Skocz do zawartości

Czy da się mastodontem latać po mieście?


Upload
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Royal Star Venture ma silnik 1300 bez paru cm3 :D

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.No tak jak Pompka pisal brykam takim cudakiem LC hehe.Problemow z nim nie mam.W tygodniu dojazd do pracy po zakorkowanej wawie a w weekend trasa.Jest duży,cieżki ale jakos specjalnie nie czuć tego.Jedyne co w korkach przeszkadza to gabaryty glównie szerokośc no i jednak przy małych prędkościach trudniej go utrzymac ze wzgledu na mase ale to kwestia wprawy.VZ latwiej bedzie manewrowac i przeciskac sie.Ja mam gabaryty ruskiego rolnika 178 cm i 95 kg :biggrin: jeno peciny mam silne to utrzymac bez problemu moge.W jezdzie solo malina jak dla mnie ale gdy dojdzie pasazer to czuc wyrazne zaburzenia rozlozenia srodka ciezkosci.Wali sie przy malych predkosciach i potrafi poglebic zakret ale jest to do opanowania jak juz wiesz i jestes przygotowany na takie zachowanie.Tragedii nie ma :)

Hamulce w modelach 98-00 makabra hehe,ja mam zalożone stalowe przewody wiec ciut lepiej ale generalnie polecam modele po 01 roku ze wzgledu na dwie tatrcze i lepsze zaciski.Sa znosne jesli jedziemy do 120 km/h solo ;) hehe.Hamowanie przy wyzszej przelotowej konczylo sie przelotem na czerwonym swietle hehe :wink: .Pali przy normalnej jezdzie od 5-6L przynajmniej moj.Problemow z rozrusznikiem nie ma ,jedynie sa odprezniki uruchamiane ciegnami ktore to wjekszosc super naszych serwisow i wlascicieli moto zapomina regulowac przez co rozrusznik robi klik ,klik.Regulacja prosta jak sprawdzanie luzu w lince gazu czy sprzęgła.Sprawdzać co 12 tys.km.Zazwyczaj zwieksza sie luz na lince w "tylnym garku".Normalna czynność obsługowa.

Pewnie są lepsze i gorsze motocykle tej klasy.Ogolnie stawiam mu 4 z plusem za niedopracowane niektore detale stylistyczne jak dla mnie.Technicznie jak japonia lac benzinen i brykac.No dobra co jakiś czas wyregulowac,zmienic olej i filtry :wink:

Czesci dostepne w wiekszosci od reki,duzo zamiennikow i wiekszosc silnikowych pasuje od VS1400.Jak to mowia o LC to jezdzaca atrapa ;-) ,zbiornik w siedzeniu,w zbiorniku air box.Panie co za czasy :-)

 

 

NIc dodac, nic ująć, wszystko prawda :clap:

Dwa lata się już na kredensie kulam i podzielam uwagi Fabia.

Po mieście główny problem to szerokość.....po prostu się nie mieścisz:-( ale duże moto i ładne, to częściej ustepują...... :buttrock:

ja wybrałem drugie rozwiązanie....na korki kupiłem Tenerkę :biggrin:

pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: Myślałem o dojazdach do pracy ,tyle że mieszkam w szergówce i jak bym odpalił go o 3 rano to sąsiedzi pewnie by mnie zlinczowali po tygodniu. :biggrin: Alternatywa pchać 500m :bigrazz: Miasto miastu nie równe w moim nie jest jeszcze tak żle.Zobaczę to będzie mój pierwszy rok jak znajdę się po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście główny problem to szerokość.....po prostu się nie mieścisz:-( ale duże moto i ładne, to częściej ustepują...... :banghead:

ja wybrałem drugie rozwiązanie....na korki kupiłem Tenerkę :smile:

pozdrawiam,

Maciek

 

O to najlepsze wyjscie.Czuje ze i ja zapodam jakiegos uzywanego ,starszego endursingla co by na korkowe akcje brykac.No duze moto jest poprostu za duze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...