Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trochę dużo tych postów tutaj... :icon_question:

 

Możecie mi tak w skrócie napisać co/kiedy/jak/itp.?? :smile:

 

Planuję właśnie sobie sezon :buttrock:

 

Widzę, że z Konina ktoś tez jedzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę dużo tych postów tutaj... :icon_biggrin:

 

Możecie mi tak w skrócie napisać co/kiedy/jak/itp.?? :)

 

Planuję właśnie sobie sezon :buttrock:

 

Widzę, że z Konina ktoś tez jedzie :)

To bardzo proste. Początek sierpnia - zbieramy się w Sieniawie /Bieszczady prawie/.

Jedziemy trasą Słowacja, Czechy, Polska. Do Polski wjeżdżamy południowo-zachodnim przejściem. Jeden dzień jeździmy po Karkonoszach /możliwe że z dobrym przewodnikiem/. Następnie jedziemy przez nasze Tatry w Bieszczady. Ostatniego dnia zaliczamy pętle bieszczadzkie /możliwe że też z dobrym przewodnikiem/, wieczorem żegnamy się przy ognisku i piwku a następnego dnia rozjeżdżamy się do domów.

Noclegi we własnych namiotach na polach namiotowych /bardziej wymagający w kempingach - jeśli będą wolne miejsca/, jedzonko we własnym zakresie i w przydrożnych barach. Generalnie ma to być imprezka nie nadwerężająca kieszeni, bez pośpiechu /tempo bardzo przepisowe do max. 90km/h.

Trasa jeszcze w opracowaniu, ale przebiegać będzie jak najbliżej gór po naszej czy tamtej stronie z uwzględnieniem infrastruktury turystycznej zmotoryzowanej i ciekawych widoków i miejsc znajdujących się po drodze. Nie będzie rezerwacji biletów czy czegoś podobnego żeby wejść w jakieś ciekawsze miejsca dla turystów czy zwiedzających /jeśli takie będą wymagane/ tylko liczymy na fuksa a jeśli się nie uda - jedziemy dalej. Ot i cała filozofia. Wymagane są dużo wolnego czasu, fantazja i dobra zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki shipp za info :)

Jak mniej więcej koszt przewidujesz takiej wyprawy i na ile dni?? ;)

 

Miałem jechać do Chorwacji/Czarnogóry, ale niestety nie wyrobię z kasą i szukam czegoś tańszego... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sierpień to dla mnie za daleko, żeby teraz dawać deklaracje. Przecież to jeszcze pół roku :biggrin:

To nie biuro podróży, przedpłat nie pobieramy ;)

Narazie jest już 8 motocykli a temat ruszyłem, bo zaczął spadać na drugą stronę. Znowu można z miesiąc odczekać jeśli nikt nie będzie nic pisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu niby jeszcze sporo ale zleci szybko.

Ja tam już się rozglądam za jakimś bagażnikiem, do którego będzie mozna przytroczyć namiot, karimate i śpiwór.

Wozić to na tylnym siedzeniu mi się nie uśmiecha bo mam wtedy zablokowane otwieranie kufrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu niby jeszcze sporo ale zleci szybko.

Ja tam już się rozglądam za jakimś bagażnikiem, do którego będzie mozna przytroczyć namiot, karimate i śpiwór.

Wozić to na tylnym siedzeniu mi się nie uśmiecha bo mam wtedy zablokowane otwieranie kufrów.

Zobacz u mnie na chomiku mam kilka "bagażników", może Ciebie olśni i będziesz wiedział, który najlepiej nadaje się do naszych maszyn? Ja nie mogę się zdecydować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki dzień zaplanujemy wspólny start?

Ja myślę że w niedzielę 3.08 moglibyśmy się już spotkać, a od poniedziałku rozpocząć naszą wędrówkę.

Co wy na to? Czy macie inny pomysł?

A może ktoś jeszcze nie ma zaplanowanego urlopu?

 

A żarełko robimy we własnym zakresie, czy może ktoś woli regionalną kuchnię i ma na to wystarczające środki?

Edytowane przez andrzej.las5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wszystko jedno. Mam nadzieję nie narzekać na nadmiar wolnego czasu /szczególnie latem/.

Na jedzenie nie zamierzam wydawać zbyt dużo kasy i biorę ze sobą kuchenkę, chociaż chętnie spróbuję kuchni regionalnych, spotykanych po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...