Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panów,

jesteśmy właśnie (z Pawłem z Łodzi i paroma kumplami spoza Forum) po zajebistym wypadzie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 15 h w "siodle" ale było warto. Wszystkim gorąco polecam ruiny zamków, fajne drogi itd...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hary, mnie nie musisz mowic jaka to frajda posmigac po Jurze. Wwszak okolice dosc baaaaaaaardzo dobrze znane i doglebnie objezdzone. Wszystkim tez polecam odwiedziny tego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panów,

jesteśmy właśnie (z Pawłem z Łodzi i paroma kumplami spoza Forum) po zajebistym wypadzie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 15 h w "siodle" ale było warto. Wszystkim gorąco polecam ruiny zamków, fajne drogi itd...

pozdrawiam

Szkoda że odchodzi się od powiadomienia o wypadach w dobrych klimatach ale cóż żyje się dalej.Co prawda cosik sie zaliczyło ale :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdekurde... do kletna nie dałem rady. W wawie na rozpoczęciu byłem..... w częstochowie tysz... Szkoda ino że forum padło i nie dało się spiknąć bardziej cuzamen... Jak na złość...

 

 

Na bajzlu będę na 100% więc ino czekam na jakiś punkt zborny i godzinę.. co by oblookać facjaty z którymi się pisze tak fajno :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzi się od powiadomienia o wypadach w dobrych klimatach ale cóż żyje się dalej.Co prawda cosik sie zaliczyło ale :icon_razz: :notworthy:

 

 

...nooooooo, Janusz, nie rób scen - Paweł próbował się do Ciebie dodzwonić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreście.....się zalogowałem.Dostałem potwierdzenie zmiany maila...gdzięś chyba po miesiącu :icon_razz: ale co tam ważne że działa i mogę z Wami popisać.

 

...nooooooo, Janusz, nie rób scen - Paweł próbował się do Ciebie dodzwonić!!!

 

 

Janusz dzwoniłem i nawet nagrałem się u "Twojej pani sekretarki" :) w telefonie,w piątek.

Ale była jazda.... ta..15 h :notworthy: , 511km niezła dniówka :eek: Z przygodami(niech ktoś nie mówi że 15-letnie moto nie ma duszy albo że nie może sobie nagle pogrymasić).Hary wiesz prawda jak to jest z "Vulcanami"....Dzięki za foty,zrzucam swoje i Ci przesyłam.....

 

Pozdrwionka wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panów,

jesteśmy właśnie (z Pawłem z Łodzi i paroma kumplami spoza Forum) po zajebistym wypadzie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 15 h w "siodle" ale było warto. Wszystkim gorąco polecam ruiny zamków, fajne drogi itd...

pozdrawiam

 

 

Cześć,

 

Super pomysł, napisz proszę jaką trasą jechaliście, gdzie się zatrzymywaliscie na co nieco i itp.. Chętnie poznam szczegóły, może skopiuję trasę?

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bajzlu będę na 100% więc ino czekam na jakiś punkt zborny i godzinę.. co by oblookać facjaty z którymi się pisze tak fajno :icon_mrgreen:

 

Drodzy Panstwo, a moze by tak spotkanie wieczorowa pora w ironie? bo na bajzlu pewnie kazdy bedzie biegac za sprawunkami,

a tak relaksik po calym dniu, w milej atmosferze, w uroczym miejscu, w doborowym towarzystwie forumowiczow :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę tak Iron nic nie mam do niego ale kto był w Kletnie ten będzie trochę kaprysił.Proponuję spotkać się w Piątek o 17..przy wejściu i wspólne rozmowy na terenie wśród moto to jest klimat.Może też być sobota.Ja jestem otwarty .Nie wiem co do reszt chętnych.Proponuję dyskusję.A tak na marginesie dla wtajemniczonych odchodzi się od zlotów,spotkań dyskusji............. ;) :wink: :notworthy: :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem...

 

Ja tak samo jestem otwarty na propozycje.. Może być Iron, może być spotkanie na terenie bajzlu. Ino optowałbym za piatkiem jednak... w sobotę z rana uderzam jeszcze dopatrzeć na bajzlu pare rzeczy, ale potem zmywam sie z Samiczką na działencję do lasu.. a nie ukrywam, ze chętnie bym się z wami wszystkimi spotkał...

 

 

Jest też propozycja troszku bardziej oddalona terminem.. ale aleeee... ok. 15stego czerwca Marynarz robi zlot w Ozorkowie... Pewnikiem nie jest tam jak w Kletnie, ale jest okazja co by wychylić parę kufli tudzież podrzeć ryja przy ognichu...

 

To taka mała dygresja od tematu... :icon_razz:

 

W każdym bądź razie... ja jestem w piatek bardziej na luzaku, a w sobotę bardziej już formalnie.

 

 

Pozdrawiam wszem i wobec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję na 26.05.anno domini 2007.Kolega ma weselisko i albo go zaeskortujemy z Kościła na dom weselny albo postawimy przed domem weselnym malutki szlabanik i wykupnego będzie co nieco i można się rozerwać przy małym co nie co.Impra odbędzie w łasku także chętni z okolic na cruiserach mile widziani.To tak wstępna propozycja. :icon_mrgreen: :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...