Skocz do zawartości

yamaha virago 535


PRZEMKO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!Niedawno kupilem virago.Przed zakupem pytalem na forum o stuki w silniku i dowiedzialem sie,ze to normalne.Motor ma przebieg 60tys.km.Niepokoja mnie odglosy szczegolnie zimnego silnika.Po nagrzaniu jest lepiej.Czy to cos powaznego?Przyznaje,ze nigdy nie slyszalem jak pracuja inne silniki.POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym obstawiał panewki na wale po takim przebiegu!!!! Ale trzeba poczekac na wypowiedzi jakiegos mechaniora!

pozdrawiam

\adamejro\

W tym problem,ze z dobrymi mechanikami u mnie jest problem.Mam nadzieje,ze silnik sie nie rozsypie i moge troche jeszcze pojezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu panewki? One od samego przebiegu nie padają. I po nagrzaniu raczej by się nie poprawiło. Mi te objawy kojarzą się z wyciągniętym łańcuszkiem rozrządu, przy takim przebiegu miałby jak najbardziej prawo. Od tego bym zaczął szukanie przyczyn - jeśli to łańuszek to naprawa jest dosyć prosta i można dalej bezproblemowo śmigać.

 

Mam nadzieje,ze silnik sie nie rozsypie i moge troche jeszcze pojezdzic

 

Ja zdecydowanie proponuję najpierw ustalić przyczynę stuków, bo może małym kosztem można mieć dobry silnik zamiast go zajeździć.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa

 

popytalem kolesi, i tez stawiaja na lancuszek rozrzadu

jeszcze u siebie nie robilem

ale to podobno nie takie straszne

Dziekuje za odpowiedzi.Jeszcze raz dokladnie obejrzalem silnik i wyglada na to,ze zadna srubka nie byla ruszana.Poczekam na troche cieplejsze dni i udam sie gdzies do serwisu celem sprawdzenia silnika,bo mam zamiar od wiosny troche pojezdzic.Bedac nastolatkiem jezdzilem tylko Junakami i mialem je"w malym palcu".Minelo ponad 20 lat i wrocilem do motocykli,ale te wspolczesne to dla mnie czarna magia.

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to, że nikt tego nie słyszał, ale to albo rozrząd, albo panewki.

"Gratki" wirtualni mechanicy.

A założyciel postu jak pyta o takie rzeczy to powinien dać możliwość zapoznania się nam z Twoim problemem (vide nagranie audio/wideo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stuki moga również dochodzić ze sprzegła rozrusznikowego, możliwe że wyrobiły ci się gwinty mocujące to sprzegło. Radze to sprawdzić mi w Virażce tez coś stukało , ale jeździłem, niestety sróby puściły i zrobiły bałaganik. Więc może to jest to

pzdr

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...