Skocz do zawartości

CBR 1000 RR 2004 & Co.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Piknie' date='

jak wyjdzie nowa 10 Kawasaki, Nowy Blade 1000, ... oj się będzie działo![/quote']

Fakt, wyścig zbrojeń będzie imponujący. Z tego co doczytałem, nowa 10 Kawy tez będzie miała 165 kg i 165 KM. Chyba zaczyna obowiązywać zasada - 1 kilogram=1 KM.

I dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niech maja, wybor bedzie zawsze, jak sie nie chce 200 kM, to sie kupuje maszyne z 60, i po klopocie. Duze moce, i niskie wagi to tylko skutek, a przyczyna jest rozwoj techniczny, gdyby powiedziec- nie, bez sensu, to rozwoj poprostu by nie bylo, a przecie nie o to chodzi.

Zauwazcie, ze nowoczesne maszyny prowadza sie o wiele latwiej niz ich poprzednicy, i przecietnemu uzytkownikowi nigdy nie bedzie dane dosiegnac ich limitow. Jestem sklonny powiedziec, ze ta prostota sie juz nudna robi, zero walki o przetrwanie, i balansu na granicy, jedziesz jak po sznurku, i tylko sie przestaszyc mozna lukajac na szybkosciomierz... a mozna by przeciez w tym samym miejscu jechac pewnie 2 razy szybciej... a moze ja sie starzeje :D

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... patrze w lewo, patrze w prawo, 200 na budziku, i nic sie nie dzieje :D , akcji brak!

 

Tak sobie mysle, ze na rusku, albo takim Harleyu to sie cos dzieje, czlowiek od wibracji usiedziec nie moze, bac sie musi zeby sie cos nie urwalo po drodze, na zakretach podpierac sie nie wiadomo czym, no jest dynamika! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Nic się samo z siebie nie urywa (chyba że sam zawinisz - raz zgubiłem kolanko z tłumikiem w Uralu, bo śruby nie dokręciłem :lol: )

Trzeba spróbować, bo inaczej nie da się tego opisać. To jest zupełnie inna bajka. Nie spróbujesz, nie będziesz wiedział, jak to jest. 60 na budziku (60 u mnie oznacza około 80) i nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...