Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ach ty skąpcu :buttrock: nawet moja urocza kobieta nie namówiła Cie na jakis rabacik :icon_razz:

 

kurde no jak bym mogl to by byl rabacik i to ogromny ale to nie w mojej wladzy :buttrock: ogolnei modeka ustala najnizsza cene jaka sie da na caly sezon i taka obowiazuje, ale przynajmniej nikt nigdzie nie zawyza i kazdemu dana cena kojazy sie z danym produktem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mamy środek zimy, nikt o zdrowych zmysłach nie wyprowadza motocykla czy skutera z garażu"

O, wypraszam sobie! :biggrin:

 

"Bilet wstępu - 20zł"

Gdyby bilety były tańsze, tłum i kolejki do kas byłyby jeszcze większe, a tego byśmy chyba nie chcieli. :icon_mrgreen:

 

"Jedyny środek transportu pod hale Torwaru to autobus, auta nie było gdzie zaparkować, mimo nie wiedzieć czemu ogrodzonych taśmą pustych parkingów pod bramami stadionu Legii. Auta oblegały każdy skrawek wolnego trawnika, podjazdu czy chodnika w promieniu kilometra od miejsca wystawy."

Na szczęście na Expo można będzie podjechać SKM-ką (a do niej dojechać metrem), chyba że ktoś jest zbyt zniedołężniały, żeby przejść piechotą odcinek od Dworca Zachodniego do Prądzyńskiego.

 

"Nie byłoby problemu, gdyby nie droga do wspomnianej hali C. Pierwszy raz idąc tym łącznikiem wykonanym z foliowych namiotów, rodem ze stadionu X-lecia byłem mocno zdegustowany. Profeska, pomyślałem. Po kilku spacerach przy temperaturze oscylującej przy -10°C najlepszą pamiątką z targów MBS pozostała grypa."

Też jestem zdania, że ten łącznik to była porażka.

 

"Główna alejka na pierwszej hali to przejście o szerokości około trzech metrów, setki osób tłoczących się w hali skutecznie odwodziły nas od zwiedzania, chciało się jak najszybciej uciec... Brakowało jeszcze listy społecznej osób chcących usiąść na nowej R1. Druga hala na swych obrzeżach była uzbrojona w wąskie przejścia przy stoiskach akcesoryjnych, niestety gdy ktoś oglądał ekspozycję tworzył się za nim swoisty korek."

Tu już zahaczamy o ogólnoświatowy problem przeludnienia (na szczęście idzie niż demograficzny :banghead: ).

 

"Naszym zdaniem ubiegłoroczna edycja wypadła lepiej, w tym roku woda sodowa przeszkodziła w organizacji dobrej wystawy. Dobór miejsca wystawienniczego to jedna z bolączek targów MBS, hale Expo byłyby do tego celu najlepszym miejscem. Szkoda, ale nie przekreślamy MBS, już czekamy na edycje 2008, oby była lepsza."

Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy wyciągną wnioski na przyszłość i następnym razem staną na wysokości zadania.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=64389&st=140 :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś dwa lub trzy lata temu na Targach na AWF w Wawie? Jeżeli tak to przypomnij sobie tamta impreze.Stoisko Harleya,Hondy,Ducati,Triumph'a .....pierwsza klasa(napewno było jeszcze wiele innych świetnie zrobionych stoisk).Inny świat ,inna bajka.

Byłem i gały nacieszyłem. ;)

 

Owszem bez rewelacji... Ale Motocykl Expo bedzie w zasadzie prawie takie samo.

Pojawi sie kilka firm wiecej (zwiazanych tylko z tymi targami) i bedzie nieco wiecej miejsca.

Ale firmy, asortyment ten sam.

Hala Expo ma tę zaletę, że można do niej dojechać SKM-ką (do której to SKM-ki jest idealny dojazd metrem), tak więc osoby, które nie będą chciały jechać własnym pojazdem, będą miały jakąś alternatywę (w przeciwieństwie do Torwaru), chociaż w drugiej dekadzie marca pogoda zapewne dopisze i większość wiary zjawi się na swych rumakach. :icon_razz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz ten swoj, nie powiem jaki, opis na wszystkie fora/grupy w ogole nie zwracajac uwagi ze sa tam juz otwarte tematy poswiecone MBS :wink:

reklame portalu to trzeba z glowa robic bo jak na razie, zachowujac sie tak chamsko, to zrobiles sobie swietna ANTYrekame :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hala Expo ma tę zaletę, że można do niej dojechać SKM-ką (do której to SKM-ki jest idealny dojazd metrem), tak więc osoby, które nie będą chciały jechać własnym pojazdem, będą miały jakąś alternatywę (w przeciwieństwie do Torwaru)

 

I tutaj sie z Toba nie zgodze... Torwar ma bardzo dobra siatke polaczen komunikacyjnych

z cala Warszawa. Bez problemu z Centrum dojedziesz autobusami a tam tez masz metro o kolejke.

Smiem twierdzic, ze nawet latwiej jest trafic na Torwar niz na Expo korzystajac z komunikacji

a nastepnie napedu noznego.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj sie z Toba nie zgodze... Torwar ma bardzo dobra siatke polaczen komunikacyjnych

z cala Warszawa. Bez problemu z Centrum dojedziesz autobusami a tam tez masz metro o kolejke.

Smiem twierdzic, ze nawet latwiej jest trafic na Torwar niz na Expo korzystajac z komunikacji

a nastepnie napedu noznego.

Mi tam by się nie chciało w mroźną sobotę wystawać nie wiadomo ile na przystanku, a potem telepać się autobusem, który - jak dla mnie - nie ma żadnej przewagi nad komunikacją indywidualną, ale to już kwestia gustu. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki: czy ktokolwiek z was próbowal sie dowiedziec czegos na stoiskach?

 

- stojac na stoisku BMW, kiedy znajomy przymierzal sie do K 1200 R spytalem ot tak czy to ten slynny najszybszy naked. W odpowiedzi uslyszalem NIE MAM POJECIA

 

- na arcyciekawym stoisku hondy, kolega pytal sie czy maja w ofercie CBF 600, bo w lodzi stoi na promocji za 24 tys i chcial porownac oferte. Pan tylko dal wizytowke i powiedzial ze trzeba zadzwonic.

 

- na przepastnym stoisku Harleya wśrod lsniacych maszyn tez o cos spytalem i uslyszalem NIE WIEM

 

, czyli nie tylko organizatorzy traktuja targi po macoszemu, ale i takze wystawcy. Moze warto wystawiac, bardziej kompetentynch ludzi na stoiska, bo oni stanowia o wizerunku firmy. Tacy napewno nic nie sprzedadzą ani zachęcą do kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się czepiasz :icon_mrgreen:. To był "szoł" czyli pokazywanie a nie "targi" czyli sprzedawanie :icon_mrgreen:.

Należało więc oglądać a nie wypytywać :icon_mrgreen: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki: czy ktokolwiek z was próbowal sie dowiedziec czegos na stoiskach?

 

- stojac na stoisku BMW, kiedy znajomy przymierzal sie do K 1200 R spytalem ot tak czy to ten slynny najszybszy naked. W odpowiedzi uslyszalem NIE MAM POJECIA

 

- na arcyciekawym stoisku hondy, kolega pytal sie czy maja w ofercie CBF 600, bo w lodzi stoi na promocji za 24 tys i chcial porownac oferte. Pan tylko dal wizytowke i powiedzial ze trzeba zadzwonic.

 

- na przepastnym stoisku Harleya wśrod lsniacych maszyn tez o cos spytalem i uslyszalem NIE WIEM

 

, czyli nie tylko organizatorzy traktuja targi po macoszemu, ale i takze wystawcy. Moze warto wystawiac, bardziej kompetentynch ludzi na stoiska, bo oni stanowia o wizerunku firmy. Tacy napewno nic nie sprzedadzą ani zachęcą do kupna

 

No nie wiem, może pytałeś Hostessy :icon_mrgreen:

 

- na stoisku Benelli pytaliśmy sie Pana o wiatraczki pod zadupkiem jednego z modeli i usłyszeliśmy wytłumaczenie :crossy:

 

- na stoisku Suzuki pytalismy sie o plastiki akcesoryjne i usłyszeliśmy informacje że nie ma ich jeszcze, że te są próbne w fazie projektu itd. :crossy:

 

- na stoisku Suzuki zapytałem sie o mój Motocykl, powiedziano mi że odbiór tak jak ustalaliśmy i jeszcze wyliczono mi ile będzie mnie ubezpieczenie kosztować :crossy:

 

- na stoisku Retbike'a, nie dość że pogadaliśmy z właścicielem (chyba) to jeszcze z jego kooperantem z Pakistanu i dowiedzieliśmy sie o nowych produktach itd.

 

Więc nie było tak źle :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na stoisku Benelli pytaliśmy sie Pana o wiatraczki pod zadupkiem jednego z modeli i usłyszeliśmy wytłumaczenie :)

a wlasciwie to jakie to wytlumaczenie? akumulator laduje i stabilizuje tyl po przekroczeniu warp? czy to po prostu doladowanie dynamiczne w wersji benelli? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku powinna być do ceny biletu ... dodana miska ryżu...

 

I jeszcze azjatycki masaż (3. godzina gratis) :icon_mrgreen: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...