Skocz do zawartości

Co sądzicie o HUSQVARNA WR 360 ?


Rekomendowane odpowiedzi

jak ten moto nie ma luzow w zawieszeniu to :

-albo gosc od tamtego czasu je zrobil

-albo nie masz zielonego pojecia o czym piszesz

 

cieśnienia 360 nie znam ksiazkowego ale jak to rozkrecilem mialo moc 125 , wr 250 przy tej to byl szatan spytaj Jarka ktory ma obecnie 250 i widzial jak chodzila ta 360 :banghead:

 

tak czy siak gratuluje zakupu i zycze najmniej problemow ;) i do zobaczenia w terenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten moto nie ma luzow w zawieszeniu to :

-albo gosc od tamtego czasu je zrobil

-albo nie masz zielonego pojecia o czym piszesz

 

cieśnienia 360 nie znam ksiazkowego ale jak to rozkrecilem mialo moc 125 , wr 250 przy tej to byl szatan spytaj Jarka ktory ma obecnie 250 i widzial jak chodzila ta 360 :icon_rolleyes:

 

tak czy siak gratuluje zakupu i zycze najmniej problemow :icon_rolleyes: i do zobaczenia w terenie :biggrin:

 

A mozesz mi powiedziec kiedy dokladnie nia jezdziles?

bo wydaje mi sie ze przed zmiana tloka, ja nie jezdzilem 250 ani 125 tylko 410 ale to 4T wiec nie ma co porownywac,wiec nie wiem ile powinna miec mocy, ale kompresji napewno jej nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy jakos na wczesna jesien chyba tak jak Jarek pisal post bo bylem z nim ogladac, co do kompresji to 250 miala wieksze opory pod kopniakiem, a tu tlok latal jak ... po pustym sklepie :icon_mrgreen:

to dziwne , wiec napewno tlok byl zmieniany, bo ja stawalem calym ciezarem na kopniak i podskakiwalem zeby obroc wal, jak zalalem swiece to kolega 110 kg wsiad i z 3 biegu blokowalo kolo palac na pych, przyrzad jak mowilem pokazal po 2 pomiarach 10 Atm

 

Luzow na wachaczu ani na upsach nie bylo po sprawdzeniu przez fachowca, ale mnie straszycie wiec pojade jutro sprawdzic jeszcze raz

 

Powiedz gdzie ogladaliscie tr moto? w Ostrodzie? czy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :icon_mrgreen: - ona ma 58 KM- brak rozrusznika wiec troche ciezko mi ja odpalac bo waze zaledwie 65 kg

ale za to jaka przyjemnosc z jazdy i mocy ona wazy 107kg- tyle co motorower,

czy wiecie jak to wyrywa...? hehe malo rak nie urywa jak jezdzilem,

ale najwazniejsze by mocy nie braklo, przeciez nie trzeba odkrecac manety do konca.

 

już nie jeden tak mówił :icon_evil:

 

 

gratuluje zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne , wiec napewno tlok byl zmieniany, bo ja stawalem calym ciezarem na kopniak i podskakiwalem zeby obroc wal, jak zalalem swiece to kolega 110 kg wsiad i z 3 biegu blokowalo kolo palac na pych, przyrzad jak mowilem pokazal po 2 pomiarach 10 Atm

 

Luzow na wachaczu ani na upsach nie bylo po sprawdzeniu przez fachowca, ale mnie straszycie wiec pojade jutro sprawdzic jeszcze raz

 

Powiedz gdzie ogladaliscie tr moto? w Ostrodzie? czy gdzie?

 

 

w ostrodzie w jakims obskórnym bloku, a co do kompresji to mozna byla ja odpalic na siedzaco przy mojej wazde piorkowej 70 kg (bylem w adidaskach ;d) kompresja byla taka hu***, a co do kompresji przy zapalaniu na pych to w 250 mialem problem z odpalniem na 5 bo kolo ciagle sie blokowalo wiec to nie jest zadna wyrocznia :notworthy:

 

ja mowie tylko to co ja zauwazylem a ze minela kupa czasu to nie ma co tu sie teraz rozpisywac skoro juz kupiles to i tak moje literki sa na nic :wink:

 

pozdrawiam luCZas

 

p.s Jarek przebijal tlok reka :icon_rolleyes: wiec ja nie wiem gdzie sie znalazlo 10 at

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostrodzie w jakims obskórnym bloku, a co do kompresji to mozna byla ja odpalic na siedzaco przy mojej wazde piorkowej 70 kg (bylem w adidaskach ;d) kompresja byla taka hu***, a co do kompresji przy zapalaniu na pych to w 250 mialem problem z odpalniem na 5 bo kolo ciagle sie blokowalo wiec to nie jest zadna wyrocznia :notworthy:

 

ja mowie tylko to co ja zauwazylem a ze minela kupa czasu to nie ma co tu sie teraz rozpisywac skoro juz kupiles to i tak moje literki sa na nic :wink:

 

pozdrawiam luCZas

 

p.s Jarek przebijal tlok reka :icon_rolleyes: wiec ja nie wiem gdzie sie znalazlo 10 at

Ok dzieki za wspaniale oko fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensowny temat :/

Po co gościowi wmawiacie ze kupił zły motor?? :P choćby silnik był do kapitalki a luzy byłky przeogromne to za tą kase zrobił wspaniały zakup!! nie wiem czy to złośliwość czy zazdrość?? Nieraz ktoś z takimi trupami wyskakuje i pisze "wreszcoie kupiłem wymazone enduro" i Wy mu wszyscy pokoleji piszecie "gratki, gumowych drzew" to o co wam chodzi tym razem? To jest super motocykl za dobrą kase do lekkiego remotu (albo i nawet nie).

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzac po avatarze widac ze jest to pieknym motor, i za ta kase tez mysle ze sie opylalo, a ze to 2t to nie bedzie sie tak psula i taniej wyjdzie remont, takze mysle ze warto bylo....

 

P.S Gratki fajnego sprzetu

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzac po avatarze widac ze jest to pieknym motor, i za ta kase tez mysle ze sie opylalo, a ze to 2t to nie bedzie sie tak psula i taniej wyjdzie remont, takze mysle ze warto bylo....

 

P.S Gratki fajnego sprzetu

W avatarrze jest RX :bigrazz:

Widzialem tą huqse raz na torze, Jeździł nią taki niski drobny koleś. Widziałem, że mial problemy z utrzymaniem jej i trochę go sponiewierała ale to był podobno jego pierwszy motocykl.

Nie wiem jaki był tego stan, ale poprzedni właściciel na pewno dużo nią nie jeździł i nie odkręcał jej mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie pisza co chca (moze to zazdrosc, czy zlosliwosc nie wiem) ja wiem ze dokonalem dobrego zakupu, bo motor jest wart co najmniej 10 000 , wsadzilem w nia juz okolo 2tysia i jestem zadowolony wszystko mam sprawne i silniczek cyka jak zegarek i bedzie tez wygladac jak nowa, bo za wyglad wizualny tez sie wezme lada dzien, do wiosny mam czas - zapowiadaja sniegi i mroz na przyszly tydzien ;/

 

Poprzedni wlasciciel byl w stanie nia jezdzic nie wiecej niz 15 minut bo to byl drobny starszy koles i nie mial sily wiecej niz 20 minut jej utrzymac z powodu bolu rak .

Zrobil nia moze ze 200km jezdzac okolo 10 razy po 15 minut na torze, sprzedal po niecalych 2 miesiacach a wsadzil w nia tez okolo 1500zl

 

Jezeli chodzi o avatar to mialem wczesniej RX ale zmienilem juz na Huske wiec moze jak ktos nie odswiezyl strony to laduje jeszcze stary avatar z archiwum templorer internet z dysku twardego komputera.

 

Nie wiem jeszcze ile pali,bo nie zrobilem nawet 100 km ale pewnie nie malo przy odkrecaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym zdjeciu widze huske, ale nie wa :buttrock: zne

 

sory za spam czy jak to sie tam nazywa

Hm, u mnie cały czas jest niebieski RX

ezeli chodzi o avatar to mialem wczesniej RX ale zmienilem juz na Huske wiec moze jak ktos nie odswiezyl strony to laduje jeszcze stary avatar z archiwum templorer internet z dysku twardego komputera.

Oki już jest Husqa.

Poprzedni wlasciciel byl w stanie nia jezdzic nie wiecej niz 15 minut bo to byl drobny starszy koles i nie mial sily wiecej niz 20 minut jej utrzymac z powodu bolu rak .

Zrobil nia moze ze 200km jezdzac okolo 10 razy po 15 minut na torze, sprzedal po niecalych 2 miesiacach a wsadzil w nia tez okolo 1500zl

Chyba trochę przesadził bo po 2 okrążeniach na małej pętli ( co daje jakieś 3 minuty) ledwo sie trzymał i musiał odpocząć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...