Skocz do zawartości

Zbigniew Kalinowski - prośba o namiary


CBRedzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wygląda na to, że uda mi się w tym sezonie trochę pojeździć w Poznaniu i byłbym wdzięczny za namiary do Z.Kalinowskiego, który ścigał się CBR600F3 w MMP2005. Stawiam na torze pierwsze kroki i możliwość zadania kilku pytań osobie, której udało się wycisnąć 1:50 F3'ką byłaby dla mnie bardzo cenna.

 

o odp. proszę oczywiście na priv'a

Edytowane przez CBRedzio

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas..też mam zamiar wystartować w pretendent tyle że na hondzie cbr600f2... mam już zakupione Micheliny Pilot Power, przewody w stalowym oplocie, mniejszę zębatkę na przód i chrsh pady... teraz poskładać to do kupy i czekać do maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wygląda na to, że uda mi się w tym sezonie trochę pojeździć w Poznaniu i byłbym wdzięczny za namiary do Z.Kalinowskiego, który ścigał się CBR600F3 w MMP2005. Stawiam na torze pierwsze kroki i możliwość zadania kilku pytań osobie, której udało się wycisnąć 1:50 F3'ką byłaby dla mnie bardzo cenna.

 

o odp. proszę oczywiście na priv'a

moze to troche offtop ale 1.52 to krecili w 2006 hyosungami, wiec 1.50 na cebrze to chyba nic nadzwyczajnego, aczkolwiek sam wynik bardzo dobry :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bajka!! Trzymam kciuki! Ja się piszę tylko na poniedziałkowe traningi, ale w dalszej przyszlości też chciałbym powalczyć. Jakie czasy udaje Ci się wykręcić na F2?

 

moze to troche offtop ale 1.52 to krecili w 2006 hyosungami, wiec 1.50 na cebrze to chyba nic nadzwyczajnego, aczkolwiek sam wynik bardzo dobry :buttrock:

 

Dobrze wiedzieć! Dzięki za uświadomienie. Choć szczerze mowiąc obecnie nie sięgam marzeniami dalej niż 2:00 :)

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bajka!! Trzymam kciuki! Ja się piszę tylko na poniedziałkowe traningi, ale w dalszej przyszlości też chciałbym powalczyć. Jakie czasy udaje Ci się wykręcić na F2?

Dobrze wiedzieć! Dzięki za uświadomienie. Choć szczerze mowiąc obecnie nie sięgam marzeniami dalej niż 2:00 :crossy:

Hejas..tak naprawdę to jeszcze tą cebrą na torze nie jeździłem...raz tylko latałem na torze moim TLem...i to własnie na wolnym poniedziałkowym treningu gdzie czasu nikt mi nie mierzył, tak więc nie mam nawet bladego pojęcia jaki czas mogę wykręcić (poza tym jeździłem asekuracyjnie, bo w razie dzwona nie wiem jak dostałbym się do chałupy..a jest to spory kawałek)...cbr chcę przygotować właśnie z myślą o torze...oczywiście nie mam zbyt wiele kasy żeby zrobić z niej domona szybkości..zatem maksymalne cięcie kosztów...żadych bajerów najwyżej w oponki inwestycje... jeszcze muszę tylko zakupić hak do samochodu żeby bajka zapakować na przyczepkę... nie wykluczone że niebawem przeprowadzę się do Wrocka (może zacznę podyplomówkę a i roboty może tam poszukam)... zatem zawsze to bliżej POznania ... a i w Zielonej Górze przeciez jest tor wprawdzie miniaturowy, ale podobno da się trochę pojeżdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a i w Zielonej Górze przeciez jest tor wprawdzie miniaturowy, ale podobno da się trochę pojeżdzić...

 

ano da sie da ;) jest naprawde niewielki ale na rozjeżdżenie się przed "dorosłym" torem starcza, a jak miał byś ochotę tam pojeździć to daj znać, ja bede tam śmigał "rozgrzewkowo" przed poznaniem a we dwóch zawsze raźniej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano da sie da :icon_evil: jest naprawde niewielki ale na rozjeżdżenie się przed "dorosłym" torem starcza, a jak miał byś ochotę tam pojeździć to daj znać, ja bede tam śmigał "rozgrzewkowo" przed poznaniem a we dwóch zawsze raźniej :banghead:

 

A ty jak tam zlozyles juz moto?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zielonej scigałem sie kiedys samochodami, rzeczywiscie fajny mały tor

Jak sie zrobi ciepło tez chetnie sobie polatam z wami.

Do zielonej mam 30 min

http://bollcup.pl/gfx/tor_starykisielin.jpg

Też się chętnie przejadę z Wami :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nawet bladego pojęcia jaki czas mogę wykręcić (poza tym jeździłem asekuracyjnie, bo w razie dzwona nie wiem jak dostałbym się do chałupy..a jest to spory kawałek)

heheh... skąd ja znam te dylematy :biggrin: Jestem z Wrocławia i do Poznania dojeżdżałem też kawałeczek - coś koło 200km. Sam, na motorze - jakby co, to generalnie dupa zbita....

 

...cbr chcę przygotować właśnie z myślą o torze...oczywiście nie mam zbyt wiele kasy żeby zrobić z niej domona szybkości..zatem maksymalne cięcie kosztów...żadych bajerów najwyżej w oponki inwestycje...

No to jesteśmy w niemal identycznej sytuacji. Ze szmerów bajerów chce mieć stalowe przewody i torowe łowiewki. Przewody zmieniłem w zeszłym sezonie, za owiewki biore się w tym!

 

jeszcze muszę tylko zakupić hak do samochodu żeby bajka zapakować na przyczepkę... nie wykluczone że niebawem przeprowadzę się do Wrocka (może zacznę podyplomówkę a i roboty może tam poszukam)...

Jakbyś nie miał z kim kosztów torowych wyjazdów dzielić, to się deklaruje jako zainteresowany.... :icon_twisted:

 

... a i w Zielonej Górze przeciez jest tor wprawdzie miniaturowy, ale podobno da się trochę pojeżdzić...

 

No ba.... też czad! Krótki i wolny, ale za to można nawiązywać walkę z dużo mocniejszymi motocyklami! Byłem tam raz i mam ambicje na comeback. Plus dodatkowy taki, że tam nauka wiele nie kosztuje. Mniej kasy za dojazd, a i ew. gleba statystycznie zdarza się przy mniejszej prędkości, co się bezpośrednio przekłada na minimalizację strat finansowych.

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plan wypali i przeprowadzę sie do Wrocka...to owszem można będzie się zgadać co do wypadów na tor... we dwóch zawsze raźniej , a i koszty sie rozkłądają no i na torze człek się pewniej czuje...bo zawsze gruz można załadować na przyczepkę i wrócić :lalag: aczkolwiej lepiej żeby takiej potrzeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...