Skocz do zawartości

Honda CBR 600 czy Suzuki GSXR 600 ?? Pomozcie....


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Gdybym w 2002 r. mial ta wiedze co dzisiaj to SUZI nawet napewno bym nie kupil. Nie mowie ze nie fajnie sie nimi jezdzi, pojawiaja sie jednak problemy techniczne o ktorych od urzytkownikow Hondy jakos dziwnym zbiegiem okolicznosc nie slyszalem. Moga pojawic sie inne ale napewno nie takie jak w Suzi ( mialem - mam 2 szt. )

 

Dlatego wlasnie wybralbym Honde oraz zakupil odp. ciuchy ochronne i zolwia.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz o problemie dozbierania sianka do CBR'y to kup sobie lepiej GS-a albo inna pierdziawke a resztę przeznacz na odpowiedni strój... :bigrazz: To bedzie Twoje pierwsze moto prawda? No właśnie! I tak bedziesz w szoku... Tak poza tym znalezienie GSX-R'a 600 nie będzie raczej łatwe A Honda? No cóż Honda to Hoooonda :biggrin:

 

 

Jak ktoś chce jeździć w przyszłosci na sporcie niech nie bawi się w żadne GSy tylko kupuje sportową 600. (to moje zdanie).

Już na starcie my młodzi, jesteśmy w lepszej sytuacji niż nasi wujkowie dawniej :icon_biggrin:

W necie pełno jest filmików które pokazują co znaczy przecholować na motocyklu, forum na którym znaleźć można pełno cennych informacji :lalag:

Ma się dzięki temu lepsze wyobrażenie z czym to się je...

Jeśli ktoś podejdzie do tematu zdrowo rozsądkowo to krzywdy sobie nie zrobi.

----------------------------------

pozdrawiam

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pierwsze powazne moto wybralem f4 z 2001 i ciesze sie niezmiernie z tego wyboru. zrobilem juz pare tys km i jedyna usterka byl regulator napiecia (cale 50funi) a reszta to uzytkowe (lancuch, klocki, olej, filtry)

jezdzi sie na niej bardzo przyjemnie, i jak dajesz jej po dupie i jak wsadze dziewczyne na kleszcza i crusingujemy z predkoscia 160 w strone wybrzeza :)

moim zdaniem latwo ja wyczuc i lagodnie oddaje moc (rownomiernie)

to tyle :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka

 

Bierz CBR ! Pozniej latwiej bedzie ja sprzedac. Sprzet jest fajny. Sam mialem GSXF' a tez fajnie sie jezdzi ale to niestety tylko suzuki.

 

pozdrawiam

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar jezdzic w trasy lub z pasazerem a ta CBR to wersja F czyli z pojedynczym duzym siedzeniem a nie sport z dwoma dzielonymi to bedzie wiele wygodniejsza od suzi .Mam Cbr F 2002 rok i jestem mega zadowolony bo jest to motocykl dosc wygodny,stabilny, i swietny do stuntu.Ale musisz tez wziac pod uwage ,ktory bardziej wart swojej ceny i ktory mniej przezyl.pozdro LAMASSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Bierz CBR ! Pozniej latwiej bedzie ja sprzedac. Sprzet jest fajny. Sam mialem GSXF' a tez fajnie sie jezdzi ale to niestety tylko suzuki.

 

pozdrawiam

 

:P

 

Ja jak narazie to tylko Suzukami śmigam i nie narzekam spoko maszyny, kolega to co innego ma BMW :notworthy:

Jak ktoś lubi bardziej sportową jazde to polece Suzuki.

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Bierz CBR ! Pozniej latwiej bedzie ja sprzedac. Sprzet jest fajny. Sam mialem GSXF' a tez fajnie sie jezdzi ale to niestety tylko suzuki.

 

pozdrawiam

 

:(

 

 

Chyle czolo przed kolega :notworthy: , myslalem ze juz nigdy nie uslysze tych slow.

 

Wychodzi, ze HONDY sa najlepsze.

 

:flesje: :icon_biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka to cbr 600. Jak eFka to bedzie znacznie wygodniejsza w codziennym ujezdzanie, gsxr to super sprzet ale bardziej zblizony do torowego potwora, wiec mniej "ugodowy" :icon_razz: Bedzie na nim bardziej sportowo ale i mniej wygodnie...

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szerokiej drogi zycze synowi :biggrin:

PS; a ktore to jego moto ?

PS2: ale tatus bedzie sie wkurzal, ja go ciagle bedzie lykal synus :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...