Skocz do zawartości

ZLOTY MOTOCYKLOWE 2007


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He,he Belgu, Amazonka byłaby z Ciebie całkiem, całkiem ;) Tylko szkoda Twojej dziewczyny, nieprawdaż? Notabene pozdrów ją ode mnie, mądra kobietka skoro uparła się na nakeda :banghead:

 

 

A serio, rusty proszę o konkrety. Na wiosnę będę już śmigać tylko i wyłącznie swoim motocyklem :crossy:

A Michałkowi ślinka będzie ciec, o kurcze...ale mi się dostanie ;)

 

Pozdrawiam serdecznie. Aga

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! wejdz na www.amazons.pl nie wiem czy dziewczyny podaly juz dokladne namiary,ale powinny byc tam jakies info. Rusty

 

 

siemanko KASIU!

MOZE I JA NAMOWIE NASZYCH SZCZECINSKICH WARIATOW NA TAKA POLATANKE RAZEM Z WAMI :P

POZDRAWIAM :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Michałkowi ślinka będzie ciec, o kurcze...ale mi się dostanie :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam serdecznie. Aga

 

Nie omieszkam osobiscie wklepac Ci kilka klapów na gola pupe :icon_mrgreen:

I nie bedziesz sie mezem zaslaniac !!!

No, w sumie nic innego mi nie pozostaje jak tylko slinka cieknac ..................

W koncu nie mam walking distance do Polski :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he Belgu, Amazonka byłaby z Ciebie całkiem, całkiem :notworthy: Tylko szkoda Twojej dziewczyny, nieprawdaż? Notabene pozdrów ją ode mnie, mądra kobietka skoro uparła się na nakeda

 

No kiedys nosilem wlosy do pasa ale to stare czasy byly...

Pozdrowienia przekaze, thx! Ale jeszcze tego nakeda jej postaram sie wybic z glowy :icon_biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedys nosilem wlosy do pasa ale to stare czasy byly...

I dobrze że już nie masz, bo by Ci się w łańcuch wkręcały :(

No i dzięki, Belgu, za maile, bo sam nie wiedziałem co się dzieje, a później pozbawiono mnie prądu na całe pięć dni!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieluń – VII Zlot Motocyklowy STROBIŃ 2007 (Klub Motocyklowy Husaria, 0 607 786 182);

 

"Witam serdecznie.

W imieniu klubu Born To Ride chciałbym wszyskich Was zaprosić na zlot do

Wrześni.

Termin zlotu 22 do 24 czerwca.

Wkrótce podam dokładniejsze szczegóły

Pozdrawiam"

 

to co mam narazie jako pewniaki nic więcej nie wiem, do wielunia to i sam sie chyba wybiorę.

A nie wie ktoś coś na temat marynarza w ozorkowie i na Soli w inowrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieluń – VII Zlot Motocyklowy STROBIŃ 2007 (Klub Motocyklowy Husaria, 0 607 786 182);

 

"Witam serdecznie.

W imieniu klubu Born To Ride chciałbym wszyskich Was zaprosić na zlot do

Wrześni.

Termin zlotu 22 do 24 czerwca.

Wkrótce podam dokładniejsze szczegóły

Pozdrawiam"

 

to co mam narazie jako pewniaki nic więcej nie wiem, do wielunia to i sam sie chyba wybiorę.

A nie wie ktoś coś na temat marynarza w ozorkowie i na Soli w inowrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znalazłem na necie : (wybrałem tylko te zlotowe, nie wystawy itp.)

 

KWIECIEŃ

* - 14-15.04.2007 Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Wiosenna Wystawa Motocykli, Warszawa, lotnisko Bemowo. organizator: Kubiak Enterprise Michał Kubiak, tel.: 0-22 877 92 98, 0-603 253 131, www.otwarciesezonu.com.pl

 

* - 13-15.04.2007 Motor Bike Show 2007 Zabrze, MOSiR. Organizator: Cardinall, tel.: 0-22 301 02 96, e-mail: [email protected], www.cardinall.com.pl

 

 

MAJ

* - 04-06.05.2007 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2007 Majówka u Papy, Ostróda Piławki (trasa E7 na Gdańsk) Ośrodek Wypoczynkowy War-tur - rezerwacja domków. Organizator: Papa, tel.: 0-89 646 38 88, 0-503 466 559

 

CZERWIEC

* - 15-17.06.2007 VII Old Timer Piknik, II Rajd Motocykli Dawnych, IV Festiwal Motocykli Zabytkowych, Turawa k. Opola. Organizator: Opolski Klub Motocykli Dawnych "SM", tel.: 0-77 456 71 50, 0-507 087 888 - Jędrek, e-mail: [email protected] , www.okmd.net

 

LIPIEC

* - 13-15.07.2007 XI Zlot Motocykli Ciężkich i Zabytkowych, Ostróda, Białe Koszary. Organizator: Papa, tel.: 0-89 646 38 88, 0-503 466 559

 

* - 28-31.07.2007 VII Tramp DKW, rajd turystyczny Pomorze i Kujawy. Tylko motocykle o wysokim stopniu oryginalności wyprodukowanych przed 1945 rokiem. Organizator: Tomasz Tomaszewski, tel.: 0-502 148 845, e-mail: [email protected]

 

SIERPIEŃ

* - 31.08-02.09 2007 Zakończenie Sezonu Motocyklowego, Ostróda Piławki (trasa E7 na Gdańsk) Ośrodek Wypoczynkowy War-tur - rezerwacja domków. Organizator: Papa, tel.: 0-89 646 38 88, 0-503 466 559

 

 

I teraz mam pytanko do was czy ktoś z was był już na jakimś zlocie tam ,,u papy", nie raz spotkałem się z jakimiś krótkimi wspomnieniami w gazetach ale może wypowie się ktoś z forum jak to wyglada? jak warunki? jak te domki? jak z polem namiotowym? jak z bezpieczeństwem sprzętów? itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-22.07.2007 Western Piknik w Sułominie za Wolinem .Impreza naprawdę godna uwagi i poświęcenia czasu. Z roku na rok coraz więcej ludzi. Dla motocykli wydzielony teren na rozbicie namiotów i parkowanie maszyn W ubiegłym roku jechało w paradzie 87 motocykli a nie wszyscy pojechali. Super zabawa super organizacja, dobre zaplecze gastronomicze i sympatyczne stoiska. Poza tym rzut beretem nad morze i masę innych atrakcji w okolicach. Chętnym mówię do zobaczenia bo na pewno mnie tam nie zabraknie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak się składa iż dysponuję rodziną na Wojska Polskiego w Wolinie.Jak tylko będzie trochę słońca to może trochę z centrum przyjedzie trochę ludzi .Nie obiecuje na 100 % ale wszystko jest możliwe.

 

 

Cieszę się niezmiernie miło będzie poznać wiarę z centrum a na pewno nie będziecie żałować, a na Woj. Polskiego mieszka przemiła pania która obszywa kurtki skórzane motocyklistom, a i nie dawno korzystałem z jej usług. Pozdrawiam

Poza tym to w Gryfinie jak co roku majówka 1-3 maj Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...