Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.....Jeden dzień jeździmy po Karkonoszach /możliwe że z dobrym przewodnikiem/....

Hmmmm, czyżbym wyczuwał jakieś intencje? :lapad: No to ci się fuksło, Shipp, bo akurat jak dojedziecie, to my (z lepszą połową) wrócimy z małego objazdu Polski.... także spoko, jezdem obecny. Tylko się zdecydujcie co was bardziej będzie inetersować - Duże góry, małe góry, widoki, ciekawostki, historia i zabytki, jak długo, itp.....

W każdym wypadku spoko - co się da, to się zrobi - stej in tacz.... :smile:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś się w gdańsku-malborku dogadamy i mykniemy nocą z piątku na sobotę

Potem odrazu na dwa dni zlotowej imprezy i trzeba będzie was reanimować do połowy tygodnia :)

No ale dla prawdziwych twardzieli to nic trudnego :)

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, czyżbym wyczuwał jakieś intencje? :biggrin: No to ci się fuksło, Shipp, bo akurat jak dojedziecie, to my (z lepszą połową) wrócimy z małego objazdu Polski.... także spoko, jezdem obecny. Tylko się zdecydujcie co was bardziej będzie inetersować - Duże góry, małe góry, widoki, ciekawostki, historia i zabytki, jak długo, itp.....

W każdym wypadku spoko - co się da, to się zrobi - stej in tacz.... :biggrin:

To o tym kiedyś pisałem do Ciebie na PW. Sam widzisz, jaka mocna ekipa się zbiera z całej Polski. Tyle chińskich, forumowych motocykli nikt jeszcze nie widział na żywo w akcji.

Jak atrakcji będzie dużo, to poświęcimy na nie więcej czasu bo drugiej okazji z taką ekipą może nie być zbyt wcześnie /myślę o tej samej trasie, bo co do corocznego latania nie mam wątpliwości/.

Na 2009 myślę zrealizować pomysł jaki zapodał Luca i objechać całą granicę Polski najbliżej jak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś się w gdańsku-malborku dogadamy i mykniemy nocą z piątku na sobotę

Ja raczej na nocną jazdę się nie nadaję.

Jak już coś, to musielibyśmy wyjeżdżać w piątek.

Dobry zlot nie jest zły, a małe zapoznanie z ekipą przed długim tygodniem byłby na miejscu. :banghead:

 

 

Już tylko 6 miesięcy :), a jak zrobi się cieplej, to i tak będę musiał skoczyć poznać bliżej chłopaków z Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej na nocną jazdę się nie nadaję.

Jak już coś, to musielibyśmy wyjeżdżać w piątek.

Dobry zlot nie jest zły, a małe zapoznanie z ekipą przed długim tygodniem byłby na miejscu. :flesje:

Już tylko 6 miesięcy :flesje:, a jak zrobi się cieplej, to i tak będę musiał skoczyć poznać bliżej chłopaków z Gdańska.

Żeby czas szybciej zleciał, może pomyślicie o tym: http://forum.motocyklistow.pl/Rospoczecie-...ice-t91694.html

Ja będę na 99% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry zlot nie jest zły, a małe zapoznanie z ekipą przed długim tygodniem byłby na miejscu. :icon_mrgreen:

Już tylko 6 miesięcy :icon_mrgreen:, a jak zrobi się cieplej, to i tak będę musiał skoczyć poznać bliżej chłopaków z Gdańska.

 

 

 

 

TO czas zaplanuj sobie na weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz poproszę o ewentualne korekty i uwagi

Obecnie jestem na etapie przyglądania się, co ciekawego znajduje się w okolicach planowanej trasy.

Ponieważ Belgu jest inspiratorem pomysłu, zwiedzanie zamków i ich ruin jest preferowane :cool:

ja proponuje uderzyc na Dukle - mieszkam tam wiec moge byc przewodnkiekim hehehe

Zamek - Odrzykoń, pałac w Dukli + dolina Śmierci w Dukli, potem mozna smignac np do Krempnej, bosko jezdze tam 4-5 razy do roku, cisza spokoj, jak chcesz na poludnie to wjedz np na strone informacji transgraniczej tam jest wszytsko opisane co gdzie mozna zaobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje uderzyc na Dukle - mieszkam tam wiec moge byc przewodnkiekim hehehe

Zamek - Odrzykoń, pałac w Dukli + dolina Śmierci w Dukli, potem mozna smignac np do Krempnej, bosko jezdze tam 4-5 razy do roku, cisza spokoj, jak chcesz na poludnie to wjedz np na strone informacji transgraniczej tam jest wszytsko opisane co gdzie mozna zaobaczyc

Dobrze znam te tereny, jeszcze pominołeś muzeum nafty w Bóbrce, które warto zobaczyć, tyle, że nie wiem czy czasu starczy na tyle zwiedzania.

Jest spora szansa, że o Dukle zahaczymy ale pewnie pod koniec wyprawy. Wszystko jednak w trakcie się okaże gdzie nas wiatr zaniesie :D

Oczywiście dołączyć do nas zawsze możesz, choćby nawet tylko na jeden dzień i dzieki za propozycje.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkonoszy planuję jeden specjalnie wydzielony dzień ....Droga z Karkonoszy do Bieszczad po polskiej stronie szlakiem zamków i warowni w południowej części kraju.

O kurka, nie doczytałem. Jak wam o zamki chodzi, to rezerujcie więcej czasu na moją okolicę. Chyba że tylko jedną sztuke chcecie zwiedzać. Ale tego to ci u nas dostatek. Chojnik, Bolczów, - to pod nosem. Dalej to Czocha, Świny, Bolków - to te to lepiej wyglądają. O zupełnych ruinach nie mówię....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, nie doczytałem. Jak wam o zamki chodzi, to rezerujcie więcej czasu na moją okolicę. Chyba że tylko jedną sztuke chcecie zwiedzać. Ale tego to ci u nas dostatek. Chojnik, Bolczów, - to pod nosem. Dalej to Czocha, Świny, Bolków - to te to lepiej wyglądają. O zupełnych ruinach nie mówię....

Nie ma sztywnego grafiku. Myślę, że dobrze by było jeden dzień poświęcić na typową jazdę krajoznawczą, coś jak jeździliśmy w zeszłym roku, a drugi na wędrówki szlakiem zabytkowych murów. Tak czy siak jak na południowy zachód planowałem poświęcić minimum 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chetnie bym się z wami wybral al sam dojazd do startu to 800km.

To troche za daleko na dojazd. Ale mam dla was ciekawe miejsce - przed zwiedzaniem zamków wybierzcie sie do KOWAR do Muzeum Miniatur zabytków dolnego śląska. Naprawdę zwiedzenie tego muzeum naświetla co chce się zobaczyć w tamtym regionie.

 

Jak będą zloty na pomorzu to chętnie się pisze. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą zloty na pomorzu to chętnie się pisze. :(

Zobaczymy :lalag:

Masz przynajmniej 2 okazje, na których zamierzam również być:

1. 11-13.04 - Pobierowo /Gryf/

2. 25-27.07 - Niechorze /Outlaws/

no i też nie aż tak daleko od Ciebie

- 02-04.05 - Łagów Lubuski /96/

;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym się z wami wybral al sam dojazd do startu to 800km.

Jak chłopaki z Gdańska mogą to i ty możesz, tylko musisz dzień wcześniej wyjechać i gdzieś nocleg zaliczyć po drodze.

Kawał drogi ale jak objedziesz to tym większą frajdę będziesz miał. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...