Skocz do zawartości

dlaczego wsk lata tylko 90 km/h?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobny problem mam w Jawce też się dusi gdy na trójce dodam troche więcej gazu. A wysokich obrotów to nie ma jusz na dwójce nawet sprawdzałem juz wszystko i chyba sie poddam. Może to efekt tego że moto jest ciągle na dotarciu - sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam

Widze ze temat od kilku miesiecy nie ruszany' date=' ale moze ktos tu jeszcze wpadnie?

Objaw czarnej swiecy i oleju z wydechu mialem w swoim Ogarku. Powod byl taki ze polecial simering na wale i silnik ssal olej ze skrzyni :notworthy:[/quote']

ale wtedy masz siwy dym za soba :lol: i jak lejesz do skrzyni olej hipol to wali cebula :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czolem!

 

Nie, ssanie jest wylaczone.

Teraz motor jest juz zakopany na zime, ale generalnie wiem jakie beda moje pierwsze kroki w celu poprawy jego osiagow jak go wygrzebie.

Rozmawialem z kilkoma WSKowcami i doszedlem do wniosku, ze to na 99% bedzie wina tej mojej glowicy, ktora jest lekko nieszczelna. Niby cisnienie jest, a jednak gdzies tam podczas jazdy wybija mieszanke...

Mam aluminiowa podkladke pod glowice. Zaloze ja jak bede mial chwile i mocno dokrece na srubach. Moze faktycznie to jest powodem. W koncu bez kompresji nie mozna jezdzic :banghead:.

Tylko dlaczego mi tam puszcza? Przeciez te silniki byly tak skonstruowane, zeby wlasnie nie trzeba bylo uszczelniac niczym glowicy :?.

Nic, zobaczymy co to da. Tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...