Skocz do zawartości

Dostalem ostrzezenie - od boga


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szrama moja KLR poleci i 160 w odroznieniu od twojej XT co to 100 nie wyciagnie :D a gixem i tak tylko na 2 biegu jezdzisz :wink:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na szutrowej drodze gdzies miedzy wioskami ,w poprzek co jakis czas przecinaja ja jakies polne drogi i szutrowki mniejsze , jako ze w okolicy sa domki jednorodzinne porozrzucane na kilkunasatu km kwadratowych tworzy to cos w rodzaju trojwsi :icon_mrgreen:. Lece szutrowka ok 100km/h , z bocznej polnej drogi zza krzakow wyjezdza opel kadet malowany roznymi kolorami w ciapki , najpierw mnie nie widzi i laduje sie na droge w poprzek zajezdzajac mi do polowy droge , potem dostaje olsnienia i chyba mnie widzi zatrzymal sie , ale po chwili ostro daje gazu i laduje sie juz caly na droge blokujac calkowice przejazd. Naszczescie bylo troszke miejsca na trawniku za jego dupa ,wiec przelatuje mu z tylu robiac takiego rogala - udaje sie zyje ale serce mi wali mocno.

 

... nie ma to jak połączenie szczęścia z umiejętnościami ... a żajeżdżający na pewno miał ciepło ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szrama moja KLR poleci i 160 w odroznieniu od twojej XT co to 100 nie wyciagnie :) a gixem i tak tylko na 2 biegu jezdzisz :biggrin:

narazie musze opanować zmianebiegów z 2na 3 to wtedy do 180 podejde :clap:

co sie rychu podniecasz :crossy: cała adrenalina jest w tym ze zapier.. miedzy krzakami na zapałki na złamanie karku , o to własnie chodzi w jeździe na moto :cool: :notworthy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wytłumaczyć zajezdzanie drogi przez supertirokierowce ??

wracam se dzis ze stolicy do domku jakieś 250 km i gdzieś pomiedzy garwolin/ryki jedzie sobie tir no to ja lekko sie wychylam coby zobaczyc teren czy mozna wyprzedzac a gościu zjeźdza rowniutko do osi i mi zasłania widok :) no nic moze musiał bo cos z prawej było ale jedziemy kawałek tak a on nie wraca spowrotem na srodek pasa tylko tnie przy samej linii ale nic zebrałem sie w sobie i go wyprzedziłem

pech chciał ze za jakies kilknascie km sie musiałem na 10-15 min zatrzymac i ten gość przejechał za kilka km znowu go dogoniłem i juz nie było tak pieknie bo najpierw powtórka z przed chwili czyli jak tylko do niego dojechałem to zjechał do osi a jak zaczołem wyglądac na drugi pas czy nic nie jedzie to ten zaczoł tez na drugi pas zjeżdzac :) myslałem ze zaraz go przyblokuje, zatrzymam i maske mu sklepie

gdzie robią takich ludzi bo wątpie aby to naturalnie mogło powstac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...