Skocz do zawartości

Mieliśmy Chmielewskiego w MotoGP "125"


01kriters
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motogp.pl/?str=news&what=view&sid=4&id=1211

 

 

Bardzo Fajnie było - dziękujemy .. :icon_rolleyes:

 

 

Jak ktoś z młodych ludzi chce zacząć w Polsce kariere motocyklową to niech to dobrze przeczyta, a jak już będzie naprawdę dobry, niech zmieni wpierw obywatelstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale mam nadzieje ze wkoncu sie ktos znajdzie.Moze dlatego nie ma sponsorów poniewaz nie wiedza ze moga go sponsorowac bo w innym przypadku moze by sie ktos znalazł.Przeciez to by była nie zla reklama,caly swiat by widzial oklejony motocykl z logo tej firmy.Mało to wielkich firm w Polsce,chociaz wiekszosc to firmy o kapitale zagranicznym :icon_rolleyes: A moze nasze słynne Toruńskie radio?Wtedy jeszcze wiecej osób by słuchalo tego prawie idealnego radia :banghead: Oczywiscie nie chce nikogo urazic ;) A pieniedzy to chyba maja sporo :buttrock: Fajnie by bylo miec kogos w Moto GP :lalag:

Pozdrawiam i zycze mu powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że Chmielewski ma czas na znalezienie sponsora do 20 stycznia, także jeszcze nie jest nic przesądzone... Niemniej nie wygląda to ciekawie i nazwiska Polaka na razie nie widać w liście zgłoszeń do klasy 125. Trzymajmy kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyscigi motocyklowe nie sa u nas popularne. Popatrzmy jaki mamy rynek motocyklowy. Po drugie firma musialaby wylozyc kupe kasy a wcale nie jest powiedziane , ze olo bedzie tak dobry, ze przez czesc wiscigu bedzie pokazywany w TV.

Kazdy sie tak nim podnieca ale szczerze, to zapytajcie sie kogos kto to jest Chmielewski. Ciekawe co wam odpowie...

Uwazam ze w Polsce sponsora nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga nie jest zle skoro superexpres/fuckt napisal cos w sumie pozytywnego o motocykliscie i do tego nie normalnym wariacie ale zupelnym wariacie, ktory sie sciga!

 

kazda tego typu informacja to w gruncie rzeczy duzo daje - jest glosno o jakims dziwnym i nieznanym sporcie a do tego polak ma szanse wystartowac w czyms co jest "podobno odpowiednikiem formuly jeden w motocyklach - to chyba troche znane to jest, chciaz ja nie wiem co ludzie widza w formule 1 a w dodatku nadaja to w telewizji jak by mogli cos ciekawszego puscic" :biggrin:

 

jeszcze duzo czasu i raczej powinien sobie znalezc sponsorow (pewnie nie w pl, ale to juz sprawa drugorzedna na razie) tym bardziej ze startuje w bardzo dobrym teamie (a nie jakies-tam-bmw :wink: tylko normalnie renault /ale to brzmi, nie moglem sie powstrzymac :notworthy: jak ktos juz musi to niech "renault" czyta "ferrari" :bigrazz: /)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu wszystko sie rozbilo o kase :) wspolczuje sportowcom, nie tylko ze musza martwic sie o forme, wyniki i takie tam to jeszcze na samym koncu slysza no sorry stary - kasy brak.

To sie przeciez odechciewa czegokolwiek, bo niby po co to wszystko? Szczerze watpie zeby ktos w chlopaka zainwestowal, a szkoda

oj smutny ten kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to przez brak normalnego promowania sportow motocyklowych w polsce w czasie wyscigow w poznaniu nie wisi ani jeden plakat reklamowy nie mowiac juz o wzmiance w telewizji nawet regionalnej wiec w polsce chmielewski chyba sponsora nie znajdzie a szkoda bo bylo by fajnie widziec naszego w moto gp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy sie tak nim podnieca ale szczerze, to zapytajcie sie kogos kto to jest Chmielewski. Ciekawe co wam odpowie...

LOL - 2 lata temu zapytalbys sie o Kubice i osiagnalbys podobny rezultat :lalag:

 

Uwazam ze w Polsce sponsora nie znajdzie.

Ja bym postawil na Wolczanke - mieli przeciez swoj puchar motocyklowe, co:

 

1. Mam nadzieje, ze sie nie przejechali na nim (ja kupuje u nich koszule - rotfl) :(

 

2. Jezeli pkt. 1 jest ok, to czy zamierzaja przeprowadzic ekspansje na rynek miedzynarodowy,

bo w Polsce to raczej nie wzrosnie sprzedaz ich produktow po kolejnych rundach 125 ccm :)

 

EDIT:

wszystko to przez brak normalnego promowania sportow motocyklowych w polsce w czasie wyscigow w poznaniu nie wisi ani jeden plakat reklamowy nie mowiac juz o wzmiance w telewizji nawet regionalnej wiec w polsce chmielewski chyba sponsora nie znajdzie a szkoda bo bylo by fajnie widziec naszego w moto gp

No niby dobrze gadasz, ale... przeciez byl program "Scigacze" :icon_mrgreen: :bigrazz: :crossy:

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja mialem na mysli motocyklistow

 

 

A co to ma za znaczenie?? Kubica też był znany wśród wszystkich miłośników 4 kółek??

 

 

Tak jak piszesz, niestety prawda jest brutalna ale to nie znaczy że Chmielewski nie mógłby tego zmienić. To że nie będzie wygrywal wyścigów ( bo pewnie początkowo będzie to bardzo ciężkie ) kierował na siebię spojrzeń kamer Eurosportu nie jest równoznaczne że nie bedzie cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, prasy i innych mediów.

 

 

Byłby to pewnie wielki przełom w dziejach polskiego sportu motocyklowego, ale pewnie wyjdzie tak jak zawsze :icon_rolleyes: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo, trzeba poczekać na oficjalne komunikaty !!!

Jak widać zależy mu na tym bardzo. Sprzedaje na allegro wszystko co może:

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...interval=7&buy=

 

http://www.allegro.pl/item155967872_yamaha..._warszawa_.html

 

Zorientowałem się, że to jego konto bo miał kilka dni temu na sprzedaż skuter i był obklejony w dotychczasowy team i było foto Chmielewskiego, skutera i R6 w czasie jakichś zawodów....

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki wywiad z Chmielewskim jest w nowym numerze WMC. Niby istnieje jeszcze jakiś promyk nadziei na znalezienie sponsora, ale generalnie szanse na start Andrzeja w Grand Prix 125 są baaaardzo znikome. Prawdopodobnie Chmielewski wróci do ME klasy 600, choć pojawiają się plotki o SSP600...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam !

 

Co sie dziwicie, ze chodzi znowu o kase. Przeciez w zyciu caly czas o nia chodzi. Sport jest piekny ale bez kasy to nawet do innego miasta na te zawody nie pojedziesz, no bo za co.

 

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ze tylko w klasie 125 przejechanie jednego kilometra kosztuje 5,- € obojetnie gdzie. Moja byla firma sponsorowala S. Jänckner'a ktory jezdzi w GP.

 

Z drugiej strony nie chcialbym zarzucac jakiejkolwiek niekompetentnosci. Jezeli Hiszpanie sie wycofali to jak myslicie dlaczego ?

 

Markete J. z czechoslowacji zadebiutowala w 125-tkach i co, dzisiaj jezdzi w pucharze Suzuki w klasie 600.

 

Co sie odwlecze to nie uciecze. Rok nie wyrok jak co niektorzy mawiaja.

jak jest dobry to sie przebije

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - 2 lata temu zapytalbys sie o Kubice i osiagnalbys podobny rezultat :)

 

IMO przesadzasz: o Kubicy od kilku lat można było zawsze przeczytać jakąś wzmiankę w Auto-Świecie, natomiast o Chmielewskim pierwszy raz uszłyszałem na zakończeniu sezonu wyścigowego u chłopaków z WSM Chełmiec na jesieni 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...