Skocz do zawartości

prostowanie polek


creazyiwan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

Sam tego nie wyprostujesz chyba ze jesteś kowalem albo masz tyle siły co Samson zanim głowe zgolił. Zadzwon do 602 241 793 - tecrol (bielsko biała) wiem ze oni prostują półeczki.Wez pod uwage ze robią to nagrzewając je wiec pozniej trzeba pomalować.

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo wymienilem uszczelniacze w lagach i olej skrecilem wszystko a polki sa krzywo jak to idze wyprostowac?? no napewno trzeba rozkrecic ale co dalej ?? zebym skrecil i znowu bylo dobrze ???

 

Polki to ładne kobiety, nie trzeba ich prostować. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie wyprostujesz chyba ze jesteś kowalem albo masz tyle siły co Samson zanim głowe zgolił. Zadzwon do 602 241 793 - tecrol (bielsko biała) wiem ze oni prostują półeczki.Wez pod uwage ze robią to nagrzewając je wiec pozniej trzeba pomalować.

 

Z tego co ja byłem dziś w stanie zrozumieć (01.01 :bigrazz: ) To kolega ma skrzywione półki po rozkręcaniu widelca (tzn. ma widelec pzrestawione na półkach), a nie krzywe półki...

Ale może ja się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To chyba lepszy temat na poradzenie sobie z moim problemem. Bardzo pilnie poszukuje zakladu z warszawy ktory zajmuje sie prostowaniem półek. Macie moze jakies namiary? Bardzo prosze o pomoc. Dzieki

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij kolo, popusc dolna polke, dokrec gorna, uderzaj mlotkiem gumowym az do uzyskania zadanego wyniku, skrec dolna polke(zanim zamontujesz kolo!!!) i powinno byc dobrze, ale wydaje mi sie ze masz problem z samymi lagami. Jezeli tak to wyjmij kolo popusc polke gorna i dolna i obracja lagami az bedzie dobrze potem wszystko skrec(zawsze najpierw polka gorna, potem dolna!!)

 

 

EDIT: Oj nie spojrzałem na datę, sorki , ale moze sie komus kiedys przyda

Edytowane przez Arthas89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...