Skocz do zawartości

!!! WYŻŁY DLA MOTONITÓW !!!


Maryś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak, tygrysy?! Śmigamy? :banghead:

Czwartek, 11.01.07, Stegny, godz. 19:00? (oczywiście o ile nie będzie padać)

Kto jest za, a kto nawet przeciw?

 

Ja - za :)

pozdrrr

A moze odrazu na Torwar na 20.00?? Bo pogoda , wiadomo :crossy:

Mysle, ze nawet MadMax997 bedzie za :icon_biggrin:

 

A no i tym razem bede lepiej sie rozgladac :icon_biggrin: bo kamizelki nie posiadam :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam.

 

Ps. A tak nie chwalac sie- to ja serio mowilam, ze jestem instruktora jazdy na lyzwach :icon_biggrin: dla forumowiczow lekcje gratis :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Czwartek, 11.01.07, Stegny, godz. 19:00? (oczywiście o ile nie będzie padać)

Kto jest za, a kto nawet przeciw?

:icon_biggrin: Tygrysico... ja zdecydowane za :notworthy: ...jeśli uda mi się do czwartku wrócić z zesłania (czyt. delegacji)... to oczywiście stawiam się na stegnach czy innych torwarach... :banghead:

 

[...]

Ps. A tak nie chwalac sie- to ja serio mowilam, ze jestem instruktora jazdy na lyzwach :icon_biggrin: dla forumowiczow lekcje gratis :icon_biggrin:

:crossy: warunki oferty całkiem kuszące :) ...może w końcu opanuje tzw. przekładankę w prawo... bo na razie udaje mi się tylko w lewo :icon_biggrin: ...

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie byli ci co mieli być a nie przybyli??? Albo byli i się nie ujawnili...? Paweł? MadMax997? Mary Lou?

Next time oczywiście nastąpi, a info wkrótce.

 

Przepraszam bardzo, zapie...icz mały mam i dopiero teraz mam chwilkę żeby na forum wejść nie mówiąc o łyżwach.

 

 

A moze odrazu na Torwar na 20.00?? Bo pogoda , wiadomo :buttrock:

Mysle, ze nawet MadMax997 bedzie za :)

 

Tak torwar na 20.00 to jestem na maxa za, tym bardziej, że aura nie przeszkadza w zabawie

 

Co do znaleźienia się w tłumie to faktycznie może jakiś znak rozpoznawczy, np. "Głos Wybrzeża" w ręku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaleźienia się w tłumie to faktycznie może jakiś znak rozpoznawczy, np. "Głos Wybrzeża" w ręku :smile:
(Przed)ostatnio Alicja nakłaniała towarzystwo, żeby wziąć na Stegny kaski motocyklowe. Jak się okazało byłem jedynym półgłówkiem, który dał się namówić :cool:. Kask odłożyłem w końcu na trybunę. Śmigałem jednak w moich moto-texach, które na taką okoliczność, podobnie jak na narty, nadają się znakomicie. Polecam - zalety docenią zwłaszcza ci, którzy często lądują w pozycji horyzontalnej :).

 

 

ps. Jako, że ostatnio się zobowiązywałem i mnie nie było to tym razem się poprawiam i.. nie zobowiązuję się do niczego :banghead: . Mam jednak nadzieję, że zobaczymy się na łyżwach w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze odrazu na Torwar na 20.00?? Bo pogoda , wiadomo :P

Mysle, ze nawet MadMax997 bedzie za :buttrock:

 

A no i tym razem bede lepiej sie rozgladac :banghead: bo kamizelki nie posiadam :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. A tak nie chwalac sie- to ja serio mowilam, ze jestem instruktora jazdy na lyzwach :D dla forumowiczow lekcje gratis :D

..ja tam wolę stegny, oczywiście jeśli suche. Zresztą sama widziałaś co się ostatnio działo na Torwarze - istna walka o przetrwanie. No może dla instruktorki to nie ma znaczenia ile luda zmieści się na metrze kwadratowym lodu, ale czasem sytuacja robiła się gorąca, a niektórym było nawet mokro. :D Ponadto, na większym torze będziesz mogła zrobić dla nas jakiś pokazik, albo cuś :buttrock: Może się trochę podszkolimy.

Dzisiaj pogoda bajeczna, więc oby tylko prognozy na czwartek się nie sprawdziły. Aha, jeszcze jedno: Mary Lou, instruujesz w zakresie łyżwiarstwa szybkiego czy figurowego (bo dla nas to by się jakieś łyżwiarstwo spejcal-stuntowo-motocyklowe przydało) :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie w czwartek, ino będe się zrywał o 20-ej z groszami, bo na trening lecem.

Partnerkę w powietrzu obracać bendem :)

Do czwartku :bigrazz:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja tam wolę stegny, oczywiście jeśli suche. Zresztą sama widziałaś co się ostatnio działo na Torwarze - istna walka o przetrwanie. No może dla instruktorki to nie ma znaczenia ile luda zmieści się na metrze kwadratowym lodu, ale czasem sytuacja robiła się gorąca, a niektórym było nawet mokro. :) Ponadto, na większym torze będziesz mogła zrobić dla nas jakiś pokazik, albo cuś :flesje: Może się trochę podszkolimy.

Dzisiaj pogoda bajeczna, więc oby tylko prognozy na czwartek się nie sprawdziły. Aha, jeszcze jedno: Mary Lou, instruujesz w zakresie łyżwiarstwa szybkiego czy figurowego (bo dla nas to by się jakieś łyżwiarstwo spejcal-stuntowo-motocyklowe przydało) :cool:

Pozdrawiam

No fakt w niedziele bylo zatrzesienie ludzi. W tym sezonie taka ilosc widzialam pierwszy raz.

Zreszta to byla niedziele, w czwartki z reguly mniej ludzi przychodzi.

 

A co do nauki :bigrazz: przewaznie ucze dzieci, ale z motonitami tez powinnam dac rade :icon_biggrin:

 

Co do jazdy figurowej :lapad: szybko a i owszem :crossy:

. A co do jakis speszyl pokazow to...hmm... pomyslimy :bigrazz:

 

A na jakis lyzwach jezdzicie? Figurowe czy hokeje??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, my wszyscy śmigamy na plastikach :flesje: ;) , a nawet niektórzy mają jakieś nowe plastikowo-texsowe te lodowe motóry. Czyli jazda figurowa na łyżwach hokejowych ... to jest wyzwanie!!

 

ps. ja cały czas liczę na słońce w czwartek - tak jak dzisiaj. Albo chociaż brak deszczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no to mam zla wiadomosc...ogladalam prognoze pogody i nie jest dobrze... deszcz, deszcz, deszcz.

 

No wiec plan jest taki idziemy na torwar:) zeby nie bylo niespodzianek. ołkej??

 

 

A co do wyzwan, chetnie podejme sie nauki jazdy figurowej na hokejach :icon_mrgreen: ale najpierw sama siebie bede uczyc bo takiego stylu jazdy nie probowalam :wink:

 

Pozdrawiam i mam nadzieje do jutra.

 

Ps. A no i pamietajcie o kamizelkach, bo inaczej znowu sama zostane:(

Edytowane przez Mary Lou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cholerka, ja nie wiem gdzie Wy ten deszcz widzicie??? Przeca piękne słońce za oknem od środy!!! Jacyś strachliwi jesteście ... Poza tym stracicie ten dreszczyk emocji jak zaczną się zbierać chmury, a Wy zaczniecie się zastanawiać czy zaraz na Was nie lunie u nie utoniecie na lodzie... :bigrazz:

Tak czy owak, Zenon Nowak.

 

Ja będę w pracy do 18:00 i jak nadal będzie tak pięknie uderzam na Stegny. A grupa Torwarowa później opowie jak było pod dachem. Ahoj!

Pozdrawiam słonecznie :icon_rolleyes: :lapad: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trzecia edycja wyżłów przeszła do historii... oczywiście byliśmy na stegnach... oczywiście padał deszcz :) ...oczywiście w niczym nam to nie przeszkadzało :) ...bo albo jest się motocyklistką/motocyklistą... albo 'miękką fają' ;) ...i skoro da się smigać na moto w deszczu a nawet gradzie... to dlaczego miałoby się nie dać na wyżłach :) ...właściwie byliśmy tylko we dwoje... czyli Maryś i ja... hmm... to prawie jak randka :)

 

...aha... tematem przewodnim zajęć było hamowanie awaryjne - trening, w moim przypadku, okupiony jedna glebą, jedną prawie glebą, bolącym łokciem i palcem środkowym... :)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...