Skocz do zawartości

Yamaha raptor 660 zablokowana ??


rybex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_rolleyes:

 

Mam takie pytanie i oczekuje dobrej rady. Wiec mam Yamahe Raptor 660 i juz brakuje mi mocy :bigrazz: I kumple mowia mi ze moga byc jakies blokady. I wlasnie nie wiem :flesje: Rocznik to 2005 prosto z salonu w USA wiec nie wiem czy sa jakies blokady czy nie. Mowili mi cos ze na manetce gazu, tlumik i jakis tam uklad scalony czy cos w tym stylu. Jak myslicie czy stozek tez by mi cos dal ?? Jesli macie jakies linki do wydechow i jakies oponki to chetnie przyjme bo chce kupic opony i nowy wydech :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklad sacalony to modul zaplonowy , gaznik tez moze byc zablokowany przez dysze i dolot powietrza. Maneta moze otwierac sie do polowy, w niektorych sprzetach blokuja tez glowica ( walki)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prosciej zadzwonic do dilera yamahy podac model i nr ramy i dokladnie dowiedziec sie gdzie jest dlawiona. BTW wiekszosc amerykanskich sprzetow offroadowych ma spark arrester czyli takie cos co ma blokowac jakiekolwiek zianie ogniem z rury, jest to mocowane przewaznie na koncu wydechu (w 4T).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlawienie sprzetow w USA jest zabronione przez konstytucje- i moze byc scigane przez FBI.

Delikatne zdlawianie Amerykanskich sprzeciorow wystepuje w Californii- przez dodaktowe uklady dopalania spalin i odpowietrzania, oraz przez tzw spark arrestor- lecz nigdy nie przekracza 3-6 KM.

Problem w Raptorem moze byc:

- przyzwyczajenie do mocy- i juz Ci brakuje(sam juz sie do Duc-748 przyzwyczailem i brakuje mi z 20-40 km- i wydaje mi sie ze cos sie z silnikiem dzieje)

- sprzeglo- w 4 kolkach ma naprawde ciezkie zycie i moze juz tarcze i sprezyny do wymiany

- jakis problem silnikowy- z powodu braku regulacji i serwisowania, moze byc problem gaznikowy itp.

- powazny problem z silnikiem- moze potrzeba malego remonciku- sprawdzic cisnienie sprezania

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...