Skocz do zawartości

Bank Krwi - Szczecin, Zachodniopomorskie


madriana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolejne oddawanie krwi będzie 21 kwietnia (sobota). W ten sam dzień oddawać Krew będą Poznań i Warszawa. Ma to się zbiegać z terminem ukazania się w Świecie Motocykli artykułu o ogólnopolskiej akcji oddawania krwi do Motocyklowego Banku Krwi. Tu podziękowania dla Szerloka, który dość skutecznie "truł im d*", że powinni coś na ten temat napisać :icon_eek: . mam nadzieję, że się chopaki redaktory przyłożą...

Zbieramy się w Stacji Krwiodawstwa przy Al. Wojska Polskiego. Zamieszczam link z kwestionariuszem do wypełnienia. Jak go wypełnicie w domu to pójdzie nam szybciej w Stacji ;) http://www.rckik.poznan.pl/www/userfiles/F...stionariusz.pdf

 

Ponieważ w soboty jest mało pań "obsługujących" dawców (krwi :crossy: ) poproszono mnie, żebym wcześniej zapowiedziała ile osób przyjedzie, żeby Stacja - ewentualnie - zatrudniła więcej personelu dla nas. Więc... BARDZO PROSZĘ o deklarowanie się na forum, bądź na prv z obecnością.

 

Liczę na Was. Pozdrawiam. :)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka witam :icon_mrgreen:

Mam pytanie co do oddawania krwi jak i gdzie jak coś sie zgłosić żeby oddać tą krew. :smile:

 

 

elo!

 

Jeśli chcesz oddać krew indywidualnie do Motocyklowego Banku Krwi udaj się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 80/82 (jadąc od pl. Sprzymierzonych po lewej stronie, pomiędzy gazetą Kontakt a Pogotowiem. Od ulicy stoi duża tablica z logo RCKiK). Krew oddaje się w godzinach rannych będąc po lekkim śniadaniu (bez tłuszczy zwierzęcych, więc również nie możesz zjeść nic z nabiału). Przy rejestracji do oddania krwi powiedz, że to do Motocyklowego Banku Krwi 777.

Możesz też pójść z grupą. Zawsze to raźniej :icon_mrgreen:

 

Krew oddać idziemy 21 kwietnia (sobota) . Jeśli masz więcej pytań, pytaj na forum bądź na prv. Odpowiem na wszystkie.

Pzdr :icon_mrgreen:

 

P.S. podaje linka do strony RCKiK z kwestionariuszem, który wypełnia się przed oddaniem krwi. Kwestionariusze są również dostępne w RCKiK . Po otwarciu linka kliknij w menu po lewej stronie na "informacje dla kandydatów na dawców"

http://www.krwiodawstwo.szczecin.pl/glowna.htm

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Bardzo chciałam podziękować Wszystkim, którzy przyszli oddać krew 21-go kwietnia i tym, którzy oddali ją indywidualnie kilka dni później :icon_mrgreen:

 

Jeśli ktoś chce książeczkę z wpisaną grupą krwi powinien się udać do stacji krwiodawstwa i powiedzieć o tym w recepcji. I info dal tych, co oddawali pierwszy raz: pełne wyniki badań są do odebrania w recepcji. Trzeba po nie przyjść osobiście.

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej.

Kiedy najblizsza akcja oddawania krwi? Ja kiedys bylem honorowym krwiodawca i teraz zamierzam wrocic do tego szlachetnego zajecia.

Pozdrówka

 

 

Kolejną akcję oddawania krwi planuję na 27-go października (sobota) godz. 9-ta rano w RCKiK w Szczecinie przy al. Woj. Polskiego 80/82

 

Drodzy motocykliści ze Szczecina.... może w końcu się zmobilizujemy i staniemy do rywalizacji o ilość oddanej krwi do Banku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew można oddawać w dowolnym czasie. Trzeba tylko powiedzieć w rejestracji, że do banku nr 777.

Pozdrawiam pepe

 

 

dobrze godosz pepe :D

A w razie gdyby panie w recepcji powiedzialy, że nie wiedzą o co chodzi (zdarzyło się ) to poproś, żeby Cię skontaktowały z dr Anitą Agapow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chciałam WSZYSTKIM - super-ludziska- baaaardzo podziękować za tak liczne przybycie. Normalnie odzyskuje wiarę w ludzi

Byliście dzielni a panie pielęgniarki zachwycone

Dziękuję również tym, którzy oddali krew w oddzielnych terminach, bo wiem od Pani doktor, że było kilka takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z okazji zbliżąjących się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, chciałbym wszytkim forumowiczom, życzyć aby spędzili je w gronie najbliższych, żeby te Święta były spokojne i wesołe a w nadchodzącym roku życzyć wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości, odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro, samych dobrych myśli, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to dzięki nam, świat będzie pięknieszy. I więcej uśmiechu.

 

 

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziękuję!!!

 

 

uwaga!! 19 stycznia o 9:00 oddajemy krew!

 

 

za dzielność i chęci czekolada i naklejki banku krwi.... Troszkę zmodyfikowałam logo na potrzeby naszego województwa... Może pomysł się przyjmie. jakby co mam projekt w formacie CDR i JPG.

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...