Skocz do zawartości

prosze o szybką odpowiedź


Volks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest link do zdjec tutaj. Jak myslicie rama mogla dostac niezle po dupie? moz glowka ramy? czy warto inwestowac w taki motor w celu przerobienia na streeta? jakie ewewntualne koszty naprawy? dodam ze silnik pracuje normalnie, przejechane 13 tys km, 96r. a jezeli chodzi o cene to jest to motor na licytacji i jej jeszcze nie znam. Z pewnoscia nie bedzie to wygorowana kwota.

Z gory dzieki za info. ;)

Edytowane przez Volks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia niezbyt dobrej jakości.. ale moto ma aluminiową ramę i przy uderzeniu czołowym rama mogła dostać, nie stwierdzi się nic nie oglądając tego motocykla. Jesli chodzi o naprawe to musialbys miec drugą ramę, chyba że lubisz niebezpieczeństwo i niemiłe jest ci twoje zdrowie i życie... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to naprawa wyjdzie sporo. Lampa, zegary, zawieszenie przednie, wszystke plastiki, nie wiadomo jak chłodnica. A rame mozna sprawdzic tylko w 1 sposób. Laser i nic więcej. Za 2 tys zł to by sie opłacało. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to naprawa wyjdzie sporo. Lampa, zegary, zawieszenie przednie, wszystke plastiki, nie wiadomo jak chłodnica. A rame mozna sprawdzic tylko w 1 sposób. Laser i nic więcej. Za 2 tys zł to by sie opłacało. Pozdr

 

Przecież pisał że na streeta to po co mu owiewki, zegary czy oryginalna lampa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kawa jest na USD wiec jest duze prawdopodobienstwo ze dostala rama po dupie, zresztą dziewiatki sa slynne z tego maja dosyc delikatne ramy. skoluj fote polki gornej i zobacz w jakim stanie. jest jest cala to znaczy, ze rama przyjeła naprawde calkiem sporo. ale za 2000(pln) mozesz smialo brac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze za to co zaraz napisze dostane nieźle po d..pie od forumowiczow ale napisze.

 

Jak rama jest skrzywiona to na pewno delikatnie. W dobrym zakladzie podciagną to za ok 600 -700 zł i rama na tym nie ucierpi jeśli będzie to zrobione jak trzeba, jak chcesz na streeta to wiadomo że na gupie będziesz dużo jeździł, ale jeżeli rama zacznie pękać to na pewno zauważysz małe pęknięcie duuużo wcześniej, tylko trzeba pamiętać żeby od czasu do czasu przyjżeć się główce. Nawet jak ktoś kupił używane moto i wydaje mu się że rama nigdy nie była prostowana to warto do czasu do czasu ją oglądnąć.

Nie wiem ile ups do tej kawy kosztuje ale myśle że w 1000 zł cena się zamknie. Do tego pewnie będzie trzeba doliczyć sporo drobiazgów. Ostatecznie wg mnie w zależności od stanu ramy naprawa wyjdzie od 1500 - 2500 zł. No może troche przesadziłem ale coś koło tego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...