Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , my niedawno bo przed tygodniem , wróciliśmy z Bieszczadów :)

Jak już ktoś wspominał jest mały problemik pod Czrna na połączeniu małej i dużej obwodnicy , zerwana droga i 500 metrowy objazd ostro pod góre po troche sypkich kamieniach ... może jeszcze nie enduro ale podjeżdzaliśmy bez pasażerów :biggrin:

Nie wiem jak sytuacja wyglada po ostatnich deszczach

Powodzenia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , my niedawno bo przed tygodniem , wróciliśmy z Bieszczadów :icon_mrgreen:

Jak już ktoś wspominał jest mały problemik pod Czrna na połączeniu małej i dużej obwodnicy , zerwana droga i 500 metrowy objazd ostro pod góre po troche sypkich kamieniach ... może jeszcze nie enduro ale podjeżdzaliśmy bez pasażerów :icon_mrgreen:

Nie wiem jak sytuacja wyglada po ostatnich deszczach

Powodzenia :icon_mrgreen:

No po deszczach to może być tylko ciekawiej :icon_mrgreen:

Czy ten objazd jest też dopuszczony do przejazdu samochodów osobowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza niedzela sierpnia czyli 3-go sierpnia - wyjazd z Wawy w sobotę 2-go sierpnia....

 

No to jadziem, Panie Czarku :biggrin: :bigrazz:

Wez Tomka ze soba to bedziemy mieli ..... silne wsparcie :icon_question:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadziem, Panie Czarku :bigrazz: :crossy:

Wez Tomka ze soba to bedziemy mieli ..... silne wsparcie :icon_mrgreen:

 

Postaram się go ściągnąć przynajmniej do Lucy - będzie wesoło.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chomiku zamieściłem mapę dojazdu do mnie. Ekipa z Warszawy przyjeżdza na parking pod skansenem w Tokarni a ja poprowadzę na miejsce.

Pozostali też mogą a jak nie to niech szukają po nitce do kłębka.

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Luca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Warszawy spotyka sie u CJT7 :bigrazz:

Niech Tomus kombinuje :evil: jak dojechac :eek:

 

Nie no on bezemnie to nie pojedzie - pozatym musi ze mną jechać bo jak mu znowu (tfu i odpukać) japonia padnie to zabiorę go jako plecaczek na niezawodnego chińczyka. :buttrock: :flesje: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po deszczach to może być tylko ciekawiej :notworthy:

Czy ten objazd jest też dopuszczony do przejazdu samochodów osobowych?

 

Tak , jest dopuszczony ale ludzi z dziwną miną tam wjeżdzają :notworthy: z Czarnej musieliby wracać całą małą pętla . Taka prowizorka ale da sie przejechać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak wyglada generalnie stan drog po tych wylewach ???

Bedzie walka o przejechanie i jazda po blocie czy spoko ??? :icon_mrgreen:

Zanim my tam dotrzemy to śladów po powodzi już nie będzie a jak sie trafi troche błotka to tylko doda to kolorytu wyprawie. :icon_mrgreen:

 

P.S.

Patrząc na prognozy pogodowe to deszczu chyba nam nie braknie na trasie.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze na szybko,,chodzi o przejazd miedzy miejscowoscia Polana , jadac od strony Polanczyka - a Czarna, to jest mala obwodnica.Tam faktycznie jest zerwana calkowicie droga :(Mozna objechac lesna droga przed samym urwiskiem lecz czesto jest ona zawalona scietymi drzewami , ale jest wczesniej droga objazdowa .Przed znakiem informujacym o jej zamknieciu na koncu miejscowosci Polana mozna skrecic w prawo i droga nieco wyboista dojechac do glownej na duza obwodnice.Ta droga jest sporo dluzsza od tej na gorze przed samym urwiskiem i jesli popada to:(:Szerokosci zycze. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze na szybko,,chodzi o przejazd miedzy miejscowoscia Polana , jadac od strony Polanczyka - a Czarna, to jest mala obwodnica.Tam faktycznie jest zerwana calkowicie droga :(Mozna objechac lesna droga przed samym urwiskiem lecz czesto jest ona zawalona scietymi drzewami , ale jest wczesniej droga objazdowa .Przed znakiem informujacym o jej zamknieciu na koncu miejscowosci Polana mozna skrecic w prawo i droga nieco wyboista dojechac do glownej na duza obwodnice.Ta droga jest sporo dluzsza od tej na gorze przed samym urwiskiem i jesli popada to:(:Szerokosci zycze. :lalag:

No i dobrze, że są jakieś dodatkowe atrakcje, chłopaki będą mieli więcej wspomnień. :buttrock:

W moich rodzinnych stronach kiedyś woda przepływająca kanałem pod drogą po ulewach ucieła całą drogę, tak jak nożem. Efekt był taki jak by kosmici wycieli sobie poprzeczny pasek drogi o szerokości 1,5 metra i głębokości jakieś 4 metry.

Najlepsze było to, że brak tego kawałka było widać dopiero z około 10m. Nie dało się przejechać to jakichś chłop ze wsi przytaszczył dwie grube dechy i była adrenalinka jak usiłowałem trafić w te dechy kołami a one jeszcze sobie fajnie trzeszczały pod ciężarem.

No ale co ja was tam będę straszył, jeszcze mi nikt nie pojedzie na wyprawę :biggrin: :icon_razz:

 

P.S.

Dersu, czyżbyś stał się szczęśliwym posiadaczem jedynie słusznego motocykla :biggrin: :bigrazz:

 

 

P.S."

To już jutro Panie i Panowie, startujemy na całego :buttrock:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...