Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja sie doloze, bo wlasnie przed nowym rokiem sprowadzilem dla siebie z niemcowni Mietka E 220 CDI, 2001 rok. Ma wiecej kucy od mojej CBRy(136KM) bo az 143KM. Na wiosne i tak pojdzie na parking bo jak zawsze dupsko mi sie przylepi do slicznej, starej, dobrej, "niebieskiej slicznotki".

 

:)

 

Zonie wiosna sprowadzilem z Anglii Vectre B 2.0 TDI,czerwona '98 rok( jakby co to moge sprzedac za 13000 bez negocjacji). Sprzedaje bo jest jak sie okazalo za mala dla mojej lubej. Ona chce C Classe.

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od października mam "łamage" czyli Opla Omegę CD Diamond 1989r 2.0+LPG , wcześniej jezdziłem Unem 1.)fire z 1997 rodziców (bardzo zadbane). Omega w okolicach marca będzie na sprzedaż gdyż wiosną nie potrzebna mi juz fura , dodam , ze auto smiga tylko na LPG a przy mrozach jakoś odpala na LPG :) Pozdrawiam ;)

 

o fotkach bym zapomniał , jesli ktoś zainteresowany to tel lub pw http://www.bikepics.com/members/rudyfws/unknown/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digidy , zajebisty ten uaz , napisz coś o nim , czy to ten sam piec co w normalnych terenowym uazie?o ile mnie pamięć nie myli to takimi busami śmigała kiedyś energetyka , nafciarze itd. ile to pali i z jakimi prędkościami mozna podróżować ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digidy , zajebisty ten uaz , napisz coś o nim , czy to ten sam piec co w normalnych terenowym uazie?o ile mnie pamięć nie myli to takimi busami śmigała kiedyś energetyka , nafciarze itd. ile to pali i z jakimi prędkościami mozna podróżować ? :icon_rolleyes:

 

UAZ, palił mi od 15 do 20 litrów, choć ja jeździłem nim raczej po mieście niż po trasie (wtedy jest nawet ekonomiczny), silnik 2,5 litra benzyna, który jest w środku między pasażerem a kierowcą,

Ogólnie ma przyspieszenie, i V z jaką można podróżować to 90-100 km/h ((ja nie przekraczałem 90km/h ) powyżej robi się niestabilny.

Auto terenowo jest dużo gorsze np od samuraja, który ma porównywalną cene, jazda po wybojach, przypomina rodeo – niedociążone resory powodują ze tył „skacze”..

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a LPG da sie w*ebać ? teraz przeglądałem terenówki , zajebiste są Terrano I , ładne , wydają sie masywne i wnętrze mają dość fajne jak na terenówke z tamtych lat , wiekszość (troopery , patrole) to w środku jakbyś jakigoś żuka widział :icon_mrgreen: pozdro

P.S. Choćby ten http://moto.allegro.pl/item164564143_nissa..._sprzedam_.html

ej ludzie to prawda , ze jak komuś sie terenowce zaczynają podobać to pierwsza oznaka starzenia sie ?? :biggrin: brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najlepsze!!!!!! :biggrin: ;) ;)

2x Suzuki

Suzuki Swift 1.0 z automatyczna skrzynia,czyli to co lubie :)

Suzuki Gs 500 E, czyli to co uwielbiam!!!

 

Pozatym jest jeszce Citroen Xsantia 1.9 D

A było Renault 21 2.1D. Nesamowity sprzet , nie do zajechania. Prawdziwy czolg :D kupmel ostatnio wyladowal nim w bmw 5 :D bejca sie posypala a w reni kierunek tylko wylecial :D Pozatym silnik nie do zdarcia, taki sam jest montowany w Renault Traffic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROVER 620 sdi - to zonki 96 roczek

ROVER 75 - to je moje 2001 roczek

oraz niesmiertelny FORD TRANSIT 91roczek - to auto firmowe - raz wykorzystuje go moja zonka dla firmy a raz ja dla swojej firemki

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a LPG da sie w*ebać ? teraz przeglądałem terenówki , zajebiste są Terrano I , ładne , wydają sie masywne i wnętrze mają dość fajne jak na terenówke z tamtych lat , wiekszość (troopery , patrole) to w środku jakbyś jakigoś żuka widział :icon_mrgreen: pozdro

P.S. Choćby ten http://moto.allegro.pl/item164564143_nissa..._sprzedam_.html

ej ludzie to prawda , ze jak komuś sie terenowce zaczynają podobać to pierwsza oznaka starzenia sie ?? :banghead: brrr

 

na gazie bardzo dobrze chodzą te silniki choc ludzie wkladają diesle, które jedyną wade którą bedą miały to hałas - popularnym modelem jest 2.4 lub 3.0 diesel od mercedesa 123

 

a co do terrano to trzeba uważac gdyż takie auta choc moga nie wygladaja źle mają bardzo duze przebiegi i sa wyjeżdżone, a ceny napraw 4x4 sa duzo droższe i bardziej skąplikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie zajebiscie podobaja buzki tych mitsubishi... zapodac takie dokladki do zderzakow w jdm'owskim stylu + bialy lakier + fela jdm'owska :smile:

 

u mnie ojciec smiga VW passat b5 1.6

http://img443.imageshack.us/img443/8793/tataza7.jpg

a siostra VW new bettle 2000 , 2.0 , rakieta :wink:

http://img77.imageshack.us/img77/4782/dsc02147mg4.jpg

 

ja w dalekiej przyszlosci chce sobie kupic nissana 200 sx , jesli bedzie wiecej kasy to wersja s14-s14a , jesli mniej to s13 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nissana 200 sx, kultowe auto no i tylny naped, 200 KM nic szczegolnego ale styka.

 

A jakiego masz 200sx, bo w mojej rodzinie tez jest jeden, czesto go uzywam.

s13 czy 14? sadzac po tych 200 koniach to s14 silnik sr20det? Ktory rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...