Skocz do zawartości

Suzuki RM 250 Remonty,dane techniaczne i te sprawy


gutek_rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiertara możesz sobie palcem w dupie powiercić,nie mówie ze cały czas jade na full gazie tylko jak przyspieszam na prostej to daje full gaz, a żałosny jesteś ty bo nic nie wnosisz do tematu,a małe obroty dla mnie to jakieś 4-5 tysiecy!!

 

A własnie jakie są mniej wiecej obroty biegu jałowego bo chyba bardzo wysokie coś koło 2500 rpm

 

A tak pozatym pucek123123 co 13 szczyl moze o tym wiedzieć srake z tego co widze to ty masz w dupie

 

Wiertarzeczko dla twojego info rd jest tylko niecałe 5 razy słabsza niż ta RM bo ma ten sam silnik co dt a na zlot to mozesz sobie jechać ty ale na zlot popierdoleńców

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdy wsiadłem odrazu dawałem pełen gaz i nie boje sie tej mocy.

Maszynka jest w Bdb stanie itp.

Tak mi sie przynajmniej wydaje bo z 5 biegu czyli z ostatniego z bardzo małych obrotów gdy dam do deski to idzie na koło z gazu i przy okazji jeszcze ora ziemie

 

 

Moze mocy sie nie boisz a odkrecisz na prostej potrafisz. Wykorzystaj chociaz 50 % mozliwosci motocykla na torze lub w ostrym terenie to juz bedzie rewelacja :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak się składa że mam właśnie takiego RM o jakim mówisz i jeżdże nim już 2 sezony. Znam ten sprzęt na wylot i wiem że z 4-5 tyś to nigdy w życiu nie pójdzie na koło!!! ( 5 bieg) może z 7-8tyś ale i tak trzeba by mu było pomóc (odchylić się albo szarpnąć). Widać że nie zrobiłeś tym sprzętem nawet 5 km bo byś takich bzdur nie opowiadał. I lepiej żebyś się za bardzo nie podniecał tylko pamiętał na czym jedziesz bo po przesiadce z RD na której odkręcając manetke mogłeś dłubać w nosie jednocześnie jedząc kanapkę i tak masz fart że jeszcze się nie połamałeś. Więc proponuje trochę pokory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka kupiłem Rm 250 i mam następujące pytania:

 

Czy są zestawy regeneracyjne do tylnego zawieszenia ponieważ motor wogle niema tłumienia?

 

Co ile wymienia się podzespoły silnika?

 

I jeśli ktoś ma to jakiekolwiek dane o tym motorku?

 

 

A od kiedy ty masz RM 250?? Jak narazie masz tylko stare RD:] I zezłomawaną DT bez silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku po prostu każdy kto się choć trochę zna na temacie to wie że nie masz zielonego pojęcia o tym co mówisz. A tak w ogóle to mnie nieźle wkurzyłeś tymi gadkami i może chcesz pokazać co umiesz?? Mieszkam w Konstancinie i jestem gotów przyjechać w twoje okolice i popatrzeć jak taki gówniarz jak ty nie radzi sobie nawet z 15 % posiadanej mocy. No chyba że wysiadasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na frajera gutek_rapier. To oszust który nie wie o czym mówi i nie ma motoru o którym pisze. Zwyczajne dziecko jakich wiele, które chce zaimponować tym czego w rzeczywistości nie ma. Ten temat powinien zostać usuniety a gutek_rapie zbanowany. Szkoda słów na to coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZObacz jesteś t dokładnie 2 dni byłeś kozak, miałeś przyjeźdzać kozakowałeś przez gg i co,zesrałeś sie bo niechcesz przyjechać,moze sie boisz,moze jesteś ciota,ale wiem z doświadczenia ze dla takich niema tu miejsca

 

 

No i wszystko jasne dziecinna zabawa ,wiertara to drugie konto pucek123123

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie strasznie dziwie :) Gdy siadlem na Rma 250 i dalem w palnik na prostej to bylem po porstu zesrany.Niedalo sie zrobic tak aby nie poszedl na kolo z gazu :icon_idea: Stary ludzie kupują 250 fulle np po dt 125 czy innych tej klasy enduro.niektorzy za tydzien wystawiaja na alegro z checią zamiany na 125 full lub sprzedazy.Moze jakis film jak dajesz tym rmmem i jak wykorzystujesz tę moc? :) pzdr Wiertara co do tego uzytkownika to zdazylem to zaowazyc juz wczesniej ;] pzdr

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...