Skocz do zawartości

za wysoki ??


autsajder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jush jestem po zdaniu egzaminu na prawko jush pieniązki sa odłozone i jush prawie motor ( ten pierwszy wyczekany ) upatrzony .. wybor pagł na virago 535 .. tylko mam niemały problem.. mianowicie wzrost .. mam 185 cm i nie wiem czy virazka nie bedzie za mała dla mnie .. prosze o komentarze .. przyznam ze troche sie tym martwie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz:

Witam

jush jestem po zdaniu egzaminu na prawko jush pieniązki sa odłozone i jush prawie motor ( ten pierwszy wyczekany ) upatrzony .. wybor pagł na virago 535 .. tylko mam niemały problem.. mianowicie wzrost .. mam 185 cm i nie wiem czy virazka nie bedzie za mała dla mnie .. prosze o komentarze .. przyznam ze troche sie tym martwie

pozdrawiam

 

Ja mam 180 cm i nie narzekam :bigrazz: Ewentualnie zawsze mozesz zamontowac spacerowki, wymienic kierownice i bedzie o.k :notworthy:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Zawsze możesz siedzieć na miejscu pasażera :)

Słuchaj poprzedników :) Ja mam tylko 176 i wydaje mi się, że jestem na niej trochę "pozwijany" ale to tylko takie wrażenie... uważam tak chyba dlatego, że na oglądałem się programów z amerykanskimi maszynami :)

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Jesteśmy z tego samego miasta... do zobaczenia na trasie - granatowa Virowka w towarzystwie czarnej Shadow VT600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Zawsze możesz siedzieć na miejscu pasażera :)

Słuchaj poprzedników :) Ja mam tylko 176 i wydaje mi się, że jestem na niej trochę "pozwijany" ale to tylko takie wrażenie... uważam tak chyba dlatego, że na oglądałem się programów z amerykanskimi maszynami :)

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Jesteśmy z tego samego miasta... do zobaczenia na trasie - granatowa Virowka w towarzystwie czarnej Shadow VT600

przyznam ze ulzyło mi ... dzieki wielkie i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba dolacze do dziwnych :crossy:

Tez siedzialem na 535 i wygladalem smiesznie a nieopatrznie nabylem potem Shadow VT600 i jak pojezdzilem troszke to tez stwierdzilem ze ciut malizna smierdzi.

Za to Drag jet OK. :cool: ;)

185 cm i jazda bez wysunietych podnózków. :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja jestem jakis dziwny, bo mam 190 i 110 kg wagi i jak zobaczylem zdjecie jakie mi kolega zrobil na jego 535 to myslalem ze sie przewroce ze smiechu....

 

Gratuluję... że udało Ci się kolana wcisnąć pod kierownicę :crossy:

 

P.S. Virago 535 jest mała, zwrotna i dosyć szybka (podobno szybsza niż Drag Star 650), ale to wszystko kosztem czegoś. W tym miejscu radzę wreszcie usiąść na motorku, a nie tylko oglądać zdjecia w necie :) Pojęcie wygody jest względne, więc musisz sam sprawdzić, czy Ci odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jush jestem po zdaniu egzaminu na prawko jush pieniązki sa odłozone i jush prawie motor ( ten pierwszy wyczekany ) upatrzony .. wybor pagł na virago 535 .. tylko mam niemały problem.. mianowicie wzrost .. mam 185 cm i nie wiem czy virazka nie bedzie za mała dla mnie .. prosze o komentarze .. przyznam ze troche sie tym martwie

pozdrawiam

Witaj!Ja pare dni temu kupilem virago.Przymierzalem sie do roznych motorkow i tak jak Ty postawilem na virago.Przejechalem pare kilometrow,wiec zero doswiadczen,ale mysle,ze to jest to.Moze i wygladam smiesznie,bo mam wzrostu 195!!!ale co tam,juz umiem sie"doginac"do mojej yamahy.POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można powiedzieć przesiadając się na większe moto "ale na tamtym było śmiesznie". Jakbym się przesiadł z Draga (a wcześnie jeździłem Virażką 750) na Rocketa albo Valkirię też bym pewnie tak pomyślał, ale do czego to nas zaprowadzi... Jak pasuje Ci 535 to kupuj i się nią ciesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba dolacze do dziwnych :bigrazz:

Tez siedzialem na 535 i wygladalem smiesznie a nieopatrznie nabylem potem Shadow VT600 i jak pojezdzilem troszke to tez stwierdzilem ze ciut malizna smierdzi.

Za to Drag jet OK. :) :biggrin:

185 cm i jazda bez wysunietych podnózków. :icon_biggrin:

Jest Ok do momentu jak kupisz 1100.....itd..itd.....dobrze prawi dymsha...ale fakt jest faktem...jesli bedzie zalezalo mu na wygladzie (rozne sa upodobania) to 535 mimo ze ładna jest mala dla goscia o tym wzroscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago jest bardzo fajnym,ale malym motocyklem,jednak jezeli Ci sie podoba,to nie powinienes sie przejmowac jak na nim wygladasz,tylko kupowac. Tym bardziej ze to Twoj pierwszy moto.Pojezdzisz,wprawisz sie,poczujesz klimat, a zmienic zawsze mozesz.Pozdrawiam i zycze super wrazen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci napisze aby odprezyc temat...pamietam czasy jak zapodawalem na maszynie...mki...KOMAR3.....łza sie w oku kreci...było hu..o ,ale bojowo... nikt sie takimi bzdetami nie przejmowal....liczył sie wiatr..:banghead: Bierz i picuj ..wiosna blisko...Pozdrawiam :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...