Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) Witam all z okolic i nie tylko.A propo bunkierków to proszę sobie co nieco zobaczyć http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86f733628e1c08f3.html poza tym iż jest strasznie brudno.dużo szkła to tak w ogóle przy słonecznej pogodzie jest O.K.Chyba że sa to inne jeszcze bunkierki. :icon_mrgreen: :biggrin: :icon_mrgreen:

 

 

 

Tu link link jest sporo informacji o tym bunkrze (to nie ten z Twojego linku ... W konewkowym jest spoko. Żadnego szkła ani nic takiego nie widziałem.

 

Na stronce podają noclegi gdzieś tam po okolicach, ale jak byłem na miejscu to kolo co tam pilnuje powiedział mi ze spokojnie z bunkrowcami można się dogadac co do noclegu w bunkrze czy na terenie kompleksu. (nie wiem ino jaka cena by była takiej zabawy.. )

 

Pozdrawiam serdecznie!! :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co prawda do 15 kwietnia zostało trochę dni ale czas nieubłagalnie ucieka do przodu sądzę iz wspólny wyjazd na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy uda się nam zorganizowć.Co wy na to????/ :biggrin: :biggrin: :biggrin:

jestem za,

mam ochotę podjechać później do ogrodzieńca - rewelka zamczysko !

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem całkowicie za oby tylko deszcz nie padał .A może byśmy jadąc z Łodzi umówili się na stacji paliw naprzeciwko "Ptaka" w okolicach 6 rano i wszyscy dojechali do logistyki Ikei na spotkanie innych.Co wy na to??????????? :eek: :icon_razz: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem całkowicie za oby tylko deszcz nie padał .A może byśmy jadąc z Łodzi umówili się na stacji paliw naprzeciwko "Ptaka" w okolicach 6 rano i wszyscy dojechali do logistyki Ikei na spotkanie innych.Co wy na to??????????? :biggrin: :evil: :icon_mrgreen:

witam jestem za :evil: może spotkamy się wcześniej jak pogoda dopisze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sadzę iż pomysł wcześniejszego spotkania jest dobry.Podobno ale to podobno już w tą sobotę ma być super wiosennie.Najwyższa pora pokazać się na trasie.Gdyby byli chętni oprócz mnie i jędrka do dawajcie znaki i umawiamy się i szable w dłoń.A tak po cichu to mam dobry trunek z pigwą .Mniam palne lizać. :cool: ;) :evil:.Czekamy z Jędrkiem na konkrety.Może skoczymy i obaczymy ten bunkier????????? :icon_mrgreen: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sadzę iż pomysł wcześniejszego spotkania jest dobry.Podobno ale to podobno już w tą sobotę ma być super wiosennie.Najwyższa pora pokazać się na trasie.Gdyby byli chętni oprócz mnie i jędrka do dawajcie znaki i umawiamy się i szable w dłoń.A tak po cichu to mam dobry trunek z pigwą .Mniam palne lizać. ;) ;) :buttrock:.Czekamy z Jędrkiem na konkrety.Może skoczymy i obaczymy ten bunkier????????? :) :notworthy:

witam może spróbujemy te trunek z pigwą .czasami jadę do sędziejowic a ja mam trunek bez pigwy zapraszam do mnie pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam może spróbujemy te trunek z pigwą .czasami jadę do sędziejowic a ja mam trunek bez pigwy zapraszam do mnie pozdrawiam :) ;)

Jak nic sie nie zmieni to sądzę iz w pierwszą marcowa niedzielę można odwiedzic Lutomiersk i okolice.Chyba śniegu juz nie będzie a i w powietrzu chyba coś ciepłego idzie A co do "pigwy im starsza tym lepsza" :D :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic sie nie zmieni to sądzę iz w pierwszą marcowa niedzielę można odwiedzic Lutomiersk i okolice.Chyba śniegu juz nie będzie a i w powietrzu chyba coś ciepłego idzie A co do "pigwy im starsza tym lepsza" :) :) ;)

okey jesteśmy umówieni :clap: jeszcze się zgadamy może koledzy też dołączą do nas :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic sie nie zmieni to sądzę iz w pierwszą marcowa niedzielę można odwiedzic Lutomiersk i okolice.Chyba śniegu juz nie będzie a i w powietrzu chyba coś ciepłego idzie A co do "pigwy im starsza tym lepsza" :) :) ;)

okey jesteśmy umówieni :clap: jeszcze się zgadamy może koledzy też dołączą do nas :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...