Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 600 SRAD


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak... smigam GSX-Fem ale napewno nie bedzie to moje moto na stale i na przyszly sezon sklonie sie ku zakupie nowszej mocniejszej 600ki... znajomy ma F3 ktory jest mocnym sprzetem... jednak chcialbym sie dowiedziec wszelkich informacji na temat osiagow SRADa z roku 98 ... czy Suza wypada lepiej w porownaniu do F3ki? ... moto ma dla mnie miec zastosowanie sportowe... lecz stunt mnie nie kreci... za to katapultowanie sie z winkli tak.

 

Raz wyczytalem gdzies na allegro... prawdopodobnie byl to wystawiony SRADzik Turka gdzie pisal w info ze moto osiaga 200 km/h w 8s. Czy moze ktos to potwierdzic (?) czy tylko przewidzenia mialem

 

Nie ukrywam ze mocny start do takiej predkosci jest dla mnie wystarczajacy... :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.chyba troche wiecej.

moja suzi ma bodajze9,8 do200[2.9-100]

moze nie wyglada tak efektownie ale we wlasciwych rekach to prawdziwa rakieta

na www.bractwo-suzuki.pl znajdziesz info dot. w/w modelu.

bractwo polecam!!!!

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raz wyczytalem gdzies na allegro... prawdopodobnie byl to wystawiony SRADzik Turka gdzie pisal w info ze moto osiaga 200 km/h w 8s. Czy moze ktos to potwierdzic (?) czy tylko przewidzenia mialem

 

 

 

Doobre ... uśmiałem się :biggrin: A ile ma do 300 ta 600-tka : :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz wyczytalem gdzies na allegro... prawdopodobnie byl to wystawiony SRADzik Turka gdzie pisal w info ze moto osiaga 200 km/h w 8s. Czy moze ktos to potwierdzic (?) czy tylko przewidzenia mialem

 

 

nie miałeś przywidzeń :biggrin: ale ta informacja adresowana była do specyficznej grupy klientów :biggrin: -kto sprzedawał sportowy motocykl powinnien wiedzieć o co mi chodzi :clap:

 

fabryczne dane jakie posiadam to do: 0-100 km/h 3.3 sek

0-160 km/h 7,7 sek

 

 

pees. ale musisz wiedzieć, że właśnie w okolicach 160 włącza się doładownie powietrzem i te brakujące 40 km/h do 200 nie jest dla Turkowego SRADzika najmniejszym problemem :biggrin: a 0,3 sek to wbrew pozorom szmat czasu...... :cool:

 

dodane: (cytat) a miałem tego więcej :icon_exclaim:

 

" Cze chce wstąpić do licytacji ale najpierw muszę wiedzieć ile to Suzuki ma na blacie. Nara "

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest niezly filmik jak GSXR loj dupsko hondzie...

:icon_exclaim:

 

http://www.uponone.com/listvideos-speed-date-20-10.php

 

:biggrin:

a ten mnie zabija :cool:

 

http://videos.streetfire.net/video/f/3F212...D796FD394AD.htm

Edytowane przez MOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi mi o to ze szukam faworyta na nastepne moto i wlasnie maly SRAD mi sie bardzo podoba... Kiedys szalalem za Kawami jednak teraz majac juz Suze zakochalem sie w tej marce :wink:, ale do rzeczy chodzi mi wlasnie o 600ke ze swietnymi osiagami... o Vmax nawet nie pytam bo i tak nie mam zamiaru go osiagac ale przyspiesznie to musi miec ... glownie w przedziale od 100 do 200 km/h... lubie smigac obwodnicami gdzie jade rowno za sznurkiem autek i jak widze luke to wtedy musi mnie katapultowac zeby sie tam znalezc chwila moment :) i mysle ze wiecej niz 600 ccm mi nie potrzeba... a no i musi sie dobrze w winkle wchodzic takim sprzetem... ale moze na ten temat juz ktos z uzytkownikow SRADa sie wypowie :cool:

 

PS > Turek, Twoj Gixer z ktorego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info... Pawu a Twoja 750ka ... na wtrysku czy nie ? Widze ze np na allegro ceny SRADow 750 (96-97) nie wiele roznia sie cena od 600ki ... jesli mozesz to napisz jeszcze roznice w mocy miedzy 600ka a swoja 750ka :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ja mam GSXR 750 i to coś pięknego jest!!!! Motocykl niezawodny i z charakterem!!!

 

no tak tylko ze Ty masz juz z wtryskiem (136 KM) a chcialbym sie jeszcze dowiedziec cos o modelach '96-'97 w archiwum nie znalazlem nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...