Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak co roku zawitam:)

Tyle że z kobietą, a więc nici z fotek z modelkami...pozostaje przeglądanie fot z tamtych lat:D

 

masz jeszcze jedno rozwiązanie , bynajmniej ja tak zrobię , w tym samym czasie w hali expo będa targi kosmetyczne tam zostawiam moją gwiazde i zmykam wolny na MBS :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kochani! :offtopic:

 

Wobec tego mogę wziąć również kawałek aparatu fot., a nawet cały i zasilić trochę szanowne grono fotoreporterów, zgoda? Romans mam nadzieję, że będziesz mógł mi udzielić kilku cennych wskazówek na temat fotogtafowania, proszę? Belgu, no wiesz...na oczach swojej damy....zdjęcia innej hostessie( 30 min)? Kurczak blady, dziewczynie ukłony za wyrozumiałość! A ja myślałam, że to jej zrobiłeś sesję foto :wink:

 

Etita, mi już fryzjer nie pomoże...ale na kawusię, dla kierujących, czemu nie? :biggrin:

 

 

pozdróweczka. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etita, mi już fryzjer nie pomoże...ale na kawusię, dla kierujących, czemu nie? :biggrin:

 

oj tam umowie cie do mojego fryzjera, jak mnie pomogl to z Toba tez da rade :biggrin:

jak czytam posty to sie zastanawiam czy panów to w ogóle interesują motocykle czy tylko hostessy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś wie w jakich godzinach bedzie się to odbywać :icon_razz: :icon_arrow:

 

Więc tak ostatnio dostałem meila od organizatorów i napisali cytuje kawałek wiadomości:

"Otwarcie targów będzie miało miejsce w dniu 23.02.2007r o godz.13.00,

natomiast 24-25.02.2007r impreza będzie trwała w godzinach : 10.00-18.00.""

 

Chyba wszystko wiadomo już :icon_eek:

 

 

oj tam umowie cie do mojego fryzjera, jak mnie pomogl to z Toba tez da rade :crossy:

jak czytam posty to sie zastanawiam czy panów to w ogóle interesują motocykle czy tylko hostessy...

 

etita no co ty ? Nas to i to interesuje dlatego tam jedziemy :icon_arrow: Heheh :flesje:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu, no wiesz...na oczach swojej damy....zdjęcia innej hostessie( 30 min)? Kurczak blady, dziewczynie ukłony za wyrozumiałość! A ja myślałam, że to jej zrobiłeś sesję foto

Pszczolko... Moja Mariolka juz przeze mnie obfotografowana na max...

A ta druga hostessa chciala miec fotki do portfolio z tej wystawy i Mariolka sie mnie zapytala

czy jej porobie. Mialem pstryknac kilka fotek... skonczylo sie na calej sesji :icon_razz:

 

jak czytam posty to sie zastanawiam czy panów to w ogóle interesują motocykle czy tylko hostessy...

Motocykle wkolko te same... a hostessy wcale nie takie rewelacyjne...

jak sie popatrzy na foty z zagranicznych imprez to tam sa hostessy :crossy:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...