie na wstrzymanie nie w tych warunkach , praktycznie zerowa przyczepność tyłu może sie żle skończyć a jeśli jeżdziłeś juz z takimi prędkosciami to zapewne wiesz że najmniejszy podmuch wiatru nieżle przestawia Cię po pasie , zrobisz jak uważasz , życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...