Skocz do zawartości

UK - Pierwsze Ogólnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bardzo za taki motocykl pelen piasku i soli !!!! :)

Poza tym to jest Anglia i nie daj Boze wpasc w rece Policji :buttrock:

Juz wole spokojnie rozmyslac nad planami wycieczki i delektowac sie widokiem Mojego sprzeta w garazu :( :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj podali ze kilku amatorów takiej cudzej wlasnosci juz zostalo zlapanych :banghead: :banghead:

A wracajac do meritum sprawy ............. :flesje: :biggrin:

Pogoda co prawda u mnie piekna i slonce swieci, ale .... zimno jak w psiarni ( 1 stopien ) i nie zapowiadaja ocieplenia.

Tak jak budzik powiedzial, jazda w zimno to srednia przyjemnosc i chyba przelozymy spotkanie.

Dodatkowo w niedziele przewialo mnie i boli mnie gardlo i mam katar :biggrin:

Tak wlasnie skusilo mnie piekne sloneczko...........

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu ha, nasz zima zla, +2 skutecznie odstrasza , mnie od odpalania maszyny , byle do wiosny , a tak powaznie to mam nadzieje ze do 3ego lutego sie oceipli, bo na ta sobote bym nie liczyl :icon_question: :lalag: :flesje: :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym do was dolaczyl, ale niestety w weekendy najwiecej pracuje - taki juz zywot barmana :icon_razz:

Na dodatek mieszkam troszke na uboczu - w Torquay(Devon); i mam wszedzie daleko... Moze w przyszlosci udaloby mi sie weekend wolny zalatwic, ale musialbym o tym wiedziec z jakis miesiac przed wypadem... Jakby co to ja jestem otwarty na wtorki i srody:)

 

Do Stonehenge chetnie bym wyskoczyl, tak na dwa dni. Sam planowalem juz wypad na Lands End(na sam koniuszek Kornwalii), lecz pogoda nie dopisuje. Dzis np. jest piekne niebo, ale co z tego gdy blisko zero na zewnatrz. :notworthy: nie chce dziewczyny przeziebic...

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to pewnie masz blisko na plaze z motocyklami ;)

Prosze o kilka sztuk i zaraz wystawiam na Allegro :D

A tak na powaznie, to z wyprzedzeniem planujemy smignac w maju do Szkocji.

Poszukaj w tematach i zglos swoj udzial :bigrazz:

ps. Jest jeden forumowicz z Plymouth :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym do was dolaczyl, ale niestety w weekendy najwiecej pracuje - taki juz zywot barmana :biggrin:

Na dodatek mieszkam troszke na uboczu - w Torquay(Devon); i mam wszedzie daleko... Moze w przyszlosci udaloby mi sie weekend wolny zalatwic, ale musialbym o tym wiedziec z jakis miesiac przed wypadem... Jakby co to ja jestem otwarty na wtorki i srody:)

 

Do Stonehenge chetnie bym wyskoczyl, tak na dwa dni. Sam planowalem juz wypad na Lands End(na sam koniuszek Kornwalii), lecz pogoda nie dopisuje. Dzis np. jest piekne niebo, ale co z tego gdy blisko zero na zewnatrz. :biggrin: nie chce dziewczyny przeziebic...

mam sugestie, do aktywnych na tym dziale:

nie chcialbym sie wpraszac,meduzzzz, ale skoro ty nie masz czasu to moze ktoregos weekendu moze bysmy cie odwiedzili :biggrin: (majkelpl co ty na to? i reszta) skoro nie mozesz w weekendy i pracujesz w barze to chetnie blizej wiosny wpadniemy na jedno mocno bezalkoholowe :icon_razz: . pojezdzilem troche po devonie, w zeszlym roku ale tylko samochodem i powiem ze ladne tam macie rejony (paignton). no i fajna trasa wzdluz wybrzeza. Panowie dzialajmy, cos,. Ja nawet zloze ofiare z mojego kota na rzecz dobrej pogody :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym sie wpraszac,meduzzzz, ale skoro ty nie masz czasu to moze ktoregos weekendu moze bysmy cie odwiedzili

A cos mi mowilo zeby cicho siedziec :P

hehe :wink:

No przyznac musze ze pieknie tu jest. Pracuje w Wetherspoonie wiec mam w lodowkach polskie piwo i wodeczke - zjesc i wypic w przystepnej cenie mozna:)

 

Znam juz dobra droge wzdluz wybrzeza Exeter-Teignmouth-Torbay-Brixham-Kingswear-Dartmouth(Dartmouth Castle)-Torcross(Slapton Ley)-Kingsbridge

Nie zdarzylem jeszcze zwiedzic Dartmoor National Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym sie wpraszac,meduzzzz, ale skoro ty nie masz czasu to moze ktoregos weekendu moze bysmy cie odwiedzili

A cos mi mowilo zeby cicho siedziec :P

hehe :wink:

No przyznac musze ze pieknie tu jest. Pracuje w Wetherspoonie wiec mam w lodowkach polskie piwo i wodeczke - zjesc i wypic w przystepnej cenie mozna:)

 

Znam juz dobra droge wzdluz wybrzeza Exeter-Teignmouth-Torbay-Brixham-Kingswear-Dartmouth(Dartmouth Castle)-Torcross(Slapton Ley)-Kingsbridge

Nie zdarzylem jeszcze zwiedzic Dartmoor National Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym sie wpraszac,meduzzzz, ale skoro ty nie masz czasu to moze ktoregos weekendu moze bysmy cie odwiedzili

A cos mi mowilo zeby cicho siedziec :P

hehe :wink:

No przyznac musze ze pieknie tu jest. Pracuje w Wetherspoonie wiec mam w lodowkach polskie piwo i wodeczke - zjesc i wypic w przystepnej cenie mozna:)

 

Znam juz dobra droge wzdluz wybrzeza Exeter-Teignmouth-Torbay-Brixham-Kingswear-Dartmouth(Dartmouth Castle)-Torcross(Slapton Ley)-Kingsbridge

Nie zdarzylem jeszcze zwiedzic Dartmoor National Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za a nawet przeciw :buttrock:

W zeszlym roku bylismy dwa tygodnie w Devonie cala rodzina, wlasnie gdzies w Dartmoor Forest, wynajelismy chate gdzies w dziczy i smigalismy na wycieczki rowerowe.

Piekne tereny, duzo zieleni, spokój. Raj :clap:

Tylko ze jak juz tam jechac to nie na jeden dzien bo w jeden dzien to tylko zajedziemy tam.

A gdzie polska wodeczka ;) i zarelko ???

Mozemy zrobic taki maly wypad jako rozgrzewka przed Szkocja.

 

ps. pogoda znowu sie popsula, pada deszcz i jest zimno ( 1 stopien ) wciaz :D

ps. 1 podali ze wybrzeze jest juz dobrze zablokowane przed rabusiami, ale wciaz mimo wszystko duzo rzeczy kradna :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, jest tu kto z okolic Herefodru,Monmouth, Gloucester?

.ps.zajebiste widoki są na górze black mountain niedaleko Herefordu-Abergaveny-Hay on wye. Przy idealnej pogodzie widok na 60 mil! a jaka traska-cud marzenie.

ja niestety tez pracuje w weekendy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...