Skocz do zawartości

Wszystko na temat licencji A oraz B!!


Skoczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale mam już:

- orzeczenie od lekarza i zrobione badania

- zrobione papiery na certyfikat (egzamin teoretyczny i praktyczny)

 

Teraz muszę:

- zapisać się do Automobilklubu (100 pln)

- dostać żółtą książeczkę gdzie będzie wpis lekarza (coś to kosztuje?)

- opłacić licencje + ubezpieczenie (290 pln) czy ubezpieczenie jakoś oddzielnie jeszcze czy jest zawarte już w tej licencji?

 

Jeszcze coś?

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę:

- zapisać się do Automobilklubu (100 pln)

- dostać żółtą książeczkę gdzie będzie wpis lekarza (coś to kosztuje?)

- opłacić licencje + ubezpieczenie (290 pln) czy ubezpieczenie jakoś oddzielnie jeszcze czy jest zawarte już w tej licencji?

 

Jeszcze coś?

 

- Tak, musisz zapisać się do jakiegoś automobilklubu z listy akredytowanych (dostępna na stornie PZM) - Ja np. jestem w AW i kosztowało to 120 zł (60 wpisowe i 60 składka członkowska na rok)

- żółta książeczka też jest gdzieś na stronie PZM do samodzielnego druku i wycięcia (dlatego ja mam białą :cool: ) - podbiłem ją podczas badania u lekarza razem z zaświadczeniami

- co do opłat za wystawienie to nie wiem, bo jestem jeszcze przed nimi ;) i ubezpieczenie na pewno nie jest w ramach ceny licencji (to było by zbyt piękne ;) w tym kraju)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie rację.

Jak dobrze rozumiem obowiązuje nas (tych z lic. B) tabela z pkt. 2 (str. 5)?

 

http://www.pzm.pl/pliki/galeria/komunikat_2015_ubezpieczenia_a_0.pdf

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie, oficjalnie składka ubezpieczeniowa za skutki uprawiania motosportu to chore pieniądze, a PZM podpisuje umowy z tymi samymi TU. Się kombinuje, że rączkę złamało się jadąc po bułki. Zwykłe NNW nie obejmuje wydarzeń podczas zawodów. KPW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest trochę latania z tą licencją, ale da się ogarnać. Zdziwiony byłem, że nikt nie robi problemów.

AK królewski, trzeba 1x się spotkać po pieczatki, później ewentualnie drugi odebrać licencje, ale to wiadomo jak się zostawia na ost. chwile.

PZM w wawie też luz, na miejscu zrobiłem przelew, za jedną wizytą dostałem certyfikat i poszło zgłoszenie o licencje.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, ja biorę w PZU - koszt ok. 60-100 pln za full pakiet, zależy ile dni i czy PL czy poza krajem.

 

Jak ktoś chce to na PW dam namiar na agenta ubezpieczeniowego który mi to ogarnia.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ktoś mi wytlumaczy jak wygląda przedłużenie licencji? Jest przedłużenie do 30.06 i od 1.07. Jak chcę jechać od 1.07 to wystarczy jak przedluze z tym terminem? Jak działa licencja jednorazowa?

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...