Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[

Czy dla kogoś coś jeszcze jest niejasne?

Wyjazd w niedziele z Kielc - jaka data???

Sorry ale dołączyłem dzisiaj do tego tematu.

Może dołączymy do was w Kielcach.

W ostatni wekend zaliczyliśmy z Alienem Beskid żywiecki czyli pierwszy etap waszego planu i wybieramy sie w Bieszczady. Nawet sie nieźle składa tylko nie wiem kiedy to jest i jak z innymi planami.

 

Pierwsza niedzela sierpnia czyli 3-go sierpnia - wyjazd z Wawy w sobotę 2-go sierpnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam zbierać opał na ognisko, w sobotę, 9 sierpnia, tak?

Jakieś inne życzenia? Skrzynka piwa (do podziału i opłaty, na sponsoring mnie nie stać, sorki.. :) )?

No i zastanówcie się jaką traskę na sobotę chcecie - czy mają być górki, czy zabytki, czy lajtowo, czy długo, czy dużo zakrętów, czy dużo widoków? Są rózne opcje.... :wink: :lalag:

 

My na sobotę z Piaffe będziemy - akurat wracamy z Mazur. No to siema!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko sie spieprzyło..... :wink:

A tak ładnie się zapowiadało ognisko i piwo a tu sama komercja :lalag:

 

No i zastanówcie się jaką traskę na sobotę chcecie - czy mają być górki, czy zabytki, czy lajtowo, czy długo, czy dużo zakrętów, czy dużo widoków? Są rózne opcje.... :D :)

Jak dla mnie to górki, widoki i zakręty w pierwszej kolejności ale to się naradzimy na miejscu.

 

P.S.

Jak by nam szybko trasa przemkneła i byli byśmy dzień wcześniej to już będziecie w domu, czy dopiero w sobotę można na was liczyć?

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ładnie się zapowiadało ognisko i piwo a tu sama komercja :banghead:

Jak dla mnie to górki, widoki i zakręty w pierwszej kolejności ale to się naradzimy na miejscu.

 

P.S.

Jak by nam szybko trasa przemkneła i byli byśmy dzień wcześniej to już będziecie w domu, czy dopiero w sobotę można na was liczyć?

Wstępnie planujemy wrócić w piątek po południu/wieczór. Shipp powininen mieć moją komóre, a jak nie, to na PW, spoko..

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie planujemy wrócić w piątek po południu/wieczór. Shipp powininen mieć moją komóre, a jak nie, to na PW, spoko..

 

O ile to możliwe ja jestem za spotkaniem w piątek wieczorową porą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp powininen mieć moją komóre, ....

Heh, powinien miec i ma! :bigrazz:

Shipp oddaj Buberowi tą komóre bo nie będzie mozna się znim skontaktować. Chyba, że ma drugą, zapasową :)

 

P.s.

Taki mały żarcik :clap:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to możliwe ja jestem za spotkaniem w piątek wieczorową porą....

Będziemy kombinować. Ale, ja jestem tylko głową rodziny, moja lepsza połowa szyją, więc to ona kręci. Ale ma szybsze moto od mojego, to się pewnie wyrobimy... :)

Heh, powinien miec i ma! :clap:

I tak trzymać! Będziemy w końtakcie, ofkors!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy kombinować. Ale, ja jestem tylko głową rodziny, moja lepsza połowa szyją, więc to ona kręci. Ale ma szybsze moto od mojego, to się pewnie wyrobimy... :)

 

.....

 

Wiesz będzie może zmotywowana spotkaniem z tyloma przystojniaczkami na motorach :clap: :bigrazz: ;) :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz będzie może zmotywowana spotkaniem z tyloma przystojniaczkami na motorach :biggrin: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

Oj, to mam złe wieści chłopaki. Ostatnio jeździła fazerem litrem, i teraz jest ciut zblazowana, jeżeli chodzi o moto, szybkości, facetów, etc... :icon_mrgreen: :) :)

I mówi - "kup mi taki"..... z uśmiechem.....

Dobra, koniec spamu - wszystko dogadane. Chyba że po drodze będziecie mieli jakieś sugestie typu aprowizacyjnego, to możemy pomóc.

 

Szerokości i dobrej pogody - a bedzie pięęęęękna!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby bo mój kombinezon przeciwdeszczowy coś nie bardzo chce przyjść na czas.

 

A mój przyszedł :) zamówiłem w moto akcesoria - dystrybucja do dupy i przyjeźdzali dwa razy ale w końcu w ciągu tygodnia dostałem paczkę. Kupiłem taki czarno granatowy dwu - częściowy za 80PLN o rozmiar większy niż powinienem (txn xxl :bigrazz: ) i wsumie jestem zadowolony - o ten właśnie. Spodnie trochę za duże - w pasie jest szeroka guma która nie jest w stanie się na mnie napiąć :smile: , ale kurtka jest w sam raz tak że może być. Wszystko podgumowane, szwy zabezpieczone odblaski, rzepy zabezpieczające suwaki, rozszerzenie na końcach spodni żeby buty przeszły (zapinane również na rzepy). Ale będę go stosował tylko w ekstremalnych warunkach (patrz urwanie chmury) bo nie oddycha i jak założyłem to przez chwilę czułem się jak w saunie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...