Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzje raczej juz sa podjete a teraz to tylko .......... zbieranie kasy i szykowanie :icon_razz:

No to czekam! Mam nadzieję zobaczyc Twojego Draga i wytrzymac ciśnienie, żeby go nie kupic! :icon_mrgreen:

Jak pomyślę, że już za miesiąc mógłbym śmigac Dragiem... Ale wytrzymam do zimy! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę, że już za miesiąc mógłbym śmigac Dragiem... Ale wytrzymam do zimy! :flesje:

 

A po co czekac do zimy :buttrock:

Zobaczysz, przejedziesz sie i ........... kupisz !!! :flesje: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pierwszy postoj to wlasnie Warszawa

Z Warszawy w sobotę 2-go wyjeżdza Cjt7 i może jeszcze kilku się znajdzie. Do Warszawy ma dotrzeć Gdańsk z Malborkiem i wtedy wszyscy śmigacie do mnie w kierunku Kielc.

Ja zapewniam trawę do spania i wiadro zimnej wody ze studni do umycia tak, że trzeba namiot i śpiwór mieć własny. Nie ma się co martwić, w trasie bedzie jeszcze większy surviwal :icon_mrgreen: :buttrock:

 

P.S.

Coś na komary mozna brać bo wyjątkowo zajadłe bestje w tym roku :bigrazz:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, uwaga na miejscu - ponieważ wątpię, by zdążyli cokolwiek ruszyć - na małej pętli, tuż za czarną na drodze w kierunku soliny, jest rozwalona droga. wprawdzie motocyklem dałoby się przejechać, ale na wszelki wypadek tambylcy nasypali dość wysoki ziemny wał wpoprzek drogi :/ jest jakaś przecinka przez las kilkadziesiąt metrów wcześniej, ale nie sprawdzałem gdzie prowadzi - równie dobrze może być drogą drwali albo innych leśnych trolli. wspominam, bo oznaczenia są raczej kiepskie, a my wracaliśmy się nie przejechawszy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewniam trawę do spania i wiadro zimnej wody ze studni do umycia tak, że trzeba namiot i śpiwór mieć własny.

 

Spoko :clap:

Namiot juz zakupiony ( dwojeczka jakby co wiec .... jedno miejsce dla Amazonki bedzie :buttrock: ) i spiwor sie tez znajdzie

Reszte pozostawaimy na zywioł :biggrin:

ps. Na komary najlepszy jest dym ..... nie wiem czy moze byc z palonej gumy czy tez z " good stuuf'u " :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by kto lecial na poludnie (słowacja) to za smieszą kase mozna wynocowac sie w korbielowie, na garnicy ze slowacją. Chyba za 35 zeta można mieć wyrko a garaz dla moto dają darmo. Jak kto zainteresowany puszczam link w obieg www.harnas.com.pl

To chyba będzie gdzieś po drodze? Ale ceny mają nie tegos, chyba że te 35 zł to za namiot.

Edytowane przez abu111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie gdzieś po drodze? Ale ceny mają nie tegos, chyba że te 35 zł to za namiot.

Takie ceny na Słowacji to nie żadna nowośc. Tylko u nas nie potrafią inaczej, jak zedrzec z człowieka, czego szczytem są zbójeckie ceny w Zakopanem. :D

Korbielów nie jest nam po drodze, bo znajduje się koło Żywca, z my tamtędy jechac nie będziemy na Słowację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolgiem!jak juz bedziecie na naszym goracym poludniu,jesli zahaczycie o malopolske,wpadnijcie do oswiecimia,to nie tylko oboz konc.,niewiele moge zagwarantowac,ale zielona trawke,czysta wode i jeszcze co s ciekawego do obejrzenia to na pewno.pozdro.j.ps.u mnie na rancho namioty gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...